Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ



Вас може зацікавити:

Як вибрати фільтр для очищення води від нітратів

Система обратного осмоса на кухне

Найбільш цікавим обладнанням очищення води для побутових споживачів є системи на основі так званого зворотного осмосу. Досвід показує, що таке обладнання є обов’язковим для будь-якої квартири або приватного будинку.

Системи фільтрів системи зворотного осмосу забезпечують очищення води від найбільш поширених видів забруднень. Зокрема, такі фільтри очищають воду від такої підступної домішки, як нітрати.

Очищення питної води від нітратів

Як відомо, вживання питної води з домішкою нітратів є дуже шкідливим для людського організму. При довгостроковому споживанні вони здатні провокувати ряд хронічних захворювань і завдавати організму значної шкоди.

Найбільш поширеним і оптимальним варіантом вирішення даної проблеми є використання в побуті проточних фільтрів на основі систем зворотного осмосу. Що ж це за фільтр, як він працює і як правильно його вибрати?

Принцип роботи системи зворотного осмосу

Роботу фільтра системи зворотного осмосу можна розділити на кілька етапів:

  1. Попередня груба механічна очистка.
  2. Очищення за допомогою вугільного фільтра міської водопровідної води від хлору для збереження молекулярної мембрани.
  3. Тонка механічна очистка від вугільного пилу.
  4. Фільтрація води на молекулярному рівні спеціальною мембраною. Молекули води H2O за розміром менше, ніж бактерії та шкідливі неорганічні домішки. Тому чиста вода проходить через мембрану. А брудний розчин з домішками зливається в каналізацію.
  5. Очищена вода збирається в накопичувачі. Це потрібно для того, щоб мати запас чистої води, оскільки фільтрація через мембрану – процес досить повільний.
  6. Вугільний фільтр тонкого очищення для видалення можливого запаху гуми після відстою очищеної води в накопичувачі.
  7. Фінальна мінералізація води (не обов’язковий вузол). Насичення води корисними для людського організму солями і мінералами, поліпшення її смакових характеристик.

Вибір системи зворотного осмосу для очищення води від нітратів

При виборі будь-якого виду обладнання важливо звернути увагу на два аспекти:

  • Виробник системи.
  • Підбір характеристик елементів системи під конкретні потреби.

Часто саме питання вибору виробника є найскладнішим. Однак, у випадку з фільтрами для води така проблема зазвичай не виникає. ТОВ “НВО “Екософт” – український виробник, перевірений часом. Фільтри для очищення води від нітратів саме цього виробника вибирають більшість користувачів. При тому, що це вітчизняний виробник, якість обладнання знаходиться на високому рівні. Такі фільтри однозначно якісніше, ніж китайські аналоги. До того ж не виникає проблем з сервісним обслуговуванням.

Системи очищення води на основі зворотного осмосу комплектуються спочатку всіма необхідними фільтрами. Однак, їх періодично потрібно міняти. Хочемо поділитися порадами, як можна заощадити при покупці витратних матеріалів для фільтрів.

Підбір картриджів для київської водопровідної води

Солемер для аналізу води

  • Перший фільтр механічного очищення. Вони відрізняються розміром отворів для механічної фільтрації води. Як правило, в магазинах представлені моделі 10, 5 і 1 мікрон. За великим рахунком, Ви можете встановити будь-який з них. Однак, якщо в будинку труби іржаві, а вода досить брудна, краще зупинити вибір на моделях 10 або 5 мікрон.
  • Вугільний фільтр. Чесно кажучи, особливо морочитися з його вибором великого сенсу немає. Але він повинен бути встановлений в системі обов’язково. В іншому випадку термін служби молекулярної мембрани значно знижується. Вугільний фільтр очищає воду від хлору, який роз’їдає мембрану.
  • Другий фільтр механічного очищення. Призначення даного вузла – очищення води від вугільного пилу, яка в деякій кількості залишається після попереднього фільтра. Тут ідеальним варіантом буде механічний фільтр з розміром осередку в 1 мікрон.
  • Молекулярна мембрана. Вибір конкретного зразка залишається за Вами. Як і у випадку з іншими фільтрами важливо її міняти вчасно. Перевірити якість роботи мембрани можна за допомогою спеціального недорогого пристрою. Який визначає концентрацію солей у воді. В інструкції до приладу докладно описані допуски для води різного ступеня очищення.
  • Постфільтр. Його заміна потрібна вкрай рідко. Ознакою того, що даний елемент необхідно замінити є поява неприємного «гумового» смаку у води.
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ