Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИЯк це працює? Гібридна сонячна електростанція

Сонячна панель

Великі прибутки за “зеленим” тарифом та забезпечення наявності електроенергії навіть у разі негараздів у мережі — все це обіцяють тим, хто хоче встановити собі гібридну СЕС. Схоже на казку, чи не так? І справді, чи може гібридна сонячна електростанція для будинку, яку можна купити за посиланням https://eco-tech.com.ua/ua/g89225405-komplekt-gibridnoj-elektrostantsii, надати всі ці переваги? Спробуємо відповісти на це питання, розібравшись у принципах роботи гібридної СЕС.

Від Сонця до мережі та акумуляторів

Як і у будь-якої іншої сонячної електростанції, у випадку гібридної СЕС все починається з того, що сонячні промені освітлюють встановлені на даху чи на опорах панелі. Фотоелектричний ефект змушує панелі генерувати постійний струм, який, в свою чергу, напрямляється на інвертор. Одразу зазначимо, що це спеціальний гібридний інвертор, який має деякі відмінності у будові, порівняно з мережевими чи автономними.

Далі можливі такі варіанти поведінки гібридної сонячної електростанції:

  • Живлення електроприладів у будинку. Постійний струм від сонячних панелей перетворюється інвертором на змінний і дозволяє робити всі звичні щоденні речі — дивитися телевізор, користуватися комп’ютером, пральною машинкою, тощо.
  • Напрямлення електроенергії у мережу. Аналогічно до мережевої сонячної електростанції, гібридна СЕС може віддавати надлишки згенерованої електрики для продажу за “зеленим” тарифом. Звичайно, це є можливим лише коли із зовнішньою електромережею все в порядку.
  • Заряджання акумуляторів. Якщо акумулятори до цього використовувались, може бути необхідним поновити в них рівень заряду за допомогою електроенергії, згенерованої сонячними батареями через контролер заряду, вбудований у інвертор.

Схема роботи станції

Дещо іншою виявиться поведінка системи, коли у загальній електромережі буде збій:

  • Якщо це відбувається вдень, всі електроприлади у будинку продовжать працювати як і раніше, отримуючи електрику за рахунок її генерації сонячними панелями.
  • Коли таке відбувається вночі, для живлення будинку буде використовуватись заряд акумуляторів. Який за допомогою гібридного інвертора перетворюватиметься на необхідний змінний струм.

Як можна побачити, завдяки особливостям своєї будови, гібридна сонячна електростанція дійсно може поєднувати в собі всі переваги автономних та мережевих СЕС, дозволяючи отримувати не тільки постійне забезпечення електроенергією, але й відчутні прибутки.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ