Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ



Вас може зацікавити:

Як утеплити фасад житлового будинку пінопластом

Утепление фасада пенопластом

Подорожчання енергоносіїв змушує задуматися про їх економію. І один з найбільш перевірених способів зменшити витрати – це утеплити зовнішні стіни будинку. Правильне, з дотриманням всіх технологічних норм, утеплення, дозволить в рази зменшити витрати на опалення. І ефект від нього ви відчуєте в першу ж зиму – у вашому будинку стане значно тепліше. Особливо, якщо ви разом з утепленням фасаду замініть звичайні вікна на спеціальні енергозберігаючі.

Ми вже писали про те, чим краще утеплити будинок ззовні. Для якісного і довговічного утеплення фасаду малоповерхового будинку пінопластом слід точно дотримуватися необхідної технології утеплення. Строго виконувати порядок робіт і не пропускати жодного етапу. Звичайно, найкраще з цим впоралися б професійні будівельники, але багатьом під силу і своїми силами утеплити будинок цілком якісно. Також не варто забувати, що утеплений фасад значно підвищує і ринкову оцінку будинку при його можливому продажу в майбутньому.

Суть утеплення полягає в наклеюванні на фасад пінопластових плит, їх додатковому зміцненні спеціальними дюбелями, нанесенні на пінопласт армуючої штукатурної сітки і шару зовнішнього оздоблення. Для утеплення необхідні наступні матеріали, які найкраще придбати заздалегідь і перевірити їх якість:

  • грунтовка для підготовки основи;
  • утеплюючі плити в необхідній кількості;
  • мінеральна вата, для обрамлення віконних прорізів, і створення протипожежних поясів;
  • армована сітка;
  • цокольні планки по всьому периметру фасаду, що утеплюється;
  • клеїть для утеплюючих плит;
  • перфоровані куточки для армування кутів стін.

У роботі будуть потрібні такі інструменти:

  1. дриль з міксером і відром, для перемішування клею;
  2. шпателі для нанесення і розгладження клею;
  3. пила, для різання утеплюючих плит;
  4. правило і рівень, для установки утеплюючих плит в потрібній площині;
  5. канцелярський різак, для розрізання армуючої сітки;
  6. подовжувачі для підведення електрики до дрилі, водяні шланги для забезпечення водою;
  7. кисть-макловиця для нанесення грунтовки.

Етап перший – підготовка основи.

Приклеювання пінопластових плит на поверхню стіни виконується спеціальним мінеральним клеєм. Щоб клей не відшарувався, основа повинна бути ретельно прогрунтована, очищена від пилу, всіх місць, які можуть відстати. Стіни з добре вбираючого матеріалу, наприклад, з газобетону або піноблоків, грунтуються двічі. Другий шар повинен наноситися тільки лише після того, як повністю висохне перший.

Великі ями і перепади бажано заштукатурити. Це дозволить зменшити витрату дорогого клею. Після грунтування, встановлюють цокольні планки, вони будуть утримувати перший ряд пінопластових плит від сповзання. Кріплять цокольні планки дюбелями, з розрахунку три дюбеля на метр. Особливо важливо виставити всі планки строго горизонтально.

Етап другий – установка утеплюючих плит.

Для цього клей замішується так, щоб він не вийшов занадто густим, разом з цим був не надто рідким. Клей замішується такої густоти, щоб він не стікав зі шпателя, зберігаючи свою форму. Був пластичним і злегка пружним.

Клей наноситься смужкою шириною 8-10 сантиметрів, висотою приблизно 5 сантиметрів, по всьому периметру плити, з видаленням від її краю в 2-3 сантиметри. У смузі клею по периметру обов’язково зробити кілька зазорів, через які при укладанні плити буде виходити зайве повітря. На іншу частину плити дають три-чотири наліпки клею діаметром близько десяти сантиметрів, і прикладають плити до стіни, укладаючи їх на довгі ребра горизонтально.

Коли укладено кілька плит, їх щільно притискають до стіни довгим двометровим правилом. При цьому треба вирівнювати їх в горизонтальній і вертикальній площинах. Плити наступного ряду укладають з перев’язкою швів, як цегляну кладку. Попадання клею в шви небажано. Це створює містки холоду, і знижує ефективність утеплення.

Після установки всіх плит обов’язково прикріпити їх спеціальними фіксують дюбелями, які дають на кожен кут і два горизонтально по середині плити.

Зверніть увагу!

З метою протипожежної безпеки кожні три поверхи, а так само біля вікон, замість пінопласту встановлюють смужку мінеральної вати. Такої ж товщини як пінопластова плита, шириною близько тридцяти сантиметрів.

Етап третій – установка армуючої сітки.

При цьому поверхню утеплювача покривають суцільним шаром клею метрової ширини, або по ширині сітки. Зверху прикріплюють і рівномірно розкручують армуючої сітки. Після чого шпателем втоплюють її в клей так, щоб він рівномірно заповнив всі осередки сітки. Сусідні смуги армуючої сітки даються внахлест, із заходом на іншу смугу близько п’яти сантиметрів.

На цокольну частину будинку та його перший поверх дають два шари армуючої сітки. Після чого на неї наносять фінішний шар клею, який ретельно загладжують. Все це захищає стіну від випадкових ударів і дозволяє уникнути утворення на ній вм’ятин. На всі кути обов’язково встановлюються перфоровані алюмінієві куточки.

Після висихання клею поверхня добре грунтується, шпаклюється і фарбується. Або штукатуриться обраної декоративною штукатуркою. Зазвичай клей сохне добу, але найкраще ці роботи проводити через дві доби.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: