Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Використання фен-шуй в автомобільному просторі

Фен-шуй в авто

Можливо, багато хто з Вас зараз посміються, але згодом виявиться, що нічого смішного в цьому немає. Як відомо кожен власник автомобіля хоче відчувати себе в ньому комфортно і затишно. І чого тільки для цього не робиться.

У хід йдуть всілякі килимки, жезли, прапорці та інша подібна символіка. Робиться це з однією єдиною метою – щоб автомобільний салон став рідним і впізнаваним. Адже часом за кермом доводиться проводити цілу добу. Все залежить часом від обраної Вами професії.

Особливе місце в цьому списку займають дівчата-водії. Ось вже хто дійсно часом влаштовує неймовірні чудеса, призначені для того, щоб салон улюбленої машини став, зручним і комфортним.

І останнім часом навіть сучасна наука стала в цій складній справі неймовірною підмогою. Особливу увагу хочеться приділити фен-шую для автомобіля. Не вірите, а даремно! Як би не дивно це все звучало, але дісталася наука і до чотириколісного друга.

Адже все це-добірка спеціальних накидок або чохлів для крісел, відповідна духу і стилю водія автомобіля, стилістика аксесуарів, підігнана”під одне”… Все це призначене дійсно для одного і того ж. А саме, щоб відчувати себе зручно в автомобілі. Так чому ж це не фен-шуй? Може дійсно пора прислухатися до деяких правил фен-шуя не тільки вдома, але і в улюбленому автомобілі?

Чистота на першому місці.

Перше правило фен-шуй для автомобіля – це ідеальна чистота автомобільного салону. Так – м’яким іграшкам, всіляким фенечкам, символам і різним дрібним аксесуарам. І бій, справжній бій – бруду і пилу в салоні. Не кажучи вже про п’ятирічні поклади старих непотрібних речей в засіках Вашої автомашини.

Друге правило – енергетика вашого автомобіля повинна бути обов’язково сприятливою. Це має велике значення при русі. Особливо по завантаженій дорозі в годину пік. Щоб виправити енергетику Вашої машини з негативною на позитивну, досить час від часу посипати салон автомобіля спеціальними соляними кристалами.

Вони будуть вбирати всі негативні емоції в салоні, тим самим очищаючи його. Дуже добре також допомагає гумка для волосся синього кольору прив’язана на дзеркало заднього огляду. Вона прояснить ясність думок, поліпшить реакцію і чуйність водія.

Не забуваємо про безпеку!

Але все ж головне, під час поїздки на своєму автомобілі, це почуття повної безпеки. А це не завжди можливо в нашому метушливому світі. Щоб забезпечити водієві автомобіля гарантований спокій потрібно прикріпити спеціальні захисні талісмани. Кріпити їх можна під сидіння водія, покласти в бардачок, або ж повісити на дзеркало заднього виду.

талісман в авто

Такими талісманами можуть бути не тільки відомі різні захисні талісмани – в широкому асортименті представлені на полицях багатьох магазинів. Але і відомі народні засоби, такі як головка часнику, або ж кварцовий кристал, – як відомо дуже хороший засіб від різних нещасних випадків.

Який з талісманів краще підійде до вашого автомобільного салону і краще його захистить від нещасного випадку – вибирати Вам. І саме від вашого бажання і уяви залежить вибір самого талісмана.

При виборі автомобіля дивимося на власника

Є деякі особливості, які варто враховувати при покупці автомобіля, особливо якщо він старий. І в даному випадку мова піде зовсім не про кілометражі та інших подібних речах. Йдеться про інше. А саме – про колишнього власника. Якщо він був важко хворий або ж вплутався в кримінальне розбирання, помер не своєю – насильницькою смертю. У всіх цих випадках краще відмовитися від покупки даної автомашини.

Так само не особливо бажано купувати автомобіль, в якому коли-небудь отримували якісь травми люди. Причому не має значення, померли вони або ж залишилися живі. Енергетика автомобільного салону вже негативна і може негативно впливати на свого власника.

Якщо ж вас все-таки попало купити автомобіль з подібною енергетикою потрібно терміново вживати відповідних заходів. А саме в першу чергу необхідно освятити автомобіль, якщо звичайно, Ви віруюча людина. Виконати подібну операцію можна або в церкві або за допомогою спеціальних професійних методик. Без подібних процедур автомобіль може принести вам безліч нещасть і неприємних ситуацій. Принаймні досить велика кількість водіїв вірять в це.

Негативно впливає також яскраве забарвлення автомобіля. Помічено, що величезна кількість нещасних випадків відбувається саме з автомашинами яскравих і соковитих відтінків. Вони просто привертають до себе увагу, як грабіжників, так і притягують до себе негативну енергетику.

Ремонт Вашої автомашини теж може спричинити неприємні випадки. Виною в цьому можуть стати деталі, поставлені на заміну, зняті з машини в якій сталося вбивство або ж аварія. А також будь-яка інша негативна дія. Всі їх наслідки автоматично при установці можуть перейти на Вашу автомашину. Тому контроль ремонту машини може допомогти уникнути всього перерахованого вище.

Але не тільки тут можуть підстерігати неприємні особливості. Навіть новий автомобіль може накликати на себе безліч неприємних випадків. І виною, як не дивно можуть послужити звичайні лялечки з черепушками. Або ж з іншою диявольською символікою, повішені не лобове скло водієм. Не раз на думку спадають подібні випадки, часом з летальним результатом.

Є, виявляється, і такі повір’я або прикмети.

Черепаха в авто

Ще пара невеликих порад. Варто ставити автомобіль капотом до вулиці. Справа в тому, що сам автомобіль за своєю суттю є символом хижака. І негативні емоції фар, нехай навіть і погашених можуть негативно відбиватися на стані, як людей, так і самого будинку, що опинився поблизу. Так що, як то кажуть – береженого бог береже.

Це лише деякі методики автомобільного фен-шуя. Більш детально про кожну з них можна дізнатися “у всесвітній павутині” в будь-якому пошуковику, який є у Вашому ноутбуці.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: