Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Як вибрати двоярусне ліжко

Двухъярусная кровать

При проведенні оцінки меблів у квартирах часто звертає на себе увагу такий предмет як двоярусне ліжко. Останнім часом популярність такого елемента меблів неухильно зростає. Не дивлячись на назву «двоярусне ліжко», мова йде не тільки про спальне місце для дитини. Більшість подібних виробів об’єднують в собі також функції невеликого столу та шафи.

Переваги двоярусних ліжок

Як відомо, більшість молодих сімей часто досить обмежене в житлових умовах. Навіть якщо вдається виділити дитині-підлітку власну кімнату, в ній, як правило, не дуже багато місця для розміщення і повноцінного ліжка, і письмового столу з шафою для шкільного приладдя. Тому досить ефективним рішенням для багатьох є покупка двох’ярусного ліжка, яке допоможе заощадити місце в дитячій кімнаті.

Більшість людей при згадці про такий вид меблів представляють радянський варіант ліжка для одночасного сну двох дітей. Насправді ж, значного поширення набули меблеві вироби з одним спальним місцем нагорі та письмовим столом із шафкою для шкільного приладдя на першому рівні.

Крім економії місця в кімнаті, такі меблі виробляються в дуже цікавих дизайнах, розрахованих як на хлопчиків, так і на дівчаток. Тому двох’ярусне ліжко може стати не тільки практичним рішенням для Вашої квартири, але і прикрасити дитячу кімнату. Не кажучи вже про те, що для дитини спати на верхньому рівні набагато цікавіше та приємніше, ніж на звичайному низькому ліжку.

На що звернути увагу при виборі двоярусного ліжка

Найголовніше в такому ліжку – це, безумовно, безпека дитини. Конструкція повинна бути виконана таким чином, щоб в ході її експлуатації виключити всілякі травми. Рекомендується звертати увагу на такі особливості:

  • Загальна якість виготовлення. Двоярусне ліжко повинне мати міцний, жорсткий та стійкий каркас. Звертайте увагу на відсутність будь-яких гострих кутів або потенційно травматичних деталей.
  • Безпека верхнього рівня ліжка. Борти ліжка повинні бути не тільки досить високі (при їх оцінці не забувайте про майбутню наявність матраца!). Але і повинні бути досить міцні, щоб дитина не отримала травму під час всіляких денних ігор.
  • Екологічні матеріали. Важливо звертати на це пильну увагу, оскільки неякісний клей, використаний при виробництві меблів може в буквальному сенсі отруювати повітря в дитячій кімнаті.
  • Сходинки. Сходи, як і каркас, повинні бути міцними і надійними. Сходинки повинні бути виготовлені з матеріалів, що не допускають ковзання по ним ніг дитини. У більшості якісних моделей ліжок з міркувань безпеки сходи починаються безпосередньо від підлоги.

Враховуючи великий попит на двоярусні ліжка, на ринку представлено досить велика різноманітність моделей таких меблів. Сподіваємося, що наша стаття може Вам зробити правильний вибір!

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: