Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИЯк вибрати тканинні ролети на вікна

Ролеты на окнах квартиры

Традиційні гардини, штори і жалюзі поступово відходять на другий план. На зміну їм приходять тканинні ролети або рольштори. Завдяки величезній різноманітності вони легко вписуються в будь-які інтер’єри, вирішують різні завдання. Загальними їх перевагами визнані ергономічність, лаконічність, практичність, простота управління, довговічність і функціональність. Вибір внутрішніх ролет залежить від бюджету, призначення, особистих переваг.

Різновиди віконних ролет для інтер’єру

Тканинні ролети умовно класифікуються на дві великі групи: відкриті і закриті. Перші приваблюють споживача невисокою ціною. Вибір на їх користь актуальний при обмеженому бюджеті і відсутності серйозних вимог до зовнішнього вигляду. Закриті моделі створені спеціально для металопластикових вікон. Вони відрізняються від попереднього типу наявністю декоративного короба. У ньому знаходиться вал, а по обидва боки – напрямні.

Обидва види ролет виробляються з тканинних полотен різної щільності та кольору. Їх можна використовувати для оформлення вікон кухонь, спалень, віталень, дитячих, офісів.

Забезпечити більш широкий функціонал допоможуть системи «день-ніч». Це інноваційне рішення зовні нагадує жалюзі. Досягається ефект завдяки комбінуванню прозорих і щільних смужок. Додаткова перевага таких ролет полягає в можливості регулювання потоку сонячного світла. Виробник пропонує їх випуск в обох конструкціях. Вони ідеально вписуються в розкішні інтер’єри, виглядають акуратно і витончено.

В останні роки повсюдно в інтер’єрах популяризується натуральність і природність. Щоб задовольнити споживачів, що віддають перевагу еко-стилю, асортимент тканинних ролет був поповнений бамбуковими, джутовими полотнами. Обидва варіанти мають високий бар’єр до пропускання світла. Що дозволяє створювати в приміщеннях приємний напівтемрява навіть в самий сонячний день.

Переваги тканинних рольштор

Тканинні ролети мають кілька важливих переваг. А саме:

  • простота і висока швидкість монтажу;
  • великий вибір стилів і конструкцій;
  • можливість поєднання з ручним і електричним приводом;
  • порівняно невисока вартість;
  • універсальність використання.

Тканинні полотна для рольставен просочуються спеціальними речовинами, відразливими вологу і пил. Завдяки цьому їх забруднення відбувається не так швидко в порівнянні зі шторами або жалюзі. Виробляються ролети за типовою схемою, але відповідно точним вимірам віконного отвору.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ