Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Види жалюзі для офісів і квартир

Жалюзи в офисном помещении

Ми часто робимо оцінку приміщень для передачі їх в оренду. У цих випадках іноді необхідно провести не тільки розрахунок вартості нерухомості, але і визначити вартість меблів та іншого майна, яким це приміщення комплектується. Такі завдання можуть бути поставлені перед оцінювачем зокрема для подальшого страхування не тільки нерухомого, а й рухомого майна.

У цій статті ми опишемо, які бувають види жалюзі та штор. І звернемо увагу на особливості застосування кожного з них. Для того, щоб розібратися в питаннях підбору і встановлення такого обладнання, ми вивчили значну кількість різних спеціалізованих сайтів і поспішаємо поділитися результатами цього аналізу з Вами.

Основні види жалюзі та штор

Найбільш поширеними видами жалюзі та штор на сьогоднішній день є:

  • Горизонтальні жалюзі. Складаються з пластин (ламелей), розташованих горизонтально. У більшості випадків ламелі можуть повертатися навколо своєї осі для регулювання інтенсивності світлового потоку. У виробах цього типу використовується механізм «драбинка», в якому регулювання пластин виконується спеціальним барабаном. А шнур необхідний для фіксації висоти підйому на певному рівні.
  • Вертикальні жалюзі. Складаються з вертикально розташованих смуг матеріалу (зазвичай тканини) та ланцюжка, що їх з’єднує. А також з карниза, до якого вони кріпляться, та механізму управління – ланцюжок і шнур. Цікаво, що на відміну від горизонтальних вертикальні жалюзі є більш стійкими до механічних впливів, таких як пориви вітру.
  • Рулонні штори. Це ще один вид систем, необхідних для захисту простору приміщень від зайвих сонячних променів та просто цікавих поглядів перехожих з вулиці. Такі штори являють собою єдине полотно матеріалу, яким можна закрити віконну площину, або згорнути в рулон.
  • Жалюзі день/ніч. Їх особливістю є розміщення тканини в два шари. Кожен шар має світлі та темні смуги, які чергуються. За рахунок руху одного шару тканини відносно іншого можна регулювати інтенсивність природного освітлення приміщення.
  • Римські штори. Являють собою вертикальні смужки тканини. При піднятті ці смуги рівномірно складаються за рахунок наявності в них поперечних планок. Такі штори кріпляться за допомогою спеціальних карнизів і механізмів, які дозволяють вибирати та фіксувати висоту підйому на необхідному рівні.

Вертикальні тканинні жалюзі

Виходячи з досвіду проведення оцінки приміщень, можемо констатувати, що в більшості офісів використовуються саме вертикальні жалюзі. І такі вироби дуже добре себе зарекомендували з практичної точки зору.

Будучи чудовою альтернативою звичайним шторам, вертикальні жалюзі мають значні переваги перед ними. Завдяки обробці спеціальними антистатичними складами вони не схильні до швидкого забруднення. Крім того, такі ламелі можна чистити звичайним пилососом. Ну а при сильних забрудненнях, їх можна без проблем здати в спеціальну хімчистку.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: