Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ



Вас може зацікавити:

Види трубчастих лісів і технологія складання

Трубчатые леса

Трубчасті ліси – справжній ветеран будівельної справи. Саме даний вид конструкції в минулому столітті став основою для розробки більш сучасних риштовання. Однак, незважаючи на стрімкий розвиток технологій ці конструкції, як і раніше, вважаються найнадійнішими і простими в експлуатації спорудами для робіт на висоті.

Різновиди

Трубчасті ліси нерідко називають інвентарними – пройшли випробування і виробничий контроль, придатними до висотної праці, про що свідчить техпаспорт вироби. За конструктивними особливостями розрізняють:

  • ригельні;

  • рамні;

  • хомутові;

  • клинові споруди.

Ригельні трубчасті ліси (штирьові) збираються з вертикальних стійок і ригелів, скріплених між собою штирями. За рахунок труб з товстими стінками і міцних сполучних вузлів досягається велика вантажопідйомність. Відсутність безболтових з’єднань забезпечує дуже просту і надійну збірку.

Рамні ліси – це секції з діагональними зв’язками, з’єднані прапорцевими замками.

Споруди хомутового типу мають ідентичний штирьовій системі конструктивний набір. Тільки в якості сполучних елементів тут виступають затискачі, а міцність збірки забезпечується хомутами. Використовуються для робіт з арками, куполами і фасадами зі складною конфігурацією.

У клинових лісах взагалі не використовуються кріплення, а з’єднання між елементами конструкції здійснюється вбиванням клинів. Дані пристосування нерідко застосовуються як доповнення при роботі на інших типах риштовання.

Більш детально з характеристиками будівельних лісів можна ознайомитися на сторінці інтернет-магазину Вірастар.

Як збираються

Збірка і розбирання лісів проводиться відповідно до інструкцій від виробника. Весь механізм розроблений з урахуванням держстандартів і правил з технічної безпеки.

Всі перераховані види конструкцій збираються за загальною схемою. Для початку необхідно підготувати майданчик для установки — він повинен бути рівним і щільним. Кладуться дошки товщиною не менше 5 см, на які встановлюються черевики. Балки і кронштейни підбираються, виходячи з передбачуваного навантаження: дані розрахунки повинні проводитися інженером.

В черевики вставляються за принципом «одна в іншу» довгі та короткі стійки, які з’єднуються ригелями. Зібрані конструкції вимірюються по горизонтальній і вертикальній площинах за допомогою рівня.

На висоті 65 см від землі монтуються діагональні зв’язки. На позначці приблизно в 2.65 м від поверхні проводять перше кріплення лісів до фасаду. Якщо мета робіт – ремонт, в якості кріплень використовують анкера. Для кладки застосовують закладні.

Після складання каркаса кладуть настил, і встановлюють бортики для безпеки робіт (не нижче 110 см). Вішають сходи на гаки. Діагональні зв’язки двох крайніх прольотах з’єднують з вертикальними стійками.

Монтаж трубчастих лісів не представляє великої складності. Однак весь процес контролюється інженером, який проводить перевірку і оцінку надійності конструкції, після чого розписується у відповідній документації.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: