Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Як оформити вхід в магазин або офіс

Входная группа из алюминиевого профиля

Вхідна група, виконана з алюмінієвого профілю, — це особлива система, зроблена зі скла і алюмінієвих елементів, за допомогою яких можна оформити вхід в будь-яке приміщення. Завдяки широкому вибору матеріалів і дизайну, можна зробити унікальний вхід в офіс або магазин. У чому перевага алюмінієвих вхідних груп?

Подібні інженерні та архітектурні елементи, які формують вхід, дозволять прикрасити і зробити унікальним приватний будинок, офісну будівлю, бар або ресторан. Вхідні групи із алюмінієвого профілю гармонійно об’єднують елементи фасаду і роблять сучасним інтер’єр ресепшена або фойє.

Що таке алюмінієва вхідна група

Вхід в будь-яку будівлю по праву можна вважати його візитною карткою. Адже за зовнішнім виглядом потенційні клієнти оцінюють респектабельність закладу. Якщо його оформлено недбало, без особливих надмірностей, то відвідувачі навряд чи захочуть повернутися до вас.

Роздумуючи над оформленням входу в будівлю, варто задати питання: що подумає клієнт про організацію, наскільки вхід безпечний, практичний, зручний і стильний?

Вхідні групи, які виконані з алюмінієвого профілю, найчастіше використовують для створення зовнішнього інтер’єру громадських будівель. Такі вироби є вкрай практичними і довговічними, вони ідеально підходять для місць, де щодня проходити безліч людей.

Необхідно звернути увагу на те, що розмістити вхідну групу можна як в отворі будівлі, так і винести її за межі приміщення. Крім цього, вихідні двері в будівлю можуть бути зроблені практично будь-якої форми: прямокутної або арочної, ексцентричної, яскравою або взагалі створеної за унікальним дизайном.

Різні варіанти металевих алюмінієвих сплавів вже давно використовуються в сфері будівництва. Вони стали дуже популярними, особливо останнім часом. Більшість компаній сьогодні вважають за краще встановлювати вхідні групи саме з цього матеріалу, а не з металопластику або дерева.

Алюміній має невелику вагу, але при цьому дуже міцний і довговічний. Також матеріал відмінно переносить перепади температурного режиму і не сприйнятливий до зовнішнього впливу в повсякденному житті.

Характерні особливості алюмінієвих вхідних груп

В даний час найчастіше використовують такі конструкції в якості складових архітектурних компонентів фасаду з встановленою всередині вхідними дверима. Дані конструкції мають певні характерні риси і відрізняються за своїми функціями. Вони можуть бути двох видів:

  1. Теплі. Основною функцією таких конструкцій є забезпечення збереження тепла. Для цього всередині профілю встановлюється додаткова теплоізоляція, яка перешкоджає виходу теплого повітря. Крім цього такі конструкції створюють додаткову звукоізоляцію приміщень.
  2. Холодні. Такі конструкції встановлюють в якості внутрішніх дверей в тамбурах або в неопалюваних приміщеннях.

Перед покупкою вхідної групи з алюмінію слід знати, що цей матеріал є одним з найбільш популярних в даний час. Саме з цієї причини на сучасному ринку будматеріалів представлено досить багато видів подібних конструкцій. Двері можуть бути:

  • двійчасті, з однією або двома стулками. Найбільш часто такі двері встановлюють в комерційних приміщеннях, ТРЦ і офісних центрах;
  • маятникового типу. Являють собою конструкцію з особливим типом кріплення, завдяки якому двері можуть відкриватися в дві сторони. Найкраще використовувати такі двері в місцях, де щодня буде проходити велика кількість відвідувачів;
  • розсувні або портативні. На таких вхідних групах встановлюють спеціальну чотиристулкову систему, найчастіше автоматичну. Чудово підходять для великих магазинів.

Алюмінієва вхідна група і ганок котеджу

Основні плюси алюмінієвих вхідних груп

Подібні конструкції вже давно користуються популярністю. І це не дивно, адже вони мають безліч очевидних переваг.

Довговічні і міцні

Завдяки тому, що каркас таких виробів зроблений з алюмінієвого профілю, вони є вкрай міцними і міцними. Такі конструкції не тільки надійні та можуть витримати будь-які навантаження без наслідків, але і довговічні. Термін їх експлуатації практично необмежений.

Стійкі до впливу зовнішніх факторів

Природною властивістю алюмінію є стійкість до виникнення іржі. А завдяки тому, що матеріал додатково обробляють спеціальними складами, він легко переносить перепади температур, погану погоду і високу вологість.

Екологічно чистий матеріал

Алюміній не окислюється при будь-яких повсякденних діях. На нього не впливають перепади температурного режиму, а в складі немає шкідливих для здоров’я людини компонентів. Саме тому його по праву можна вважати одним з найбільш екологічних матеріалів.

Додаткова шумоізоляція

Якщо встановити таку вхідну групу в комплекті зі звукоізолюючим склопакетом, то можна позбутися від зайвого шуму всередині приміщення.

Безпека та міцність

Головним компонентом подібної конструкції є скло, яке пройшло процес гарту. Загальновідомим є те, що це вкрай міцний матеріал, який дуже складно розбити. Однак якщо таке випадково станеться, то осколки не розлетяться на всі боки і не зможуть завдати шкоди людині. Адже завдяки попередній обробці матеріалу, такі стекла повністю безпечні навіть при розбиванні.

Висока світлопропускна здатність

До числа безперечних переваг таких конструкцій також варто віднести і світлопропускну здатність. Завдяки великій кількості скла, такі двері пропускають максимальну кількість природного денного освітлення.

Ціна вхідної групи з алюмінію

Вартість подібних конструкцій є найбільш компромісною на сучасному ринку серед інших варіантів. Низька ціна, безліч очевидних переваг матеріалу і великий вибір колірних рішень і варіантів виконання. Все це пояснює популярність даних виробів.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: