Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Типи і види рулонних штор

Рулонные шторы

Зараз в моду увійшли рулонні штори. З їх використанням можна оформляти вікна в будь-якій кімнаті. Ці штори добре захищають приміщення від прямих сонячних променів, сторонніх очей. Вони добре вписуються в будь-який інтер’єр, практичні, за ними легко доглядати. Рулонні штори бувають різних видів, відрізняються типом конструкції.

Які типи рулонних штор бувають

За типом конструкції штори цього виду діляться на відкриті і закриті системи. Відкриті варіанти мають нескладну конструкцію. Тканина зверху закріплена на спеціальному валу, який, обертаючись, намотує її на себе. Знизу на шторі закріплений обважнювач, щоб при намотуванні на вал тканина не зміщувалася.

Рулонні штори закритого типу додатково оснащені коробом, який повністю закриває вал. Такі моделі в основному роблять з напрямними. Вони опускаються і піднімаються безшумно. На відміну від моделей відкритого типу на шторах із закритою системою менше забруднюються краї. Цей тип фіранок більш популярний, так як замаскований в коробі вал виглядає більш естетично. У шторах закритого типу полотно більш щільно прилягає до скла, а при відкритому вікні не провисає.

Види рулонних штор

Рулонні штори роблять з різних видів тканин і фактур, тому підібрати їх під будь-який інтер’єр досить просто. Розрізняють такі види, які користуються найбільшим попитом:

  • міні;
  • день-ніч;
  • блекаут;
  • римські.

Варіант міні відмінно підходить для невеликих вікон. Вироби компактні, не забирають зайвий простір, їх можна встановлювати на кожну стулку вікна.

У шторах день-ніч полотно складається щільних і прозорих смуг, які чергуються між собою. Завдяки спеціальному механізму смуги зміщуються, регулюючи, таким чином, ступінь освітленості кімнати.

Штори блекаут не дають проникати світлу, захищають приміщення від нагрівання повітря. Такі штори створюють в кімнаті напівтемряву, зберігають прохолоду. Матеріал, з якого виготовлені штори, тонкий, не вигоряє на сонці. На ньому не накопичується пил, а щоб його почистити, досить протерти штори вологою ганчіркою.

Римські штори пронизані спеціальними стрижнями, які створюють на тканині симетричні складки. За типом розкриття складок штори діляться на каскадні та класичні.

Переваги рулонних штор

Через те, що рулонні штори закривають тільки вікно, не виступають вниз за його межі, воно візуально здається довшим. Завдяки тому, що полотно просякнуте спеціальними засобами, воно не збирає на собі пил, відштовхує вологу. Рулонні штори можна прати в машинці або просто протирати ганчіркою. Вони легко монтуються, доступні за ціною, ідеально вписуються в будь-який інтер’єр.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ