Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Обираємо холодильник для дому

Необычный холодильник

Холодильники – це найбільш часто використовувані прилади для дому. Важко собі уявити сучасне життя без даного пристрою. Велика кількість фірм пропонує придбати холодильники. Переконуючи покупця, що саме цей холодильник володіє найновішими функціями, найвишуканішим дизайном. Покупець не повинен приносити вигоду виробнику. Він повинен вміти підібрати модель, яка буде ідеально підходити йому за ціною і за якістю.

Часто мережа магазинів побутової техніки активно рекламує і просуває якусь певну модель холодильника. Або одночасно декілька моделей відомих брендів. Як правило, на такі акційні пропозиції виробник і продавець пропонують вигідні ціни. А характеристики товару задовольняють вимоги більшості споживачів. Однак, часто нам хочеться підібрати щось більш індивідуальне. Можливо, з такими параметрами або функціями, які не потрібні більшості. Але потрібні саме нам. Тому ми зараз розберемося, як правильно слід вибирати холодильник.

Габарити холодильника

Перше, що Вам потрібно зробити – це визначитися з габаритами холодильника, який Ви хочете придбати. Подивіться і виміряйте Ваш старий холодильник. Виміряйте ширину Ваших дверних прорізів. А також і ліфта, якщо він є у Вашому домі. Ці нюанси дуже важливі, інакше новий холодильник просто не потрапить у Вашу оселю.

Кількість камер

Після того, як ви визначитеся з бажаними розмірами, подумайте, якого типу холодильник буде найбільш оптимальний для Вас. Існують, однокамерні та двокамерні холодильники. Але іноді можна зустріти і холодильник з трьома камерами.

Однокамерний – означає однодверний холодильник. За рахунок того, що в такому холодильнику морозильна і холодильна камера безпосередньо стикаються, його слід досить часто розморожувати. Більше трьох разів на рік.

Двокамерні ж холодильники більш зручні, але трохи дорожче однокамерних. Вони вимагають розморожування, але вже набагато рідше. Досить до трьох разів на рік. Двокамерні холодильники можуть бути з одним компресором, а можуть бути і з двома. У холодильної та морозильної камер різні компресори. Це не вигідно, з точки зору економії енергії, але зручно тим, що можна розморозити тільки одну з камер, залишаючи іншу працювати.

Трикамерні холодильники – це останні нововведення. У третій камері підтримується нульова температура. Вона призначена для зберігання швидкопсувних продуктів.

Система No Frost

Існують холодильники з системою “No Frost”. Такі холодильники взагалі не потрібно розморожувати. Але краще буде, якщо один раз на рік Ви будете відключати його для прибирання.

Багато сучасних холодильників оснащені спеціальною системою автоматичного розморожування. А це означає, що слід видаляється зі стінок холодильника автоматично, без втручання користувача.

Управління холодильником може бути двох видів:

  1. електромеханічне;
  2. електронне.

Якщо у Вас електромеханічне управління, то досить повертати всього лише одну ручку. А якщо електронне, то на холодильнику наявна спеціальна панель. На якій Ви будете вказувати необхідні функції.

Розташування морозильної камери

Покупець може зіткнутися з питанням вибору місця розташування морозильної камери. Вона може розташовуватися як внизу, так і нагорі моделі.

Вибирати тільки Вам. Плюси розташування морозильної камери нагорі – це оптимальний розподіл холоду по всій іншій частині холодильника. Крім того, більшість людей частіше користуються саме холодильником, а не морозилкою. Тому при такому розташуванні камер менше доведеться нахилятися, щоб взяти свіжий продукт.

Плюси розташування морозильної камери внизу – можливість завантажувати велику кількість продуктів, призначених для заморозки. Зазвичай вага може доходити до 150 кілограмів. У таких морозильних камерах, найчастіше, знаходяться висувні ящики.

Ліві або праві двері

Цікаві функції, які можуть порадувати Вас, – це можливість перенавішування дверей. За допомогою цієї функції Ваш холодильник буде відкриватися в ту сторону, в яку для Вас буде зручно. Враховуючи простір на вашій кухні та місце установки холодильника. Наступна цікава і корисна функція – це наявність вентиляції. Завдяки вентиляції, Ви уникнете можливості утворення інею. Ще одна новинка-функція «відпустка», яка не дозволить пропасти продуктам, якщо Ви надовго їдете. І електронне відтавання без відключення від мережі.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: