Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Як позбутися запаху сигарет в машині

Салон авто с приятным запахом

Куріння в салоні транспортного засобу під час водіння є небезпечним заняттям – воно відволікає увагу від дорожньої ситуації. А також може привести до нещасного випадку, якщо попіл впаде на Ваші коліна та обпече шкіру. Незважаючи на це, багато курять водії подорожують по наших дорогах кожен день. Автомобілі цих людей пізніше відправляться на вторинний ринок з запахом, залишеним “як сувенір” для їх нових власників. Що робити, щоб позбутися від небажаного запаху в салоні?

Історія питання куріння в авто

Ще 20-30 років тому наявність попільнички і прикурювача було обов’язковим в кожній машині. На даний момент так званий «пакет для куріння» або відсутній, або вимагає додаткової оплати. Розетка 12 В зазвичай закрита заглушкою. А місце розташування Старої попільнички було замінено полками і відсіками для зберігання найрізноманітніших автомобільних аксесуарів. Або індукційними зарядними пристроями для смартфонів.

Інтер’єр автомобіля має багато матеріалів, які поглинають сигаретний дим. Це в тому числі і крісла, бічні стінки, килимові покриття і килимки або стельові покриття. На жаль, відмова від куріння не призведе до негайного зникнення запаху сигарет з салону. Існують різні способи позбавлення від небажаного запаху.

Що робити, щоб позбутися від небажаного запаху в салоні?

Якщо Ви хочете спробувати усунути запах самостійно, першим кроком має стати ретельне провітрювання і очищення салону автомобіля. В ідеалі, якщо у нас є можливість залишити його на цілий день з відкритими дверима, наприклад, під час перебування на ділянці, це варто зробити. Також потрібно витягнути попільнички і ретельно промити їх під струменем води. У той же час Ви можете спробувати мити оббивку самостійно. Для цього ви можете використовувати порошкові засоби або спреї (піни), наявні на ринку.

Важливо перевірити, чи призначений продукт для прання кольорових тканин. Перш ніж ми приступимо до роботи, давайте перевіримо, чи не зіпсуємо ми матеріали салону. Наприклад, що при застосуванні на кріслі засіб, який ми купили, не знебарвлює оббивку. Ви також можете використовувати нейтралізатор сигаретного запаху. Який доступний для продажу за ціною, аналогічною миючим засобам. Тим не менш, ми повинні розглядати їх як доповнення до дій, перерахованих вище. Якщо неможливо правильно провітрити автомобіль, спробуйте використовувати один з нейтралізаторів природного запаху. Ви можете залишити в машині пакет з меленою кавою або миску з оцтом.

Якщо Ви не відчуваєте себе досить впевнено в тому, що Ви зможете самостійно усунути запах, можна доручити це завдання професіоналам. Адже, як відомо, на багатьох автомийках надають, в тому числі, й послуги з хімчистки салонів. Потім після цієї процедури не забудьте ретельно вимити салон, щоб уникнути неприємностей у вигляді алергії на хімію. Ви не можете обмежити себе оббивкою сидіння. Обшивку і підлогове покриття також необхідно буде вимити.

Озонування інтер’єру

Озонування авто

Наступним кроком може стати озонування інтер’єру. Дезінфекція салону автомобіля озонуванням не тільки видаляє запах сигарет, але також вбиває бактерії, кліщів і видаляє пил. Ефективність озонування також обумовлена тим, що цей процес не залишає шкідливих побічних продуктів. Вплив озону короткий,але дуже ефективний, і ціни на послуги доступні. Тривалість робіт залежить від інтенсивності запахів, які ви хочете видалити. Після 30 хвилин роботи генератора озону давайте зупинимо процес і перевіримо, чи зник неприємний запах. Ці дії може знадобитися повторити, щоб отримати задовільний результат.

Менш популярним методом є видалення запаху ультразвуком. Для цього використовується пристрій, який розсіює конденсовану чистячу рідину всередині автомобіля. Ультразвук розбиває препарат на краплі діаметром 5 мікрон, які можуть проникати в кожен закуток і видаляти неприємні запахи. Процес займає близько 30 хвилин.

Незалежно від того, який спосіб Ви виберете, щоб видалити запах сигарет, це варто робити. Мало того, що поїздки будуть більш приємним, але і небажаний запах не буде відлякувати потенційних покупців під час продажу автомобіля та оцінки вартості транспортного засобу.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: