Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ



Як вибрати навушники з мікрофоном для комп’ютера

Ушки для наушников Razer Kitty Ears for Razer Kraken Quartz Edition

Гарнітура: навушники з мікрофоном для комп’ютера. Як вибрати?

Переваги роботи на дому в тому, що немає необхідності залишати межі свого житлового приміщення і добиратися до робочого місця в офісі. Іноді для працівника такий тип зайнятості – це найбільш гарний варіант. Для роботодавця віддалена зайнятість співробітника вигідна по ряду причин, в числі яких відсутність необхідності обладнати його робоче місце. При віддаленому працевлаштуванні в Інтернет-магазин, колл-центр, центр проведення опитувань або досліджень Вам доведеться придбати навушники з мікрофоном, для того щоб відповідати на дзвінки.

Навушники з мікрофоном також є незамінним аксесуаром і для адептів комп’ютерних ігор. У продажу можна знайти гарнітури найрізноманітніших виробників. Від старих світових брендів Samsung, Sony, Philips, Panasonic, Koss і JBL до бюджетних торгових марок Ergo і Sven. Також виділяються навушники Razer – торгової марки, відомої всім любителям комп’ютерних ігор.

Так яку ж гарнітуру вибрати для комп’ютера, щоб не помилитися і не пошкодувати про витрачені гроші? Спробуємо розібратися в цьому питанні.

Гарнітура: навушники з мікрофоном для комп’ютера. Принципи вибору.

Придбати гарнітуру зовсім не складно: купити навушники з мікрофоном можна в Інтернет магазині або в супермаркеті побутової техніки та електроніки. Але як зробити правильний вибір? Щоб розібратися, чим відрізняються пропоновані на сучасному ринку навушники з мікрофоном для комп’ютера, розглянемо основні параметри:

 • Фірма-виробник (серед любителів комп’ютерних ігор найбільш популярними є навушники Razer)
 • Технічні характеристики
 • Критерії мікрофона
 • Кількість навушників
 • Тип кріплення
 • Вид роз’єму для підключення
 • Тип підключення
 • додаткові опції

Яку гарнітуру вибрати для комп’ютера: з одним навушником або з двома?

Гарнітура для комп’ютера може бути оснащена одним або двома навушниками:

 1. Моногарнітури – з одним навушником
 2. Стереогарнітури – з двома навушниками

Моногарнітури актуальніші для офісних коллцентров, в яких співробітникам в процесі розмови необхідно спілкуватися з колегами. Вдома моногарнітура може відволікати від роботи. Гарнітура з двома навушниками краще захищає від навколишніх звуків і допомагає зосередитися на телефонній розмові.

Вибрати навушники з мікрофоном для комп’ютера

Гарнітура для комп’ютерів оснащується навушниками наступних типів:

 • Навушники вкладиші або таблетки. Характеризуються простою конструкцією, займають мало місця, можуть бути згорнуті, коштують недорого. Такі навушники легко вкладаються у вуха. Головним недоліком таких навушників є відсутність звукоізоляції. Крім голосу співрозмовника ви будете чути навколишні звуки, наприклад, звук телевізора в сусідній кімнаті або голоси близьких. Тому навушники-вкладиші краще використовувати для прослуховування музики. Для роботи вони підходять мало, якщо тільки на перший час через обмеженість початківця віддаленого співробітника в засобах для придбання нормальної гарнітури.
 • Навушники вставного типу або «затички». За типом схожі на навушники вкладиші, але мають ряд переваг. А саме – міцніше «сидять» у вушній раковині, не злітають і забезпечують деяку звукоізоляцію. Однак через малий діаметр мембрани чутність у таких навушників не найкраща. Вони також більше підходять для побутових цілей, ніж для роботи.
 • Накладні навушники (такі моделі можуть мати позначку “supraaural”). Ці навушники вже можна віднести до професійних. Вони володіють великим або середнім діаметром мембрани і забезпечують якісну передачу голосу співрозмовника. Такі навушники компактні, не займають багато місця на робочому столі та прості у використанні.
 • Навушники моніторні (такі моделі мають позначку”Circumaural”). Оптимальний тип навушників для роботи за комп’ютером у віддаленому доступі. Моніторні навушники володіють максимальним діаметром мембрани, мають спеціальну конструкцію і забезпечують на виході звук хорошої якості. Амбушюри або чашечки таких навушників повністю закривають вушні раковини для ізоляції від сторонніх звуків. З недоліків можна виділити досить високу вартість. Якщо потрібно вибрати навушники з мікрофоном для комп’ютера, рекомендується звернути увагу на таку модель.
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: