Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Як вибрати планшет

Как выбрать планшет

В останні роки планшетні комп’ютери набувають все більшої популярності. Але як вибрати потрібну модель у представленому розмаїтті асортименту магазинів? Чи правда вони так корисні в житті або це всього лише штучний ажіотаж, який розкручують магазини комп’ютерної техніки?

Навіщо потрібен планшетний комп’ютер

Перш за все, варто зрозуміти, що такого в планшетних комп’ютерах, що відрізняє їх від стаціонарних. Тобто оцінити переваги комп’ютерної техніки саме цього виду. В першу чергу – це розміри. Він компактний і зручний, його можна вільно носити з собою. Якщо по роботі потрібно часто показувати малюнки, документи, схеми тощо, то планшетний комп’ютер також зручний. На відміну від телефону у нього великий екран. І грати на такому пристрої зручніше.

Тому планшетний комп’ютер призначений для людей, які часто подорожують або знаходяться в постійних роз’їздах по місту. У другу чергу – це зручний девайс для ігроманів і кіноманів. Також з нього можна слухати музику. По-третє, планшетний комп’ютер призначений для виходу у всесвітню павутину. Так ви в будь-який момент зможете знайти цікаву для вас інформацію.

Графічні планшети – окрема розмова

Ще один різновид планшетів – графічні планшети. Але у них зовсім інша спеціалізація. Вони призначені для того, щоб полегшити роботу з графічними програмами. Оскільки за допомогою спеціального стилуса легше малювати, ніж за допомогою комп’ютерної миші. Такі планшети підключаються до стаціонарного комп’ютера або до ноутбука.

Але мова в нашій статті піде тільки про планшетні комп’ютери. Отже, ви вирішили його купити. Але який вибрати? Які параметри дивитися?

Як вибрати планшет?

Як і у випадку з вибором та оцінкою смартфона, в основному потрібно враховувати ваші потреби і цілі. Для яких саме вам потрібен планшетний комп’ютер. Після цього формується запит по відношенню до ціни, фірмі виробнику. Оскільки за замовчуванням передбачається брати його в поїздки, важливо дивитися на кількість годин роботи без підзарядки.

Діагональ екрану – на першому місці

Перший параметр для вибору планшетного комп’ютера – це діагональ екрану. Тут вже все залежить від ваших особистих переваг. Але зрозуміло, що для перегляду фільмів або ігор чим більше екран, тим краще. Зазвичай планшетні комп’ютери йдуть з екраном, діагональ яких шість дюймів або сім. Найменший екран – п’ять дюймів. Найзручніші для використання – це десятидюймові екрани. На такому буде видно всі елементи управління, клавіатура, а також фільми і сайти будуть видні в кращій якості.

Android, Windows або Apple iOS

Android або iOS-що вибрати

Другий параметр для вибору планшетного комп’ютера – це операційна система. У кожної з них є плюси і мінуси. Для слабших моделей підходить Андроїд, головне, щоб він був якомога найсвіжішої версії. Існує і традиційна для більшості людей операційна система Windows, але більшість користувачів її вважають незручною. Найсучасніша операційна система, яка підходить під потужний процесор, – це Apple iOS.

Зверніть увагу на акумулятор

Третій параметр для вибору планшетного комп’ютера – це ємність акумулятора. Він один з найбільш ключових моментів. Це важливо, тому що такий пристрій передбачається використовувати в поїздках, де немає можливості підключити його для підзарядки. Але виробники часто завищують цифру, тому уважно читайте відгуки від інших користувачів.

Як не переплатити за гаджет

Інший ключовий параметр вибору планшетного комп’ютера – це його ціна. Вартість будь-якого обладнання визначається, виходячи з його технічних характеристик. Якщо ви не обмежені у фінансах, то краще зупинити вибір на iPad. У цьому сегменті йому немає рівних. Але варто приготуватися до незручності: політика компанії Apple не підтримує сайти з flash. Тобто деякі з них будуть недоступні. Але в свою чергу ви отримаєте доступ до безлічі різних додатків, програм, ігор, можливостей синхронізації і так далі. Якщо ж ви хочете тільки виходити в Інтернет, не збираючись грати або використовувати спеціальні програми, то не варто вибирати планшетний комп’ютер з сильним процесором.

Для економії власних грошей варто звернути увагу на спосіб підключення планшетного комп’ютера до Інтернету. Як правило, тут два варіанти-Wi-fi і 4G-модуль. У першому випадку можна підключатися безкоштовно скрізь, де є точки доступу або ж вдома до роутера домашнього Інтернету. У другому випадку використовується сім-карта мобільного оператора.

Додаткові функції не завадять

І наостанок, можна вибирати з додаткових функцій, якими може бути оснащена та чи інша модель планшета. У деяких випадках можна використовувати не тільки сенсорну клавіатуру, але і підключати до планшетного комп’ютера звичайну. Це дозволить зробити набір тексту більш зручним. Особливо актуально це для тих випадків, коли потрібно набирати великий обсяг знаків. Деякі пристрої здійснюють введення тексту від голосу. Також є можливість і рукописного введення. Це на той випадок, якщо вам подобається писати рукою, а не друкувати.

Існує безліч різноманітних моделей планшетних комп’ютерів. Варто тільки трохи почати розбиратися в потоці інформації. І ви без зусиль зможете знайти модель, яка підходить саме вам.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: