Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ



Вас може зацікавити:

Як вибрати жалюзі в офіс

Жалюзи в офис

В ході проведення робіт з експертної оцінки ми волею-неволею вникаємо в параметри і характеристики майна найрізноманітніших видів. І, щоб накопичена інформація не пропадала даремно, ми публікуємо тематичні статті на нашому сайті. В даному матеріалі піде мова про те, на що звернути увагу при виборі жалюзі в офісне приміщення.

Для чого в офісі потрібні жалюзі

Останні років десять жалюзі встановлюють практично в кожному офісі. Це пов’язано з тим, що офісна робота передбачає активне використання комп’ютерної та офісної техніки. А, як відомо, робота на стаціонарному комп’ютері або на ноутбуці досить некомфортна, якщо на монітор потрапляють не тільки прямі сонячні промені, але і просто яскраве денне світло з вікна.

Крім того, жалюзі в приміщенні дозволяють знизити температуру повітря, що, безумовно, позначається на якості роботи співробітників. Особливо це актуально для південних регіонів України, таких як Одеса, де традиційно представлені всі великі виробники жалюзі та різноманітних видів штор. Хоча останні кілька років, коли влітку на вулиці стоїть просто нестерпна спека, проблема захисту від сонця актуальна для всіх регіонів нашої країни, в тому числі і для Києва.

На що звернути увагу при виборі

Вивчивши значну кількість сайтів з продажу та виробництва жалюзі, ми радимо купити жалюзі вертикальні, звертаючи увагу на наступні фактори:

  • Освітленість приміщення. Чим вона інтенсивніше, тим щільніше і більш непрозорим повинен бути матеріал, з якого виготовлені ламелі жалюзі.
  • Розмір вікна. Для отримання оптимального захисту від сонця рекомендується замовляти виготовлення за індивідуальними розмірами.
  • Можливість 100% затемнення. У багатьох офісних приміщеннях періодично проводять презентації з використання проекторів та екранів. Для якісного проведення таких заходів важливо знизити світло в приміщенні до мінімуму. Звертайте увагу на наявність у вибраних жалюзі функції «блекаут».
  • Матеріал виготовлення. Широко поширені зразки з пластику, текстилю та дерева. Пластикові ламелі є максимально практичними з точки зору догляду. А дерев’яні – найбільш екологічними.
  • Управління. Крім звичного всім механічного управління існують системи з дистанційним пультом. Що може бути в деяких випадках дуже зручно. Наприклад, якщо безпосередній доступ до вікна ускладнений.
  • Колір. Як правило, тон виробів вибирається так, щоб вони не виділялися на тлі оздоблення стін офісного приміщення. У більшості випадків перевагу віддають пастельним, тобто м’яким, не надто вираженим тонам.

Види жалюзі для офісів і квартир

Вертикальні жалюзі в офісі

Ми часто робимо оцінку приміщень для передачі їх в оренду. У цих випадках іноді необхідно провести не тільки розрахунок вартості нерухомості, але і визначити вартість меблів та іншого майна, яким це приміщення комплектується. Такі завдання можуть бути поставлені перед оцінювачем зокрема для подальшого страхування не тільки нерухомого, а й рухомого майна.

У цій статті ми опишемо, які бувають види жалюзі та штор. І звернемо увагу на особливості застосування кожного з них. Для того, щоб розібратися в питаннях підбору і встановлення такого обладнання, ми вивчили значну кількість різних спеціалізованих сайтів і поспішаємо поділитися результатами цього аналізу з Вами.

Основні види жалюзі та штор

Найбільш поширеними видами жалюзі та штор на сьогоднішній день є:

  • Горизонтальні жалюзі. Складаються з пластин (ламелей), розташованих горизонтально. У більшості випадків ламелі можуть повертатися навколо своєї осі для регулювання інтенсивності світлового потоку. У виробах цього типу використовується механізм «драбинка», в якому регулювання пластин виконується спеціальним барабаном. А шнур необхідний для фіксації висоти підйому на певному рівні.
  • Вертикальні жалюзі. Складаються з вертикально розташованих смуг матеріалу (зазвичай тканини) та ланцюжка, що їх з’єднує. А також з карниза, до якого вони кріпляться, та механізму управління – ланцюжок і шнур. Цікаво, що на відміну від горизонтальних вертикальні жалюзі є більш стійкими до механічних впливів, таких як пориви вітру.
  • Рулонні штори. Це ще один вид систем, необхідних для захисту простору приміщень від зайвих сонячних променів та просто цікавих поглядів перехожих з вулиці. Такі штори являють собою єдине полотно матеріалу, яким можна закрити віконну площину, або згорнути в рулон.
  • Жалюзі день/ніч. Їх особливістю є розміщення тканини в два шари. Кожен шар має світлі та темні смуги, які чергуються. За рахунок руху одного шару тканини відносно іншого можна регулювати інтенсивність природного освітлення приміщення.
  • Римські штори. Являють собою вертикальні смужки тканини. При піднятті ці смуги рівномірно складаються за рахунок наявності в них поперечних планок. Такі штори кріпляться за допомогою спеціальних карнизів і механізмів, які дозволяють вибирати та фіксувати висоту підйому на необхідному рівні.

Вертикальні тканинні жалюзі

Виходячи з досвіду проведення оцінки приміщень, можемо констатувати, що в більшості офісів використовуються саме вертикальні жалюзі. І такі вироби дуже добре себе зарекомендували з практичної точки зору.

Будучи чудовою альтернативою звичайним шторам, вертикальні жалюзі мають значні переваги перед ними. Завдяки обробці спеціальними антистатичними складами вони не схильні до швидкого забруднення. Крім того, такі ламелі можна чистити звичайним пилососом. Ну а при сильних забрудненнях, їх можна без проблем здати в спеціальну хімчистку.

Що Ви знаєте про жалюзі?

Історія жалюзі

Нещодавно нам прийшло замовлення на оцінку офісного обладнання, меблів та приладдя. Вивчаючи пропозиції з продажу жалюзі, ми вирішили, що цей предмет інтер’єру вартий уваги. Як мінімум у вигляді окремою статті на нашому сайті.

Трохи історії

Виявляється перші жалюзі з’явилися значно раніше, ніж багато хто з нас могли уявити. Є інформація, що перша рекламна компанія з даного продукту проходила ще в середині XVIII-го століття. А перший патент на промислове виготовлення жалюзі отримав хтось на ім’я Едвард Берен в далекому 1769-му році в Лондоні, Великобританія. Це були примітивні вироби, що не мали будь-яких налаштувань або функцій.

Однак і на горизонтальні жалюзі, в яких була можливість налаштовувати кут нахилу ламелей, патент був отриманий дуже давно. Винайшов їх Джон Хемптон в 1841-му році в Новому Орлеані, США. Саме цей рік можна вважати роком народження жалюзі, як масового елемента житлових приміщень і запуску цих виробів в масове промислове виробництво.

Але все це стосується лише офіційного оформлення прав на винахід і старту масових продажів. Насправді, якщо вірити історикам, перші жалюзі з’явилися на вікнах значно раніше. Можна знайти інформацію про те, що ще стародавні єгиптяни пов’язували між собою листя очерету, в результаті чого виходило щось подібне до жалюзі в їхньому сучасному уявленні. Ну а в Стародавньому Китаї, нібито використовували схожим чином бамбук.

Що таке “жалюзі”

Багато хто знає, що «жалюзі» – це французьке слово. І саме тому наголос в ньому правильно ставити на останній склад. Однак точно не всі здогадуються про те, як це слово перекладається. Виявляється “jalousie” перекладається на українську мову як… ревнощі. В Інтернеті можна знайти значну кількість легенд про ревнивих чоловіків. Які нібито використовували жалюзі для того, щоб вуличні роззяви не могли бачити через вікна їхніх дружин.

Так це чи ні, але щось правдоподібне в таких легендах напевно є. Оскільки одним з призначень жалюзі є якраз приховування подій, що відбуваються в приміщенні від сторонніх очей. Ми говоримо «одним з», тому що очевидно, що жалюзі на вікнах виконують також і функцію захисту від сонячного світла: як від яскравості так і від зайвого тепла. Окрім цього жалюзі застосовуються для регулювання не тільки світлових, але й повітряних потоків. Як і фіранки. Але на відміну від фіранок, жалюзі є більш практичним варіантом, оскільки не вигоряють на сонці, не мнуться, набагато менше брудняться. І самі по собі можуть стати не менш цікавою деталлю інтер’єру, порівняно навіть з дизайнерськими шторами та гардинами.

Альтернатива жалюзі

Ми давно звикли до найрізноманітніших видів жалюзі, які пропонуються виробниками, наприклад, в тому числі й українськими. На їхніх сайтах можна знайти найрізноманітніші не тільки жалюзі, але і:

  • тканинні ролети на вікна,
  • рулонні штори,
  • римські штори,
  • захисні ролети тощо.

Якщо ми згадали про римські штори, то варто звернути трохи уваги і на них. Вперше вони з’явилися на вікнах жителів узбережжя Середземного моря і швидко стали популярними. Для їх виготовлення використовують натуральні тканини-льон, ситець, сатин або жаккард. Також можливі варіанти з синтетичних тканин. “Римки” ідеально підходять для широких вікон, добре захищають від яскравого сонячного світла, а в складеному вигляді прикрашають вікна у вигляді плавних хвиль з тканини.

Але ж ще до середини ХХ століття жалюзі виготовлялися виключно з дерева. Втім, і зараз дерев’яні жалюзі можна зустріти на ринку. Однак вони представлені в основному тільки в найдорожчому преміальному сегменті. Більшість сучасних виробів виконані з пластика. Рідше з тканини і ще рідше з металу.

На сьогоднішній день вибір жалюзі воістину величезний. В офісних приміщеннях цей предмет вже років 15 є обов’язковим або як кажуть «must have». Але в останні кілька років вони починають витісняти традиційні штори і з житлових приміщень, будучи більш практичною в усіх відношеннях в порівнянні з традиційними шторами.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: