Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Як вибрати тарифний план для підключення Інтернету?

Интернет

У сучасному світі від якості інтернет-з’єднання залежить дуже багато. В онлайн-режимі проводяться не тільки великі фінансові транзакції, але й побутові банківські операції. Люди здійснюють покупки, замовляють послуги, навіть працюють в Інтернеті.

Знайти багато вигідних тарифних планів зазвичай можна на сайті Вашого провайдера. Як же правильно вибрати пакет послуг для себе? Які параметри впливають на якість з’єднання і які нюанси важливі?

Параметри вибору тарифного плану

Різні компанії можуть пропонувати схожі тарифні плани. Провайдери обмежені в кількості надаваних послуг і технологіями, і прогресом. В процесі вибору плану, варто звернути увагу на деякі важливі параметри. Це:

  • призначення Інтернету. Для побутового використання може підійти стандартна висока швидкість. Її цілком вистачає для соціальних мереж, переглядів і скачування фільмів, телебачення тощо. А ось для робочих і корпоративних потреб знадобиться зовсім інший пакет послуг. І більш висока швидкість підключення.
  • Відповідність ціни і якості. Дуже важливо, щоб показники реальної швидкості і послуги, які входять в пакет, відповідали оплаті, яку вимагає провайдер. В іншому випадку підключати такий тариф і щомісяця платити за нього не варто.
  • Показники технічного обслуговування. Цей параметр ніяк не впливає на вартість тарифного плану. Але дуже важливий в процесі взаємодії з компанією-провайдером. Який би варіант пакета не був обраний, представники провайдера і його технічної служби зобов’язані гарантувати своєчасне усунення поломок і компенсувати відсутність підключення.
  • Загальний обсяг трафіку. Найвигіднішим варіантом на сьогоднішній день вважається безлімітний обсяг трафіку. Кількість споживаної інформації тільки збільшується, якість фільмів стає більше, а з ним і їх вага в гігабайтах. Загалом, чим більше – тим краще. Тарифні плани з обмеженням за обсягом трафіку будуть не дуже вигідними.
  • Перелік основних і додаткових послуг. Багато пакетів передбачають не тільки підключення до мережі. Але і особливі умови використання соціальних мереж (часто – безкоштовний доступ), і Інтернет-телебачення, і багато чого іншого.
  • Терміни та умови внесення оплати.

Варто приділити увагу тарифним планам, призначені спеціально для заміських будинків і селищ. Які знаходяться далеко від великих міст. У деяких випадках компанія пропонує послугу призупинення надання послуг за тарифним планом з можливістю його відновлення в зручний момент.

Інтернет

Як вибрати тарифний план в залежності від типу Інтернет-з’єднання

Вартість будь-якого пакету Інтернет-послуг залежить також від типу з’єднання, який використовує провайдер. Наприклад, у випадку з широкосмуговим підключенням з’єднання відбувається з використанням одного кабелю. Який може використовуватися людьми по сусідству. Від кількості користувачів залежить пропускна здатність. А вартість оплати може бути однакова для всіх. Не важливо, скільки людей використовують кабель – тариф коштує однаково, а пропускна здатність різна. Природно, такий варіант не завжди буде вигідним.

Кращим варіантом буде оптоволоконне з’єднання. Воно вважається найшвидшим і найбільш стабільним серед всіх інших. Такий Інтернет проводиться легко. Часто провайдери вже мають свої бази в багатоквартирних будинках. Тому користувачі не платять за підключення, а просто вносять пакетну плату. Кількість людей, які використовують таке з’єднання в одній будівлі не впливає на загальну пропускну здатність мережі.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: