Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ



Вас може зацікавити:

Як підготувати стіни приміщення до фарбування

Подготовка стены под покраску

Одним з найбільш клопітних, і навіть часом складних процесів при ремонті житлових приміщень вважається підготовка стін під фарбування. Здавалося б, що може бути простіше, ніж поклейка шпалер або нанесення фарби на стіни? Але справа в тому, що перед цими роботами потрібно максимально підготувати поверхні до фарбування, а це дуже трудомісткий і довгий процес. Підготовка стін приміщень до фарбування під силу професійним будівельникам. Якщо ж Ви вирішили підготувати стіни самостійно, то пропонуємо Вам кілька простих порад, як підготувати поверхню стін до фарбування. Під час підготовки до фарбування Ви можете зіткнутися з непередбаченими речами, наприклад, з грибком на стінах. Наші поради допоможуть з цією проблемою впоратися без особливих турбот і зробити ремонт в найкращому вигляді!

Попередня підготовка поверхні

Для початку необхідно зачистити стіни від попереднього покриття. Це необхідно для того, щоб, в першу чергу, Ваша нова фарба лежала рівним шаром. Шпалери можна просто намочити і зняти. Побілку також не складно видалити за допомогою теплої води. А ось з масляною фарбою доведеться трохи повозитися. Вам потрібно буде зачистити попереднє фарбування до основи самої стіни, тобто до штукатурки або панелі. Процес зачистки дуже копіткий. Тут потрібно бути максимально уважним і ретельно зачищати всю поверхню стіни. Використовувати найкраще шпатель. Але якщо все ж не вдається звільнити стіни від масляної фарби, то використовуйте сокиру або стамеску. Після того, як стіни ретельно очищені, можна приступати до другого етапу підготовки до нового фарбування.

Позбавляємося від дефектів

Далі обов’язково потрібно відремонтувати самі стіни. Найпоширеніші дефекти на стінах – це тріщини в стіні, штукатурка, що обсипається, а також грибок на стінах. Всі ці недоліки обов’язково потрібно прибрати до нового фарбування стін. Тріщини прибрати нескладно. Для цього потрібно спочатку глибше їх прорізати, а потім заґрунтувати. У разі якщо тріщини на стінах не дуже глибокі, досить буде закрити їх шпаклівкою. Якщо ж вони великі, то Вам стане в нагоді розчин для забивання тріщин.

Іноді буває, що штукатурка відвалюється від стіни шматками разом зі шпалерами або фарбою. Якщо у Вас відбуваються подібні процеси, не закривайте на це очі, а гарненько відремонтуйте стіни. Для цього спершу збийте всю штукатурку зі стін молотком, а потім заґрунтуйте і покладіть заново штукатурку.

Але бувають проблеми і серйозніше за тріщини або відпадання штукатурки. Наприклад, грибок на стінах. Це поширене явище, наприклад, для квартир на перших поверхах багатоповерхових будинків. Для боротьби з грибком Вам знадобиться спеціальний розчин, яким доведеться обробити стіни. Якщо ж ви виявили ще якісь недоліки або дефекти, то необхідно відразу з ними боротися, до шпаклівки.

Ґрунтовка

Далі в процесі підготовки стін приміщень до фарбування йде ґрунтовка стін. Переконавшись, що всі дефекти стін виправлені, приступайте до ґрунтування. Для цього Вам знадобиться акрилова ґрунтовка. Вона може бути застосована до всіх видів поверхонь. У спеціальну ємність для фарби потрібно налити ґрунтовку, поролоновий валик слід вмочити і вичавити. У цій справі поспіх неприйнятний, всі дії повинні бути чіткими і продуманими. Ґрунтувати потрібно не поспішаючи, вектор руху – знизу вгору.

Для того, щоб уникнути виникнення на стінах тріщин в майбутньому, Вам знадобиться обклеїти стіни скловолокном. Це дуже міцне і зносостійке покриття, яке добре кріпиться на стіну і прекрасно на ній тримається. Для того щоб приклеїти стеклохолст, Вам знадобиться клей, що застосовується зазвичай для вінілових шпалер. Його необхідно розвести згідно з інструкцією і намазати їм стіну. Довжина скловолокна підганяється під висоту стіни, потім його приклеюють до поверхні та розгладжують від центру до країв. Наступне полотно варто клеїти так, щоб обидва лежали в стик. А для цього друге полотно стеклохолста прикладайте внахлест і проріжте будівельним ножем обидва полотна. Коли Ваші стіни вже «прикрашає» стеклохолст, нанесіть ще один шар клею на нього для того, щоб більше не ґрунтувати. Розгладжувати стеклохолст після нанесення потрібно спеціальним шпателем.

І на завершення Вам потрібно буде зробити фінішну шпаклівку. За технологією проведення оздоблювальних робіт, цей процес виконується в два прийоми. Для шпаклювання поверхні стін знадобляться два шпателя: великий і маленький. Шпаклівку слід нанести на стіну в один тонкий шар. А надлишки треба прибрати другим шпателем меншого розміру. Після фінальної шпаклівки, ошкурьте стіни дрібною сіткою. Таку сітку можна знайти в будь-якому магазині будівельних і побутових товарів. Але не варто сильно тиснути на шпаклівку, тому як можна залишити подряпини. Після цього Вам доведеться ще раз заґрунтувати всі стіни.

Фінішне фарбування

І тільки зараз можна приступати безпосередньо до фарбування. Після його завершення Ваші стіни готові. Пройшовши такий довгий шлях, Ви нарешті можете наносити на стіни бажане покриття з фарби або шпалер. Яке, безумовно, прикрасить інтер’єр вашого будинку. Ретельна робота з підготовки стін потрібна для того, щоб Ваші шпалери і фарба не тільки радували око, але і довго служили Вам вірою і правдою.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: