Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИЯк оцінити та вибрати ортопедичний матрац

Ортопедический матрас

Після тривалого використання ліжка або дивана багато власників меблів вирішують замінити одну з таких важливих деталей спального гарнітура, як матрац. Кожен розуміє, що від придбання даного аксесуара залежить не тільки комфортабельність відпочинку користувача. Але і його майбутнє самопочуття на весь день. Враховуючи важливі критерії, що відповідають за зручність і здоров’я сну відпочиваючого, відчутна частина покупців подумує купити хороший ортопедичний матрац. Однак не всі розуміють, що в процесі його придбання треба до уваги брати певні критерії, які дозволять грамотно оцінити та вибрати виріб. Взагалі, варто зазначити, що оцінка будь-яких меблів є дуже відповідальним процессом. Адже від правильного вибору цих предметів інтер’єру напряму залежить наш комфорт.

М’який або жорсткий: який краще

Щоб відпочинок на спальному ложі був максимально зручним, треба підібрати такий виріб, який зможе забезпечити природне положення скелета і хребта людини. Знайти хороший ортопедичний матрац можна у відомих інтернет-магазинах. Головне розуміти, що кожен матрац повинен оцінюватися виключно за індивідуальними параметрами анатомії відпочиваючого.

Помилковою є думка, що на жорсткому спальному ложі відпочивати корисніше. Оскільки на ньому хребту відпочиваючого не вдасться розслабитися. Сон на досить м’якому виробі може створити відчуття провисання. Так, людям масою тіла до 60-ти кілограм більше підійде продукція із середнім ступенем жорсткості. Хто важить більше 90 кілограм грамотніше придбати продукцію з високим рівнем твердості. Вагою 60-90 кілограм можна вкласти спати на виробі будь-якої жорсткості.

Оцінюючи ортопедичний матрац, варто враховувати і спосіб життя людини. Оскільки для провідних активне життя доцільніше вибрати продукцію з анатомічними характеристиками. Так, спортсменам, трудівникам, які переносять щоденні силові навантаження або людям, що відчувають часті болі в хребті, зручніше відпочивати на жорсткому ліжку. Випускаються також двосторонні моделі. Які дозволяють підбирати необхідну жорсткість спального ложа в залежності від конкретних обставин і побажань.

Класифікація

Випускають матраци з ортопедичними характеристиками двох типів:

  1. безпружинні
  2. пружинні.

Кожен тип має певні переваги, а також недоліки. На підставі цього сказати точно, який з них краще, не можна. Пружинний блок Bonell виглядає як блок пружин, з’єднаних між собою. Незалежні пружинні блоки Pocket Spring, в них пружини діаметром до 6 сантиметрів поміщені в мішечки. Безпружинні виробляються з латексу або койри, зазначені матраци довговічні і досить практичні.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ