Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ



Вас може зацікавити:

Як вибрати раковину для ванної кімнати

Раковина над стиралкой

Важливим елементом інтер’єру ванної кімнати є раковини. Вони повинні з одного боку поєднувати в собі якість, надійність, багатофункціональність. А з іншого боку в загальну картину кімнати вписуватися якомога ідеальніше. Їх розрізняють в залежності від конструкції, зовнішнього вигляду і матеріалу, з якого раковини виготовлені. Як бачимо, на сайтах вибір раковин у ванну в Україні є дуже широким. Як же правильно вибрати ту річ, що підходить саме Вам.

Традиційним варіантом для більш консервативних людей є раковини консольного типу, які прикріплюють до стіни. Один з найбільш звичайних варіантів – проста мийка, яка кріпиться до стіни. Правда, труби для зливу псують зовнішній вигляд інтер’єру, якщо їх не заховати під обшивкою або будь-яким додатковим облицюванням. Наприклад, у вигляді короба з гіпсокартону, обкладеного керамічною плиткою.

Виходом з цієї ситуації можна вважати використання раковин, що мають так звану «ногу». Іноді їх називають «тюльпани», оскільки форма нагадує квітку. Вони мають найрізноманітніші форми, різні розміри. І при цьому займають в кімнаті дуже мало простору. А також, що важливо, досить естетично доповнюють інтер’єр.

Рішення для невеликих санвузлів

Якщо ванна кімната має невелику площу і необхідно заощадити побільше вільного простору, то виходом тут будуть раковини «для пральних машин». Їх конструкція дозволяє легко помістити пральну машину безпосередньо під раковиною. У цьому випадку також має сенс використовувати кутові раковини, що дозволить кожен метр приміщення використовувати більш раціонально. Ще одним варіантом є використання міні-раковин. Вони найчастіше використовуються у ванній для гостей.

У разі, якщо Ви турбуєтеся про стильність приміщення, то необхідно купувати раковини «для меблів». Як правило, вони йдуть разом в одному комплекті, покращують функціональні можливості кімнати, виглядають більш гармонійно.

Любителям великої кількості косметичних і мийних засобів необхідно вибирати раковини, вбудовані в сумісні конструкції. Вони мають під собою шафу, в який можна помістити необхідні речі. Плюс ідеально приховують труби. Правда, необхідно враховувати, що місця вони займають більше, ніж інші варіанти умивальників.

Матеріали раковин

Необхідно також враховувати матеріали, з яких раковини виготовлені. Розрізняють:

  • керамічні,
  • мармурові,
  • металеві,
  • скляні
  • умивальники за коріану.

Кераміка

Керамічні умивальники виробляють з фаянсу, також популярний фарфор. Це досить поширений варіант. А поверхня таких раковин покривають спеціальним шаром, який захищає від механічних і абразивних пошкоджень. Більш дорогими є раковини з фарфору, ніж з фаянсу. Оскільки фарфорові вироби більш гладкі, та часто виробляються з красивими відливами і візерунками.

Мармур

Розкішні мармурові раковини вражають зовнішнім виглядом. Але на їх поверхні є мікропори, в яких з плином часу накопичуються забруднення. Тому за мармуровими раковинами необхідно ретельно і дбайливо доглядати. Якщо Ви хочете придбати розкішну мармурову раковину, але все ж хочете трохи заощадити, – вихід є. Прийнятним варіантом є раковини з полімербетона. Вони виготовлені зі штучного мармуру, але мало чим відрізняються за виглядом від справжньої мармурової раковини. До того ж вимагають значної меншої уваги до себе і догляду.

Метал

Так, металеві раковини довговічні, міцні. До того ж вони досить надійні та цілком акуратні. Їх основа – нержавіюча сталь. Основним мінусом є невисока міцність щодо абразивних засобів. Які застосовують для чищення елементів ванної кімнати. Плюс сильний натиск води з крана викликає неприємний шум.

Скло

Престижними і стильними є раковини зі скла. Ціни, правда, на них відповідні. Ці сантехнічні елементи на вигляд крихкі та витончені. Але при цьому вони досить міцні. І можуть тріснути тільки від дуже сильного механічного пошкодження.

Коріан

Універсальним матеріалом для раковин є коріан. З нього виготовляються раковини самих різних форм, конструкцій, кольорів і розмірів. В основі коріану закладена акрилова смола і пігменти, які надають будь-який колір виробу. Основна перевага раковин з коріана – стійкість до ударів. Її дуже важко розбити. І такі умивальники не вимагають особливого догляду та, звичайно, легко чистяться.

Форма та розміри

Дивна раковина

Що стосується форм, то, наприклад, ванну можна підібрати практично під будь-який смак. Квадратну, прямокутну, круглу або напівкруглу. Або взагалі з нестандартними асиметричними формами, наприклад, овальну.

А ось більшість раковин, як правило, мають чисту обтічну форму. Це необхідно для підтримки чистоти і ергономіки.

Найкраще підібрати раковину шириною від 50 см. Оскільки менші зразки не зручні в щоденному використанні. А при їх використанні на стінах приміщення можуть бути бризки. Класичний колір раковини – білий. Але можна підібрати й інші, включаючи зелений, чорний, бежевий, червоний.

Таким чином, підібравши раковину і елементи ванної під свій смак, Ви максимально піднімете рівень комфорту. І створите свій власний неповторний затишок.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: