Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Від чого залежить вартість вхідних дверей

Вхідні двері

Нещодавно ми отримали замовлення на проведення оцінки майна, зокрема вхідних дверей. Документи на ці двері у Замовника були відсутні, тобто модель та параметри були невідомі. В рамках проведення цієї роботи оцінювачі для визначення вартості підбирали схожі за характеристиками моделі на одному з провідних Інтернет-магазинів «Маркет Двері». В результаті була отримана така собі класифікація вхідних дверей за розміром вартості, яка може бути корисною для наших клієнтів. Тому ми й вирішили викласти її на сайт.

Найголовнішою характеристикою вхідних дверей є їхня надійність. Саме цей показник в першу чергу визначає корисність цього типу майна для користувача. А, відповідно, й ринкову вартість.

Надійність вхідних дверей

Надійність дверей залежить зокрема від наступних параметрів:

  1. Технологія виробництва (профільні труби або інші види металевих заготівок).
  2. Товщина використаного при виробництві металу.
  3. Засоби захисту (різноманітні штирі, накладки тощо).
  4. Тип та виробник замків.
  5. Якість петель.
  6. Кількість, тип та якість теплової та звукоізоляції.

Вартісні групи дверей

Відповідно до можливостей дверей якісно виконувати свої функції всі подібні вироби можливо умовно розбити на чотири вартісні групи.

1. Найдешевші зразки

До низької цінової категорії відносяться здебільшого двері китайського виробництва. Як правило, що вироби з одним сталевим листом товщиною до 0,8 мм. Товщина дверних полотен всього 70мм. Ребра жорсткості – найпростіша конструкція.

Окрім цього вироби, що представлені в цій категорії, не комплектуються додатковою фурнітурою, а часто навіть й лиштвою. Зрозуміло, що таки зразки не відрізняються міцністю та надійністю конструкції. Проте мають доволі привабливий дизайн та характеризуються низькою вартістю.

2. Середня категорія

Якість таких вхідних дверей суттєво відрізняється від тих, що представлені у попередній категорії. По перше, в них є вже два сталевих листи товщиною 1,2мм. А товщина дверного плотна складає зазвичай 80 мм.

Також вироби як правило мають декілька контуріз ущільнення та утеплення. Фурнітура, яка йде в комплекті відрізняється непоганою якістю. Присутні притвори, лиштви, різноманітний захист для замків тощо.

3. Дорога категорія.

Головна відмінність вищої цінової категорії дверей від середньої – більш якісна фурнітура та оздоблювальні матеріали. Усі механізми мають посилені додаткові системи захисту. Також додатковими ребрами жорсткості характеризуються і дверні полотна таких виробів.

4. Преміум-клас.

Вхідні двері преміям-класу відрізняються насамперед дизайном, ексклюзивністю використаних оздоблювальних матеріалів та різноманітними технічними нестандартними рішеннями. Щодо конструктиву та функціональності відмінності майже відсутні. Такі зразки можуть комплектуватися панелями з масиву дерева, електронними замками та складними системами доступу.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: