Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВажливі рішення для мотоцикліста

Незвичайні мото шоломи

Якщо вам потрібен зручний транспортний засіб, можна вибрати саме мотоцикл. Він компактний, не потребує багато палива. Деякі моделі працюють на електриці, що загалом позбавляє низки турбот.

Що важливо знати

Ринкова вартість більшості мотоциклів оцінюється набагато нижче у порівнянні з автомобілями. Водночас двоколісний транспорт має достатньо потужності, щоб можна було дістатися потрібного місця в лічені хвилини. Особливу спритність він демонструє в автомобільних заторах.

Але в мотоциклах є і «слабкі місця». Головним із них є те, що мотоцикліст у порівнянні з автомобілістом є недостатньо захищеним. Лише одного вміння їздити замало, для цього треба відповідне екіпірування. Насамперед необхідно купити шолом для мотоцикла, адже в потрібний час він захистить вас від травмування.

Головні рекомендації

Шолом для мотоцикла потрібен, незалежно від того, чи ви використовуєте транспорт в побуті або берете участь у спортивних змаганнях. Загалом, якщо у вас його не буде на міській дорозі, ви отримаєте штраф. Як і будь-який мотоекіп, мотошолом виготовляється з якісних і міцних матеріалів. Має такі класифікації:

  1. Напівлицьовий. Цей шолом має великий кут огляду, захист у зоні лоба й темені, а також щік або вух. Може використовуватися з козирком і візором, а також із додатковими елементами на кшталт бандани або окулярів.
  2. Відкритий. Ефективно захищає голову з обох боків, а також верхню й задню її частини. У конструкції передбачена дуже якісна вентиляція, у комплектації деяких моделей є великий візор і козирок.
  3. Кросовий. Надійно фіксується, зроблений з матеріалів підвищеної міцності, наприклад, з полікарбонату або фібергласу. Вони мають невелику вагу, дуже зручні у використанні. У конструкції є протектор щелеп і ударопоглинаючий прошарок, що зроблений з пінопласту й захищає голову від струсу. Важливим елементом є візор з антивідблисковою технологією, що перешкоджає засліпленню водія на дорозі.
  4. Дуал-спорт. Шоломи дуже схожі на вироби з попереднього прикладу, але вони мають ширший візор, подовжений козирок.
  5. Інтегральний. Зроблені за модифікацією full face, що повністю захищає обличчя. В них різна ціна, також є моделі для перегонових змагань, а є і для повсякденного використання.
  6. Модулярний. Сучасна варіація шоломів. Зручні у використанні, мають багато різноманітних функцій.

Перед тим, як вибрати шолом, потрібно провести оцінку такого чинника, як призначення. Наприклад, напівлицьові використовуються для їзди містом, а кросові або дуал-спорт – у подорожах або змаганнях. Під час вибору треба взяти до уваги сертифікацію, тип візора, матеріал, із якого виготовлений шолом.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: