Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Труднощі вибору: в якому районі краще купувати будинок?

Кропивницкий с высоты птичьего полёта

Якщо ви збираєтеся купувати будинок, то насамперед варто визначитися з розташуванням. Вибір району набагато важливіший при покупці такого типу нерухомості, ніж при оформленні купівлі-продажу квартири. Саме тому при визначенні оптимального місця розташування будинку варто по пунктах виділити критерії, які допоможуть з вибором. Також з цим допоможе онлайн-сервіс OLX, на якому ви зможете не тільки переглянути різні пропозиції, але і відсіяти непотрібні за допомогою системи фільтрів.

Вибираємо район для будинку за чітким планом

Якщо ви, наприклад, збираєтеся купити будинок в Кіровограді, то більшість джерел запропонує нерухомість в районах Озерна Балка, Ковалівка або Черемушки. Але на чому заснований цей вибір? Все просто: Озерна Балка займає перше місце в місті в плані інфраструктури, Ковалівка пропонує гарне проведення дозвілля, а Черемушки підійдуть за критерієм «вартості життя». Більшість фахівців радять звертати увагу на такі моменти при виборі району:

  • безпека – захистити приватний будинок набагато складніше, ніж квартиру, тому кримінальна обстановка в житловому масиві грає найважливішу роль;
  • екологічна обстановка – якщо ви збираєтеся часто бувати на прибудинковій ділянці, то наявність активних заводів неподалік від вашої нерухомості не будуть в радість;
  • інфраструктура – ви повинні бути оточені всім необхідним для комфортного життя;
  • транспортна розв’язка – це стосується можливості швидко доїхати в центр як на власному автомобілі, так і на громадському транспорті;
  • умови для проведення дозвілля – сюди входить не тільки наявність кафе і ресторанів, але також спортивних майданчиків та інших розважальних закладів.

Також не варто забувати про можливості саморозвитку і навчання. Для сімей з дітьми потрібно підшукувати район з хорошою школою, курсами іноземних мов, творчими гуртками тощо.

Висновок

Ви можете самостійно визначати ступінь важливого того чи іншого пункту при виборі району для покупки будинку. А також доповнювати список своїми критеріями. Важливо, щоб пошук здійснювався ретельно, з урахуванням всіх «за» і «проти». Не варто чіплятися за перше вподобане пропозицію. Адже, можливо, наступне оголошення і буде будинком вашої мрії.

Ну а коли ви нарешті знайдете ідеальний варіант, який вам дійсно сподобається за всіма пунктами, ми проведемо незалежну оцінку будинку та експертну оцінку земельної ділянки під ним для оформлення договора купівлі-продажу у нотаріуса.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: