Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Види чохлів для смартфонів

Необычный чехол для смартфона

Зараз виробники приділяють особливу увагу захисту мобільних пристроїв, але чохол для телефону ніколи не завадить. Чохол захистить телефон від подряпин, відколів, стирання корпусу і дисплея. А також від попадання всередину рідини – кави, соку або води, які можуть завдати шкоди інформації на телефоні. Асортимент подібних аксесуарів на сьогодні настільки широкий, що в Інтернеті з’явилася значна кількість спеціалізованих магазинів.

Чохол це своєрідний футляр для телефону, який повторює його форму. Виготовляють чохли з особливих матеріалів, які мінімізують зовнішній вплив навколишнього середовища на гаджет. Зараз чохли виконують дві функції: захисну та іміджеву. При цьому іміджева функція не менш важлива, ніж захисна. Адже для багатьох власників оригінальний чохол – це спосіб підкреслити свою індивідуальність, продемонструвати власний стиль, створити унікальний імідж.

Види чохлів

Найбільш популярними є чохли таких конструкцій: фліпи, книжки, портмоне. Всі вони мають відкидну панель, яка оберігає екран телефону. Крім того, широко поширені такі варіанти конструкцій:

  • Чохол-бампер – захищає бічні сторони смартфона, при цьому екран і задня частина залишаються відкритими.
  • Кришка або чохол-накладка – захищає бічні і задню сторони телефону.
  • Спортивний – для активних людей. Фіксується ремінцем на руці або нозі. Являє собою невелику сумочку, виконану з еластичних матеріалів.
  • Екстремальний чохол – надає максимальний захист від ударів, вологи, бруду різного в надзвичайних умовах.

  • Ексклюзивний екземпляр на ваш смак.

Всі вище перераховані види чохлів ви можете замовити в більшості спеціалізованих Інтернет-магазинах. Крім цього, вам можуть запропонувати чохли з індивідуальною картинкою або фото. Багато фірм приймають замовлення на індивідуальний друк на чохлах. Для цього на поліуретанову заготовку бажаного кольору і форми наносять обраний малюнок за допомогою стійкої до ультрафіолету фарби. Такий чохол також може стати чудовим подарунком для близької людини. На такому чохлі можна зобразити пам’ятні моменти, які хочеться згадувати частіше. Ваш індивідуальний чохол може містити ваше фото або ваше ім’я.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: