Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИЯк вибрати фарбу для захисту металевих поверхонь від корозії?

Як вибрати фарбу

Металеві предмети, конструкції з металу і найрізноманітніші металеві елементи. Вони вже давно дуже широко застосовуються для облаштування будинків і квартир. І особливо – в промисловості та інших сферах життєдіяльності. А цінуються вони, в першу чергу, за міцність, відносну надійність і досить тривалий термін служби.

Однак у металу є свій природний ворог, який може швидко привести до його руйнування, якщо за ним постійно не спостерігати. Це корозія, яка з’являється на металевих предметах при впливі вологи. Дуже часто корозія розвивається дуже швидко, що може привести до воістину катастрофічних наслідків. Тому для захисту металу широко використовується фарбування предметів, виконаних з нього. Однак для рядового споживача досить серйозну проблему становить правильний вибір фарби для металу. Це питання ми зараз і розглянемо.

Алкідні фарби

Найбільшою популярністю для фарбування металевих поверхонь користуються алкідні фарби, які утворюють на поверхні міцну і надійну плівку. Ця плівка дуже надійно захищає поверхню від проникнення вологи і кисню. Проблема полягає лише в якості і довговічності самої плівки.

Алкідна плівка утворюється після того, як з пофарбованої поверхні випаровується розчинник. Фарби такого типу відрізняються тривалим терміном служби, зносостійкістю і безліччю інших позитивних характеристик. У наш час виробники постійно покращують якості алкідних фарб. Тому можна говорити про те, що заміна їм з’явиться вельми не скоро.

Нітроемаль

Також досить високою популярністю користується нітроемаль. Основною перевагою якої є помітно висока швидкість висихання. Однак у такої речовини є і свої недоліки.

Наприклад, якщо рівень вологості в приміщенні піднімається вище 70%, то на поверхні можуть з’явитися білі плями. Також варто відзначити низьку стійкість до жирів і вібрації. Ці фактори дозволяють з повною впевненістю говорити про низьку ефективність захисту металевих конструкцій за допомогою нітроемалей. До того ж роботи з такими емалями не рекомендується проводити на вулиці, де вони піддаються найбільшому впливу негативних кліматичних проявів.

Фарби на бітумній основі

Найбільш якісний захист самих різних металевих поверхонь можна забезпечити при використанні фарб на бітумній основі. Вони легко і швидко наносяться за допомогою розпилювача або кисті. А для повного приховування поверхні достатньо всього одного шару. Бітумні фарби дуже міцні та досить дешеві.

Однак і тут є свій мінус, для багатьох умов – досить істотний. З плином часу такі фарби мають властивість темніє, тому створення занадто яскравою палітри з них не вийде.

Кремнійорганічні емалі

Кремнійорганічні емалі – це так звані засоби особливого призначення. Вони найчастіше застосовуються в тому випадку, коли метал в процесі експлуатації буде контактувати з підвищеними температурами.

Такі умови характерні для південних районів нашої країни. Де сонячні промені нагрівають всі поверхні не тільки влітку, але і взимку. І часто до дуже високих температур. За кордоном такі фарби використовуються в тропічних районах, в пустелях. Також застосовуються вони на виробництвах з підвищеною температурою.

Акрилові фарби

Акрилові фарби – найбільш популярні фарби. Коли мова йде про фарбування старих металевих конструкцій або про зафарбовування іржі, яку неможливо видалити.

Оскільки акрилові фарби відносяться до групи водорозчинних, то вони не горять, як багато інших. Та ні за яких умов не виділяють всякого роду токсичних речовин, шкідливих для організму людини. Єдиний недолік акрилової фарби – це її відносно велика вартість. Однак такі показники як довговічність і стійкість до зовнішніх впливів з лишком цей недолік покривають.

Таким чином, сучасний вибір фарб і емалей для металевих поверхонь дозволить підібрати варіант, що найбільш підходить саме для ваших потреб. В залежності від типу предмету, який фарбується, та навколишніх умов його експлуатації.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ