Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Види та особливості міжнародного перевезення вантажів

Автомобильный, авиа- и ж/д транспорт

Сфера транспортних перевезень є однією з найважливіших для економіки будь-якої країни. Перевезення забезпечують міжвиробничі взаємозв’язки і виступають в якості індикатора поточного стану загальносвітової торгової мережі. Враховуючи світову кризу і складну економічну обстановку, в даний час сформувалася гостра необхідність в комплексних логістичних рішеннях і спільної діяльності з компаніями, які можуть взяти на себе відповідальність і забезпечити безперебійне транспортування будь-якої продукції. На сайтах таких фірм ви можете дізнатися більше зокрема про особливості доставки вантажів в Україну з Туреччини та Китаю. Як відомо, товарообіг між цим країнами досить значний.

Міжнародні транспортні вантажоперевезення

В загальносвітову логістичну систему входить три типи транспорту:

  1. водний (річковий і морський).
  2. наземний (автомобільний і залізничний транспорт);
  3. повітряний.

Необхідно відзначити, що взаємодія між різними видами транспорту може відрізнятися, в залежності від країни і навіть регіону. Наприклад, в розвинених державах активно використовуються всі види транспорту для перевезення вантажів. Вкрай розвиненою є логістична мережа в Америці, Японії та Європі, де відбувається понад 80 відсотків світового обороту вантажів.

У Західній Європі домінуючими є автомобільні перевезення (близько 40 відсотків від обороту) і вантажні залізничні перевезення (більше 25 відсотків). Решта видів перевезень представлені авіаційним і морським.

Вантажоперевезення залізницею

Даний вид транспорту в логістичних ланцюжках є особливо популярним, адже перевезення вантажів обходиться відносно недорого. Крім цього багатьом перевізникам зручно користуватися комбінованими схемами транспортування товарів, коли водний транспорт доставляє вантаж в порт, а звідки його перенаправляють залізницею. Найпопулярнішим вантажем є будматеріали і вугілля.

Однак варто відзначити, що перевозити невеликі партії товарів по ЖД вкрай невигідно. Не можна доставити вантаж прямо до місця призначення, вартість перевезення невеликої кількості вантажу висока, а поставки продукції чекати досить довго.

Морські вантажоперевезення

Транспортування товарів по морю є найбільш вигідною в економічному плані. Морські вантажоперевезення забезпечують понад 75 відсотків перевезень між різними країнами. Безперечними лідерами в цій сфері є Японія, Кіпр, Греція, КНР і Америка.

Найбільш часто по морю перевозять нафтопродукти і нафту, а найбільші вантажопотоки спостерігаються в районі Перської затоки. Крім цього по морю перевозять величезну кількість залізної руди і вугілля, а також зерна.

Авіаперевезення

Даний вид перевезень найбільш популярний в країнах з добре розвиненою інфраструктурою аеропортів. Лідерами у сфері вантажоперевезень на літаках є Америка, Франція, Канада, ФРН і Австралія. По всьому світу налічується більше тисячі аеропортів, які активно задіяні в транспортуванні вантажів. Однак авіалінії забезпечують всього 1-2 відсотки перевезень. Це пов’язано з тим, що перевезення по повітрю досить дороге, при цьому не всі види товарів можна доставляти на літаках.

Літаки найчастіше застосовуються для транспортування швидкопсувної продукції, а також специфічних груп товарів, які необхідно доставити якомога швидше. Авіаперевезення це найшвидший і надійний спосіб перевезти вантаж на великі відстані, проте вартість таких перевезень досить висока.

Автоперевезення

Протяжність загальносвітової транспортної мережі по дорогах становить більше 23 мільйонів кілометрів. Перевезення вантажів на автомобілях є найбільш зручною і гнучкою, адже на машині товари можна доставити майже скрізь, де є дорога. При цьому автоперевезення можна комбінувати з іншими логістичними ланцюжками, тому даний вид транспортування вантажів є найбільш зручним і практичним.

Вартість вантажоперевезень

Найбільш дорогими є авіаперевезення, а найдешевшими – перевезення по морю. Однак з точки зору практичності найкраще використовувати комбіновані способи транспортування вантажів. Наприклад, вантаж може бути доставлений по морському шляху, а з порту призначення перевезений за допомогою залізниці або на вантажівці.

Який вид міжнародних вантажоперевезень краще

У процесі постійної оптимізації та модернізації логістичних ланцюгів більшість компаній, які працюють у сфері міжнародних вантажоперевезень, розробляють різні варіанти транспортування товарів, виходячи з комфорту для клієнтів. Тому оцінка транспорту з точки зору доцільності використання того чи іншого його виду для перевезення конкретного товару є дуже важливою.

Наприклад, класичний варіант 20 або 40-футового контейнера може бути модернізований в комбінований вантаж. Це означає, що клієнту не доведеться оплачувати перевезення всього контейнера. Платити потрібно тільки за ту кількість місця, яке товар займає фактично. Це вкрай зручно для представників середнього та малого бізнесу, адже не всі замовляють перевезення великогабаритної продукції у великих обсягах. Варто відзначити, що таким чином можна перевезти практично будь-який вантаж, крім розливної, сипучої, вибухонебезпечної та легкозаймистої продукції.

Окремі компанії засновують свою діяльність на доставці типу карго, яка найбільш часто застосовується для транспортування товар з Китаю та Азії. Такі перевізники надають послуги не тільки з транспортування, а й виступають в якості брокера на митниці, нерідко підписуючи договори на підставі своїх контрактів. Все працює досить просто: клієнт робить замовлення, а компанія купує і привозить його, а також реєструє.

Вибір способу перевезення продукції безпосередньо залежить від бажаної швидкості отримання замовлення, а також типу товару, місця його фактичного перебування та адреси доставки. Наприклад, для транспортування всередині однієї країни або континенту найкраще використовувати автотранспорт. Хоч він і трохи дорожчий за перевезення залізницею, але набагато швидший. Крім цього, автотранспорт майже не залежить від погодних умов, а також придатний для транспортування небезпечних вантажів.

Необхідно відзначити, що перевезення залізницею значно дешевше, проте її слід вибирати тільки в разі необхідності перевезти вантаж на далекі дистанції.

Доставка на літаках найбільш дорога, сильно залежить від погодних умов, до того ж має безліч обмежень. Але саме по повітрю можна максимально швидко доставити вантаж навіть через всю планету.

Перевезення по морю зазвичай вибирають, якщо не потрібно терміново привезти товар. Адже контейнер буде доставлений в точку призначення в період до 45 днів. При цьому доставка може затриматися через погані погодні умови на невизначений термін. Морські вантажоперевезення затребувані для транспортування будматеріалів, специфічного обладнання, різної сировини для виробництв і корисних копалин.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: