Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Як оцінити смартфон

Как оценить смартфон

Останнім часом при оцінці основних засобів підприємств велику кількість активів складають комп’ютерна техніка та мобільні телефони. Адже саме майно цих типів швидше за все фізично і морально зношується. І, відповідно, парк такого обладнання підлягає регулярному оновленню. Про оцінку офісної та комп’ютерної техніки ми вже писали. Дана ж стаття присвячена особливостям визначення вартості сучасних мобільних телефонів.

Основні характеристики смартфонів при їх оцінці.

Основними параметрами, що впливають на функціонал і вартість мобільних телефонів, є наступні:

  • Розмір і тип дисплея.
  • Частота роботи і кількість ядер процесора.
  • Об’єм оперативної пам’яті смартфона.
  • Вид і версія операційної системи.
  • Наявність додаткових опцій.

Давайте розглянемо докладніше, на що звернути увагу при виборі смартфона.

Розмір і тип дисплея.

З розміром екрану все ясно. З одного боку, чим він більший, тим зручніше користуватися гаджетом. З іншого боку – постійно носити в кишені невеликий планшет прийнятно не для всіх. Але тут кожен знаходить для себе баланс, виходячи з власних уподобань. Розмір екрану у сучастних телефонів біля 6 дюймів, тип матриці – PLS TFT або Super AMOLED. Обидва види дисплеїв мають свої переваги і недоліки, тому при виборі телефону необхідно звертати на це увагу.

Кількість ядер і частота роботи процесора

У більшості телефонів, починаючь з середнього сегменту ринку, присутні від шости до восьми ядер центрального процесора. Частина з них може працювали на одній частоті, інша частина – на іншій. Очевидно, що чим більше ядер, тим краще. Так само справа йде і з частотою. Взагалі, для комфортної роботи на сьогоднішній день купувати смартфони або планшети з кількістю ядер менше восьми навряд чи має сенс.

Об’єм оперативної пам’яті

В характеристиках сучасних мобільних телефонів вказується два значення обсягу пам’яті:

  1. Оперативна.
  2. Вбудована.

Більшість моделей комплектуються об’ємом пам’яті від двох до чотирьох гігабайт. На наш погляд, оптимальним варіантом може бути 3 Гб, чого буде достатньо для комфортної роботи з великою кількістю додатків.

В той же час звертати занадто багато уваги на такий параметр як обсяг вбудованої пам’яті навряд чи варто. Адже цей вид пам’яті завжди можна збільшити до потрібного обсягу установкою micro-sd карти. Благо коштують вони сьогодні зовсім не дорого.

Операційна система

Якщо Ви не є користувачем айфона, рекомендуємо вибирати смартфон з встановленою операційною системою android. Чим вище його версія, тим краще, оскільки гугл постійно розвиває і допрацьовує свою систему. Багато сучасних моделей періодично оновлюють операційну систему із появою нових версій. Однак такі оновлення все-таки випускаються не для всіх телефонів, тому бажано відразу купувати гаджет з максимально свіжою системою.

Додаткові опції

Для багатьох користувачів важливим є наявність в смартфоні двох опцій: сканер відбитка пальця і NFC. Можливість розблокування девайса за допомогою відбитка пальця – дійсно зручна функція. Тим більше, що в сучасних моделях тих же самсунгів вона стала працювати значно краще, ніж у їхніх телефонах серії J. Ну і треба дивитися, який тип датчика краще саме для Вас: на задній кришці або просто на екрані.

При цьому не всі звертають увагу на наявність функції NFC, оскільки просто не знають, що це таке. Саме наявність цієї функції в телефоні дозволяє встановити на нього додаток google pay або аналогічні, що надає можливість розраховуватися телефоном в магазинах по терміналу. Процес аналогічний використанню кредитної картки з pay-pass, тільки не потрібно носити з собою кредитку.

В більшості сучасних смартфонах присутні обидві зазначені функції. Однак, на це все ж варто звертати увагу.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ