Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИЯк вибрати жалюзі в офіс

Жалюзи в офис

В ході проведення робіт з експертної оцінки ми волею-неволею вникаємо в параметри і характеристики майна найрізноманітніших видів. І, щоб накопичена інформація не пропадала даремно, ми публікуємо тематичні статті на нашому сайті. В даному матеріалі піде мова про те, на що звернути увагу при виборі жалюзі в офісне приміщення.

Для чого в офісі потрібні жалюзі

Останні років десять жалюзі встановлюють практично в кожному офісі. Це пов’язано з тим, що офісна робота передбачає активне використання комп’ютерної та офісної техніки. А, як відомо, робота на стаціонарному комп’ютері або на ноутбуці досить некомфортна, якщо на монітор потрапляють не тільки прямі сонячні промені, але і просто яскраве денне світло з вікна.

Крім того, жалюзі в приміщенні дозволяють знизити температуру повітря, що, безумовно, позначається на якості роботи співробітників. Особливо це актуально для південних регіонів України, таких як Одеса, де традиційно представлені всі великі виробники жалюзі та різноманітних видів штор. Хоча останні кілька років, коли влітку на вулиці стоїть просто нестерпна спека, проблема захисту від сонця актуальна для всіх регіонів нашої країни, в тому числі і для Києва.

На що звернути увагу при виборі

Вивчивши значну кількість сайтів з продажу та виробництва жалюзі, ми радимо при виборі такої продукції звертати увагу на наступні фактори:

  • Освітленість приміщення. Чим вона інтенсивніше, тим щільніше і більш непрозорим повинен бути матеріал, з якого виготовлені ламелі жалюзі.
  • Розмір вікна. Для отримання оптимального захисту від сонця рекомендується замовляти виготовлення за індивідуальними розмірами.
  • Можливість 100% затемнення. У багатьох офісних приміщеннях періодично проводять презентації з використання проекторів та екранів. Для якісного проведення таких заходів важливо знизити світло в приміщенні до мінімуму. Звертайте увагу на наявність у вибраних жалюзі функції «блекаут».
  • Матеріал виготовлення. Широко поширені зразки з пластику, текстилю та дерева. Пластикові ламелі є максимально практичними з точки зору догляду. А дерев’яні – найбільш екологічними.
  • Управління. Крім звичного всім механічного управління існують системи з дистанційним пультом. Що може бути в деяких випадках дуже зручно. Наприклад, якщо безпосередній доступ до вікна ускладнений.
  • Колір. Як правило, тон виробів вибирається так, щоб вони не виділялися на тлі оздоблення стін офісного приміщення. У більшості випадків перевагу віддають пастельним, тобто м’яким, не надто вираженим тонам.

Також рекомендуємо до прочитання ще одну нашу статтю на ту ж тематику: Види жалюзі для офісів і квартир.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: