Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ



Вас може зацікавити:

Як правильно вибрати шуруповерт

Шуруповёрты - как выбрать?

Який з видів ручного інструменту найбільш затребуваний на ринку і що саме придбає в першу чергу дбайливий господар? Мабуть, це шуруповерт – справжній майстер на всі руки. Без нього не обходиться ні великий, ні дрібний ремонт у квартирі, що обов’язково буде враховано при її оцінці. Та й у повсякденному житті ні-ні, та й знадобиться щось підкрутити, десь підтягнути. Або, наприклад, зібрати меблі, повісити карниз. Справа лише за вибором відповідної моделі.

Професійні та аматорські шуруповерти

Перш за все необхідно визначитися з тим, який саме інструмент нам знадобиться: професійний або аматорський. Далеко не кожен інструмент, незважаючи на запевнення виробників і продавців, відповідає всім вимогам, які пред’являються професійній техніці.

Професійні інструменти розраховані на постійну експлуатацію протягом тривалого періоду. Що досягається за рахунок надійності конструкції і якості матеріалів. Головна ж особливість аматорського інструменту – це простота у користуванні та багатофункціональність. І ціна його істотно нижче, ніж на професійні аналоги. Тому, якщо шуруповерт планується використовувати часто, то можна звернути увагу на більш дорогі і якісні моделі. Якщо ж інструмент купується з розрахунку, що «у господарстві стане у нагоді», то цілком підійде і аматорський варіант.

Грамотно вибираємо виробника

Професіонали на ринку ручного інструменту умовно поділяють виробників шуруповертів на три класи. Це низький, середній і високий. До низького класу відносять моделі, які прибули з деяких країн Південно-Східної Азії. Але безумовним лідером тут виступає Китай. Низька ціна на такий інструмент досягається економією на якості шуруповерта. Він не тільки працює вкрай недовго, але і часто не відповідає заявленим у технічному описі характеристикам (потужність, крутний момент, частота обертання, тощо).

Більш високим класом визнаються моделі від таких виробників, як Інтерскол і Зубр (Росія), Фіолент і Dnipro-M (Україна), Rebir (Латвія) та інші. Їх продукція відрізняється високою якістю і майже не поступається продукції виробників високого класу. Тим більше, що виготовляється за їхніми технологіями. Це гарне співвідношення ціни і якості і прийнятний варіант для тих, хто не готовий платити за дорогі аналоги.

Лідерами у виробництві акумуляторних шуруповертів є такі виробники, як Bosch, Metabo (Німеччина), Makita і Hitachi (Японія), DeWalt (США), Black&Decker (Англія), Skil (Голландія), Hilti (Ліхтенштейн) і ін. Вони існують на ринку вже десятки років і представляють собою надійні інструменти високої якості, постійно вкладають кошти у розробку нових моделей. І першими представляють на ринок новинки, що перевершують аналоги своєю потужністю, легкістю у використанні та іншими споживчими властивостями. У модельній лінійці цих виробників є і професійний, і аматорський інструмент. А також враховані купівельні можливості різних споживачів. Тому можна підібрати модель, як досить дорогу, так і у середній ціновій категорії.

На які параметри звернути увагу при виборі шуруповерта

Далі, при покупці шуруповерта потрібно звернути увагу на наступні характеристики.

  • Акумулятор. Вони бувають трьох видів: нікель-кадмієві (Ni-Cd), нікель-метал-гідридні (Ni-MH) і літій-іонні (Li-Ion). Чим вище робоча напруга акумулятора, тим потужніше сам інструмент. Побутові акумулятори найчастіше оснащуються нікель-кадмієвими акумуляторами. Більшість з них розраховано на 1000 зарядок, тоді як Ni-MH батареї – на 500. Сьогодні на ринку представлені моделі шуруповертів, що підтримують обидва типи акумуляторів. Великим недоліком Ni-MH батарей є так званий ефект пам’яті: при кожній зарядці, якщо акумулятор не був розряджений повністю, його ємність зменшується. Уникнути цього і при цьому працювати з інструментом без несподіваних перерв на підзарядку, дозволить наявність змінного акумулятора. Тому варто відразу звертати увагу саме на ті шуруповерти, в комплекті до яких є змінний акумулятор. Бажано літій-іонний (Li-Ion).
  • Крутний момент. Для домашнього використання досить буде вибрати шуруповерт з крутним моментом 10-15 Нм. Він дозволяє без праці закручувати шурупи і тугі саморізи. Більш високий крутний момент дозволяє свердлити навіть тверді матеріали. Максимальний крутний момент в дорогих професійних моделях може досягати 130 Нм.
  • Патрон. Існують різні різновиди патронів. І від них в значній мірі залежить зручність роботи з інструментом. Корисним буде наявність швидкознімного самозажимного патрона, який використовується для свердління. Під такими знімними деталями зазвичай встановлюють так званий біт-патрон-спеціальний роз’єм під біти. Наявність такої функції дуже важливо. Воно додає зручності і швидкості в роботі.
  • Частота обертання. Швидкість, рівна 400-500 об./хв., дозволить закручувати шурупи і саморізи. При необхідності використовувати шуруповерт в якості свердлильного інструменту, слід вибрати модель зі швидкістю не менше 1200-1300 об./хв.

Знаючи всі ці нехитрі характеристики, з усього розмаїття представлених на ринку шуруповертів, можна легко вибрати відповідну для себе модель цього незамінного помічника в роботі по дому. Ну а в разі, якщо виникне необхідність продати інструмент, ви знаєте, куди звертатися за оцінкою такого обладнання. 🙂

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: