Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Як оцінити вживаний автомобіль

Джип застряг у болоті

Навряд чи хтось буде сперечатися з тим фактом, що купити новий автомобіль завжди приємніше, ніж вживаний. Однак, із точки зору практичності часто виправдана покупка все ж транспорту із пробігом. Машини, яким всього кілька років, і які характеризуються прекрасним технічним станом, можуть бути істотно дешевше нових зразків. Іноді навіть в два рази. Інша справа, що питанню вибору авто з пробігом потрібно приділити максимальну увагу. Ймовірно доведеться розглянути з десяток пропозицій, щоб знайти той екземпляр, який потрібен саме вам. На що в першу чергу потрібно дивитися, щоб придбати хороший автомобіль, а не витратити чималі гроші, щоб потім знову зіткнутися із необхідністю понести витрати.

Забігаючи вперед, відразу скажемо, щоб уникнути більшості проблем з експлуатацією нової для вас, але вже вживаної машини, варто своєчасно звернутися до експерта і провести професійну діагностику автомобіля. Майстер на станції технічного обслуговування зверне увагу на безліч речей, які, швидше за все, вислизнуть від уваги рядового автолюбителя. При цьому, звичайно, бажано, щоб покупець хоча б в загальних рисах розумів конструкцію транспортного засобу і його можливі поломки.

Експертна оцінка автомобіля стане в нагоді вам наприкінці процедури, коли вибір буде зроблений, і прийде час оформляти документи. Давайте спробуємо розібратися, на що потрібно звертати увагу, щоб відсіяти завідомо проблемні варіанти.

  • Найкращий варіант – купити авто у першого (і єдиного) власника. Пам’ятаєте відому цитату: «Який шофер, така і машина!». Поспілкуйтеся із людиною, подивіться, як вона одягнена, як себе веде, акуратна чи ні, наскільки педантична, та й взагалі чи приємна у спілкуванні. Ви б сіли до такої людини у салон?
  • Ціна автомобіля – теж важливий маркер. Якщо автомобіль продається істотно дешевше за інші машини тієї ж моделі зі схожими характеристиками — велика ймовірність наявності прихованих дефектів. Звичайно, бувають і ситуації, коли терміново потрібні гроші. Але навіть у цих випадках ціни не знижуються дуже суттєво. Адже і перекупники «не дрімають», гарну машину за низькою ціною відразу забирають на перепродаж.
  • Розпитайте продавця про історію машини, загляньте в технічну книжку (краще, коли вона є). Якщо на автомобілі тільки що міняли агрегати і відразу продають, – краще утриматися від покупки.
  • Будь-які сумніви щодо номерів на кузові та двигуні, – без роздумів відкидайте цей варіант.
  • Особистості продавців не вселяють вам довіри, – відмітаємо і таку пропозицію.
  • Ми б не розглядали варіанти покупки автомобіля, якщо власник говорить речі, на кшталт «тут треба тільки сайлентблоки поміняти, і все заспіває». Зазвичай це вказує на те, що з машиною почалися проблеми, а власник намагається від неї позбутися.
  • Різні колеса – ще один поганий знак. Швидше за все цей факт говорить про те, що у колишнього власника транспортного засобу було сутужно із грошима. Імовірність того, що він серйозно економив на сервісі, зашкалює.
  • Зіставте пробіг із зовнішнім виглядом машини. Потертості на сидінні водія, важелі коробки перемикання передач і рульовому колесі, а також велика кількість відколів на лакофарбовому покритті автомобіля при невеликому пробігу можуть говорити про маніпуляції з одометром (лічильником кілометрів).
  • Більшість оцінювачів вважають, що краще утриматися від покупки машини, у якої було багато водіїв. Можна попросити ознайомитися з полісом обов’язкового страхування відповідальності. Щоб зрозуміти, наприклад, їздили тільки чоловік і дружина, або вказані кілька різних водіїв, а машина, можливо, експлуатувалася в режимі таксі.

Насправді, просто будьте дуже уважні. Не піддавайтеся чарам продавця, не спокушайтеся привабливою ціною, не закохуйтеся в машину завчасно. Пам’ятайте, що диявол завжди криється в деталях. Головне не поспішати і розглянути якомога більше пропозицій перед прийняттям рішення про покупку. Ну а коли вибір буде зроблений, ми із задоволення проведемо експертну оцінку автомобіля. Щоб вже точно переконатися в тому, що співвідношення ціна/якість влаштовує вас, як замовника. До речі, результат проведення незалежної оцінки можна ефективно використовувати як аргумент для зниження ціни продажу.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: