Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Як організувати охорону нерухомості та інших видів майна

Охоронці

Поняття охорони об’єкта

Охорона об’єктів – це комплекс заходів, спрямованих на збереження цілісності рухомого і нерухомого майна підприємства. Охорона також здатна забезпечити захист співробітників компанії від зловмисників.

Замовляти послуги охорони потрібно тільки в ліцензованих компаніях. В цьому випадку ви гарантовано отримаєте послуги охоронців високої кваліфікації і забезпечите безпеку об’єктів на найкращому рівні.

У яких випадках може знадобитися охорона?

Охорона об’єкта необхідна підприємствам будь-якої сфери діяльності. Постійна присутність охоронця дозволить захистити співробітників і захистити їх при виникненні небезпеки.

Користуватися послугами охорони необхідно всім компаніям, незалежно від напрямку роботи.

Етапи надання послуг з охорони об’єктів

Організація фізичної охорони об’єкта проводиться в кілька етапів. При цьому вартість послуг з охорони об’єктів визначається індивідуально і залежить від розміру, місця розташування, кількості необхідних охоронних заходів та інших факторів. Як правило, коли потрібна фізична охорона дії відбуваються за наступним алгоритмом:

  1. Спочатку фахівці детально вивчають об’єкт, оцінюють його специфіку. Щоб організувати ефективні охоронні заходи, потрібно знати, де знаходиться об’єкт, як він пов’язаний з сусідніми будівлями, скільки в ньому співробітників або звичайних жителів. Зрозуміло, враховується і функція об’єкта.
  2. На наступному етапі визначається вартість охорони об’єкта. Вона залежить зокрема від того, які саме охоронні заходи будуть проводитися.
  3. Нарешті, на завершальному етапі продумана схема втілюється в життя. Вона може включати в себе пост фізичної охорони, системи відеоспостереження, системи забезпечення контролю доступу (СКУД) та інші компоненти. Потім проводиться перевірка, яка потрібна, щоб переконатися, що всі частини системи працюють належним чином. Зрозуміло, розробляється не тільки система охорони, а й виділяються люди, які будуть забезпечувати вашу безпеку. Це можуть бути озброєні охоронці, які постійно знаходяться на об’єкті, або виїжджає по тривозі мобільна група.

Професійні охоронні компанії пропонують зазвичай цілий комплекс послуг, щодо яких можна зазначити такі особливості:

  • Гарантія повної профпридатності співробітників забезпечується спеціальною фізичною і психологічною підготовкою, а також регулярним підвищенням кваліфікації;
  • Застосування спецзасобів збройною охороною дозволяє забезпечити повну безпеку і захист від зловмисників;
  • Професійний підхід до охоронюваних об’єктів регулюється договором і забезпечується високою кваліфікацією співробітників;

Крім охорони об’єктів, багато таких фірм надає і інші послуги. Наприклад, додаткову послугу пультової охорони, яка дозволяє захистити майно від зловмисників технічними засобами. Також надаються послуги особистої охорони, інформаційної безпеки, Юридичні послуги та роботи по встановленню систем відеоспостереження.

Вартість послуг охорони

Як правило, визначення ціни послуги охорони здійснюється в індивідуальному порядку, в залежності від типу об’єкту, що охороняється та інших особливостей.

Вартість послуг охорони розраховується з урахуванням декількох факторів:

  • Режим роботи охоронців (цілодобово, в денну або нічну зміну);
  • Надання збройної охорони;
  • Спеціалізація об’єкта: вартість визначається ступенем ризику роботи охоронців на об’єкті.

Крім того, окремо розраховується вартість особистого охоронця або мобільного охоронця, інформаційну безпеку та юридичних послуг.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: