Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Види непромокальних тканин: характеристики та сфери використання

Тент для бассейна

Непромокальні тканини є невід’ємною частиною сучасного життя. Різні їх види надзвичайно затребувані в рекламній сфері, будівництві, з них виробляють туристичний інвентар, верхній і спортивний одяг, взуття, захисні тенти, штори, парасольки, чохли, садові меблі та багато іншого.

У цьому матеріалі ми розглянемо основні види водовідштовхувальних тканин, їх переваги і сферу використання.

ПВХ тканина

В основі ПВХ тканини, яка відповідальна за міцність матеріалу і його здатність до натягу, – волокна поліетилену і лавсану. З метою посилення міцності і стійкості матеріалу до впливу негативних зовнішніх факторів, його піддають обробці полівінілхлоридом і особливими лакофарбовими складами. Тип використовуваної просочення впливає на придбання тканиною тих чи інших додаткових властивостей: стійкості до вологи, морозостійкості, невразливості до ультрафіолетового випромінювання.

Тканина ПВХ дуже затребувана для виготовлення різноманітних тентів і каркасно-тентових конструкцій. Завдяки включенню до її складу додаткових компонентів і присадці, вона набуває такі найважливіші характеристики, як вогнетривкість і несхильність гниттю. Завдяки цьому сфера використання матеріалу значно розширюється: на основі ПВХ виробляють захисні чохли для надувних човнів, басейнів, а також обладнання і техніки різного призначення.

Найважливішим критерієм, що свідчить про якість ПВХ тканини, виступає адгезійна міцність. Вона вказує на те, якої сили зусилля повинно бути докладено, щоб від тканинної основи відійшло покриття з полівінілхлориду. Залежно від цієї величини, і визначається оптимальна область застосування.

ПВХ матеріал застосовується в будівельній, автомобільній, рекламній та багатьох інших сферах.

Брезент

Основа брезенту – міцно скручені і переплетені між собою бавовняні, лляні або джутові нитки.

Відмітна властивість брезенту – унікальна міцність і великий експлуатаційний ресурс. Завдяки стійкості матеріалу до впливу негативних зовнішніх факторів, брезент використовується військовими, туристами, мисливцями, рибалками, представниками сільськогосподарської галузі та виробниками широкого кола товарів різного призначення.

До його переваг можна віднести:

 • високу щільність;
 • гігроскопічність;
 • повітропроникність;
 • відмінні захисні властивості від впливу вітру і різного роду забруднень;
 • стійкість до механічних пошкоджень (стирання, розривів, проколів);
 • екологічність, безпека для здоров’я.

З метою розширення області застосування брезенту, матеріал додатково просочують спеціальними розчинами. В результаті використання таких складів отримують водовідштовхувальний, біостійкий і вогнетривкий брезент. Останній з них на сьогоднішній день користується у споживачів підвищеним попитом. Його активно застосовують в будівельній і виробничій сфері, які пов’язані з використанням матеріалу в умовах підвищених температурних показників.

Тарпаулін

Даний матеріал являє собою полотно підвищеної щільності, сплетене з синтетичних ниток і з двох сторін заламіноване спеціальної світлостабілізованої плівкою. Нанесення гладкої оболонки сприяє набуттю тканиною захисних властивостей проти негативного впливу вологи і сонячного випромінювання.

До переваг тарпауліна можна віднести:

 • міцність;
 • повну водонепроникність;
 • стійкість до забруднень;
 • несхильність поривам вітру і різного роду механічних пошкоджень;
 • термостійкість, діапазон робочих температур тканини становить від -70 ℃ до +80 ℃;
 • невибагливість у догляді (для усунення забруднень досить скористатися губкою і мильним розчином);
 • невисока вартість.

Перераховані властивості тарпауліна роблять його ідеальним матеріалом для виробництва якісних тентів і укриттів.

Оксфорд

Основа тканини – нитки нейлону або поліестеру. Її відмітна особливість полягає в особливому переплетенні ниток, що представляє собою, утворену з розташованих в шаховому порядку квадратиків, канву. Завдяки цьому досягається унікальна міцність матеріалу Оксфорд.

До його переваг можна віднести:

 • унікальну міцність і зносостійкість;
 • водонепроникність;
 • несприйнятливість до забруднень;
 • надзвичайно велику амплітуду робочих температур (від -50 ℃ до +110℃);
 • невибагливість у догляді;
 • довговічність;
 • великий асортимент доступних кольорів;
 • бюджетну вартість.

Сфера застосування цієї синтетичної тканини надзвичайно широка, з неї виробляють різноманітне туристичне, Мисливське і рибальське спорядження, камуфляжну і туристичний одяг, взуття, головні убори, намети, рюкзаки, валізи, чохли, пологи, тенти для автомобілів, скутерів, мотоциклів та іншої техніки.

Де замовити тентові конструкції з непромокальних матеріалів?

Профітент завоював довіру споживачів вітчизняний виробник великого асортименту високоякісних тентів і каркасно-тентових конструкцій з кращих сучасних тканин і фурнітури.

Компанія пропонує послуги з проектування та виготовлення захисних конструкцій під індивідуальні розміри, а також їх доставку, установку, нанесення рекламної інформації, а при необхідності – і ремонт, в тому числі і терміновий.

В каталозі Профітент представлено безліч зразків готових каркасно-тентових конструкцій, вироблених під індивідуальні запити клієнтів, що звернулися.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: