Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Ультрабук та ноутбук: у чому різниця

Ноут ультра бук

Ноутбуки, або лептопи, або ультрабуки, або як ви їх там називаєте :-), пройшли довгий шлях з тих пір, як вони вперше стали відомі людям. Перші комп’ютери були величезними мейнфреймами, які займали цілі кімнати. Глибокі зміни в технологіях за останні кілька десятиліть кардинально змінили види комп’ютерної техніки.

Персональні комп’ютери у нас були широко поширені ще з початку 1990х років. Потім на сцену вийшли ноутбуки, які вивели обчислювальну техніку на абсолютно новий рівень.

Кілька десятиліть тому слово «ноутбук» або «записна книжка» не мало б сенсу. Але зараз ноутбуки – це високопродуктивні, просунуті машини, здатні впоратися з усім, що ви від них вимагаєте. Сьогодні технологічні компанії щороку виробляють тисячі унікальних гаджетів і випускають їх для широкого загалу. Завдяки технологічному розвитку з’явився новий вид портативних комп’ютерів – ультрабук, який активно рекламується всіма провідними виробниками і постачальниками комп’ютерної техніки.

Що таке ультрабук?

В останні роки ультрабукам вдалося привернути до себе багато уваги завдяки своєму витонченому профілю. Але що ж це таке насправді?

Ультрабуки – це клас високопродуктивних ноутбуків, призначених для роботи, мультимедіа та розваг.

Ультрабуки – це надтонкі та надзвичайно легкі ноутбуки, які забезпечують чудовий баланс між ціною, мобільністю та функціональними можливостями. Вони являють собою відмінну проміжну точку між повнофункціональним ноутбуком і витонченим планшетом.

Відомі своїм ультрапортативним форм-фактором і надлегким дизайном, ультрабуки – це сучасні пристрої, оснащені процесорами останнього покоління та високопродуктивними твердотільними накопичувачами для підвищення продуктивності й надійності.

Їх найбільшою перевагою є елегантний форм-фактор, що відрізняється тонким, легким дизайном і вагою менше 1,8 кг або навіть 1,4 кг. Зазвичай це недорогі ноутбуки, але безкомпромісні по продуктивності.

Термін «ультрабук» був спочатку придуманий Intel, тому і ринок цих гаджетів в основному захоплений процесорами на базі Intel, включаючи CPU сімейств Core i3, i5 та i7.

Що таке ноутбук?

Ноутбуки – це тонкі портативні комп’ютери, які подобаються більшості споживачів, включаючи і звичайних, і професійних користувачів. Ноутбуки випускаються в широкому асортименті з різними розмірами екранів, форм-фактором і технологіями відображення.

Ноутбуки спеціально розроблені для мобільних користувачів, які хотіли б легко носити їх з собою, куди б вони не прямували. Ноутбуки використовують різні технології плоских панелей, починаючи від старих добрих РК-екранів до справді вражаючих OLED-дисплеїв для повного занурення у віртуальну реальність.

Ноутбуки – це ідеальний баланс між портативністю та продуктивністю.

Різниця між ультрабуком і ноутбуком

Ноутбук і ультрабук

Терміни «ультрабуки» та «ноутбуки» часто використовуються як синоніми для позначення портативних комп’ютерів. Однак між цими двома категоріями гаджетів існує тонка грань.

Ноутбуки – це клас тонких і легких портативних комп’ютерів з обтічним корпусом і високою продуктивністю. Ноутбуки спеціально розроблені для мобільних користувачів, яким потрібні зручність і ефективність роботи в елегантному дизайні.

З іншого боку, ультрабуки – це високопродуктивні ноутбуки, розроблені Intel, з надтонким корпусом і надзвичайно легким дизайном. Ультрабуки – це прекрасний компроміс між високопродуктивними ноутбуками і надтонкими планшетами.

Мобільність

Одним з головних переваг ультрабуків є портативність. Вони оптимізовані для підвищення мобільності, що означає, що ви можете легко носити їх з собою, куди б ви не йшли.

Ультрабуки спроектовані так, щоб бути більш витонченими, тонкими і легкими, ніж звичайні ноутбуки. Вони бувають декількох варіантів. Розмір екрану зазвичай не перевищує 13 дюймів або близько того. Товщина 1,8 см або менше для пристроїв загальним розміром по діагоналі менше за 35 см.

Ноутбуки – це також портативні комп’ютери з тонким профілем і легким корпусом. Але вони не настільки тонкі й легкі, як ультрабуки. Ноутбуки випускаються з екранами різного розміру і товщиною не більше 1 дюйма.

Продуктивність

Ноутбуки – це в основному багатофункціональні персональні комп’ютери. Вони оснащені високопродуктивними мобільними процесорами, які забезпечують достатню потужність в невеликому корпусі, доповнені високоякісними дисплеями для забезпечення чудової продуктивності.

Навіть бюджетні ноутбуки забезпечують достатню обчислювальну потужність для задоволення ваших повсякденних обчислювальних потреб.

Ультрабуки також представлені в різних варіантах, починаючи від недорогих ноутбуків Intel Core i3 і закінчуючи ультрабуками високого класу з процесором Core i7 останнього покоління та об’ємом оперативної пам’яті до 16 ГБ.

Незалежно від назви, продуктивність обох гаджетів оцінюється за:

  1. центральним процесором;
  2. відеокартою;
  3. об’ємом оперативної пам’яті;
  4. типом сховища даних (HDD або SSD).

У той час як в ультрабуках в основному використовуються надшвидкі твердотільні накопичувачі, в ноутбуках використовуються або ті ж SSD, або жорсткі диски HDD.

Ультрабук проти Ноутбука: порівняльна таблиця

УльтрабукНоутбук
Мобільні комп’ютери високого класу, розроблені компанією Intel і призначені для роботи, мультимедіа та розваг.Ноутбуки – це клас портативних портативних комп’ютерів із відносно тонким профілем та досить високою продуктивністю.
Ультрабуки спроектовані так, щоб бути більш витонченими, тонкими і легкими, ніж звичайні ноутбуки.Ноутбуки мають тонкий форм-фактор, але не такі портативні, як ультрабуки.
Ультрабуки важать менше 1,4 кг і мають товщину не більше 1,8 см.Ноутбуки важать близько 2 кг і мають товщину близько 2,5 см.
Ультрабуки – це потужні пристрої з розміром екрану не більше 14 дюймів.Ноутбуки випускаються з різними розмірами екрану. Найпоширенішими розмірами є 15 і 17 дюймів.

Підводимо підсумки

Всі ультрабуки – це ноутбуки, але не всі ноутбуки є ультрабуками.

Це пов’язано з тим, що ноутбуки випускаються з широким діапазоном розмірів екрану і мають товщину не більше близько 2,5 см.

Ультрабуки – це надтонкі ноутбуки, які забезпечують чудову продуктивність при невеликому форм-факторі.

Маркетологи кажуть, що «великі речі приходять у маленьких упаковках». У цьому є сенс і стосовно до мобільних гаджетів.

І ноутбуки, і ультрабуки дуже схожі з точки зору продуктивності та портативності. Але у них є і своя неабияка частка відмінностей, яку ми і постаралися описати вище.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: