Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИЯк вибрати металеві шафки для роздягальні

Шкафчики для раздевалок от компании Таргетгруп

Металеві меблі для зберігання одягу (як вуличної, так і робочої) потрібна практично у всіх типах приміщень. У цих ящиках співробітники можуть зберігати не тільки верхній одяг при приході на роботу, але і взуття, шапки, сумки та інші особисті речі.

Основним завданням індивідуальних металевих шафок є забезпечення збереження і нормальних умов зберігання речей. Зазвичай такі меблі розміщується в спеціально відведених для цих цілей приміщеннях: гардеробних кімнатах або роздягальнях.

Сфера застосування металевих шафок

Якщо говорити не про приміщення, а про будівлі в цілому, то можна зробити цікаве та водночас важливе спостереження. Металеві індивідуальні шафи потрібні майже у всіх типах будівель. Від адміністративно-офісних бізнес-центрів, до нерухомості виробничо-складського та й просто громадського призначення.

Безумовно, коли мова заходить про металеві ящики для одягу, перше, що спадає на думку, – це роздягальні у фітнес-центрах. У цих приміщеннях особливо важливо, щоб меблі були якісні, а її конструкція добре продумана. Так, наприклад, шафки або ящики повинні забезпечувати вентиляцію речей, які в них зберігаються. Природно, найважливішим завданням таких меблів є також і забезпечення безпеки зберігання майна. Тобто захистити від несанкціонованого доступу сторонніх осіб.

Але не варто думати, що сфера застосування металевих шаф обмежується лише роздягальнями в спортивних клубах або басейнах. Якісні металеві меблі будуть затребувані в:

 • приміщеннях і будівлях виробничої спрямованості;
 • навчальних закладах для дітей молодшого та середнього шкільного віку;
 • SPA салони, в тому числі банні комплекси;
 • побутові частини торгових приміщень;
 • заклади охорони здоров’я;
 • гардероби адміністративних будівель;
 • складські комплекси та інша логістика;
 • театри, кінотеатри та інші розважальні заклади;

Як підібрати індивідуальну гардеробну металеву шафа

Сьогодні на в Інтернеті можна знайти без перебільшення величезну кількість пропозицій з продажу найрізноманітніших шафок для роздягалень. З одного боку такий великий асортимент дає можливість знаючому покупцеві підібрати виріб, що максимально задовольняє його потреби. А з іншого боку – така різноманітність може заплутати і остаточно збити з пантелику підприємця, який раніше не стикався з покупкою подібного майна.

Хорошим варіантом буде звернутися за консультацією безпосередньо до продавця металевих меблів. Консультанти компанії-виробника надають грамотні технічні консультації з підбору шафок для роздягалень та інших металевих меблів. Що в свою чергу дозволяє покупцеві зробити оптимальний вибір. Тобто, купити оптимальну адже для вирішення своїх завдань, при цьому не переплативши на непотрібний функціонал.

Щоб індивідуальні шафки з металу служили довго, важливо при покупці звертати увагу на наступні фактори:

 1. товщина металевих стінок не менша за 0,6 мм;
 2. наявність вентиляційних отворів;
 3. якісне порошкове фарбування;
 4. якісна фурнітура на дверцятах;
 5. надійність запірних механізмів;
 6. наявність перегородок для зонування внутрішнього простору.
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ