Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Як стати ріелтором без досвіду роботи – вакансії на Jooble

Ріелтори несуть нерухомість своїм клієнтам

Компетентний ріелтор – бажане придбання для будь-якого агентства нерухомості. І навіть відсутність досвіду не стане перешкодою, якщо новоспечений працівник володіє достатнім терпінням і завзятістю. Тому й на сайтах із пошуку роботи, таких як Jooble, за запитом «Робота Ріелтор» досить часто можна знайти дуже цікаві та привабливі вакансії.

Про що тут йдеться:

Хто такі ріелтори

Чи варто працювати ріелтором, не маючи досвіду роботи

Переваги роботи ріелтором

Гнучкий робочий графік

Високий рівень доходу

Нові контакти та корисна інформація

Робота, яка актуальна завжди

Динамічність роботи

Зворотний бік медалі

Хто такі ріелтори

В основні завдання роботи ріелтора входить:

 1. консультування клієнта по об’єктах нерухомості,
 2. пошук об’єкта за запитами клієнта,
 3. рекомендації по підбору найбільш вигідних умов і пропозицій,
 4. огляд і оцінка квартир, супровід угоди (підготовка необхідних документів, перевірка житла на «юридичну чистоту».

Ріелтор – це супутник свого клієнта на всіх етапах роботи з нерухомістю, від пошуку житла до завершення проведення угоди у нотаріуса.

Для ефективної роботи ріелтора великі компанії надають:

 • Корпоративну стільниковий зв’язок – ріелтор завжди повинен бути на зв’язку. Для оперативного вирішення будь-якого питання в месенджерах або по дзвінку.
 • Зручний мобільний кабінет або додаток, доступний зі смартфона. У додатках може зберігатися вся інформація по об’єктах, із якими працює ріелтор згідно його фаховості та рівню доступу.
 • Бази даних об’єктів.
 • Навчання в компанії. Багато великих агенцій нерухомості навчають новачків, і підвищують кваліфікацію досвідчених співробітників у Навчальному центрі компанії. Та завдяки наставництву на місці роботи.

Чи варто працювати ріелтором, не маючи досвіду роботи

При виборі нової професії або розгляді конкретної вакансії, багато хто задається питанням: чи варто радикально міняти рід діяльності та починати працювати ріелтором?

Рішення стати ріелтором є важливим кроком для побудови надійного майбутнього. Це стосується не тільки благополуччя, а й кар’єри.

У сферу нерухомості приходять та знаходять тут роботу люди різних професій і спеціальностей, на різних етапах свого життя.

Ріелтор – це професія, яка може стати покликанням будь-якої людини, готової переймати досвід колег для ведення власних проектів.

Найкраще вчитися на наочному прикладі у великих, успішних, стабільних гравців ринку.

Як і в будь-якій роботі, у ріелторській справі досвід найкраще набирається на практиці. У великому агентстві нерухомості вже буде команда професіоналів (юристи, рекламщики, технічні фахівці). Вони підкажуть та допоможуть на всіх етапах роботи ріелтора, у тому числі з процесом вибудовування технології проведення угоди. Уже в процесі роботи доведеться вчитися лавірувати між діловими зустрічами і пошуком нових об’єктів нерухомості. Постійне навчання і залученість у процес – запорука успішної кар’єри агента по роботі з нерухомістю.

Незважаючи на думку, що робота ріелтора проста, і впоратися з нею може кожен, слід враховувати, що для такої діяльності необхідно володіти рядом особистих якостей.

Зокрема, людина, яка планує стати ріелтором, має бути:

 • активною, легкою на підйом;
 • націленою на результат – заробіток безпосередньо залежить від обсягу виконаної роботи і досягнення поставленої мети;
 • комунікабельною;
 • тактовною;
 • вміти прислухатися до запитів клієнта.

Іншими словами, знайти роботу ріелтором при бажанні може кожен. І звичайно ж, навчитися ріелторській майстерності простіше, швидше і продуктивніше у тих, хто на ділі довів свою професійну спроможність.

Переваги роботи ріелтором

Успішним ріелтором може стати будь-яка людина, а її досвід роботи, вік і освіта при цьому не грають вирішальної ролі.

Гнучкий робочий графік

Одним з головних переваг в роботі ріелтора є гнучкий робочий графік. Ви зможете самостійно вибудовувати свій робочий день: призначати зустрічі та робити дзвінки по оголошеннях у той час, який ви визначите як найефективніший.

Високий рівень доходу

Заробітна плата не має обмежень, тут все теж залежить від вашої працездатності. Чим більше угод, тим більше заробіток. На початку шляху не варто очікувати високих доходів. Але якщо вдасться зарекомендувати себе як фахівця по роботі з нерухомістю, потік клієнтів помітно збільшиться. А разом з тим і заробіток буде більш відчутним.

Нові контакти та корисна інформація

Працюючи в агентстві нерухомості, особливо у Києві чи іншому великому місті, ви знайдете безліч корисних контактів, у тому числі й професійного характеру. Спілкування з колегами по цеху дозволить дізнаватися актуальну інформацію ринку нерухомості та постійно перебувати в центрі подій. А налагоджений контакт із клієнтами відкриє перспективи в роботі та допоможе залучити нову аудиторію. Крім цього, агенція нерухомості надасть вам вже існуючу базу клієнтів, яких ви зможете зацікавити пропозицією про співпрацю.

Робота, яка актуальна завжди

На сьогоднішній день робота ріелтора є затребуваною, адже люди постійно займаються вирішенням житлових питань. А в цій справі їм не обійтися без професійної допомоги. Саме ріелтор допомагає з пошуком або продажем нерухомості, вирішує питання юридичного характеру і бере на себе відповідальність за проведення переговорів. Така професія не має вікових обмежень, ви можете змінити рід діяльності та почати працювати в будь-який момент.

Динамічність роботи

Ріелтор за один робочий день може побувати на декількох зустрічах та показах об’єктів, зробити десятки дзвінків, вести листування в декількох месенджерах. Він так само постійно вивчає новини і зміни в сфері нерухомості, перевіряє інформацію на актуальність, щоб надавати вірні дані для клієнтів. Така робота ніколи не дасть занудьгувати — вона дуже динамічна, тому підходить активним людям, які не виносять монотонну і одноманітну працю.

Зворотний бік медалі

При всіх перевагах роботи менеджера із нерухомості, існує ряд мінусів, з якими доведеться зіткнутися кандидату на таку вакансію.

Планування – не така проста справа, як може здатися. Якщо ви по життю не дуже організована людина, часу в добі може не вистачати.

Довгий старт. У початковий період (який може затягнутися на невизначений період) з великою ймовірністю ви не будете отримувати дохід. Але в інтересах компанії навчання і професійний розвиток співробітників, щоб новий фахівець якомога швидше вийшов на угоду. Немає угод – немає грошей.

Клієнти бувають різними. В процесі роботи доведеться зіткнутися з різними людьми, і далеко не всі з них можуть виявитися приємними співрозмовниками. Такі нюанси ріелторської діяльності припускають постійну роботу над свій стресостійкістю і тактовністю. Хоча треба зазначити, що й серед ріелторів є значна кількість шахраїв, квартирних рейдерів та інших аферистів, які вигадують різноманітні схеми обману як при оренді, так і при продажу квартир. Тому відношення нових клієнтів із насторогою можна зрозуміти.

Компетентний ріелтор – бажане придбання для будь-якого агентства нерухомості. І навіть відсутність досвіду не стане перешкодою, якщо новоспечений працівник володіє достатнім терпінням і завзятістю. Серйозні компанії з радістю візьмуться навчити новачка специфіці професії та зробити з нього справжнього фахівця.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: