Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Як вибрати автокран в оренду

Как выбрать автокран

Будівельні бригади у своїй трудовій діяльності регулярно використовують різну спецтехніку. Великою затребуваністю відрізняються послуги автокрана, які забезпечують оптимальну вантажопідйомність. Компаніям недоцільно на час купувати дорогу спецтехніку, тому прийнято користуватися послугами оренди від спеціалізованих організацій.

Затребувані послуги оренди

Оренда спецтехніки дозволяє підприємцям заощадити кошти на покупці та оцінці обладнання, необхідного лише час від часу. Вигідні пропозиції співпраці надає компанія DP Trans, яка забезпечує послуги оренди різних автокранів. Ознайомитися з каталогом організації можна на її офіційному сайті. Додатково для клієнтів надаються послуги вивезення сміття, викачування вигрібних ям, вивезення снігу, риття котлованів. Для всіх звернулися передбачені лояльні ціни на весь перелік послуг. Фахівці надають безкоштовні консультації за допомогою контактних номерів і технічної підтримки сайту.

Для постійних клієнтів діють вигідні комерційні пропозиції. Спецтехніка надається належного зовнішнього вигляду і функціональності. Всі бажаючі можуть орендувати спецтехніку на певний час. В асортименті організації представлені автокрани вантажопідйомністю від 25 до 120 тонн. У каталозі є техніка від відомих виробників: Liebherr, Tadano, Demag, КАМАЗ, МАЗ.

Різновиди та особливості автокранів

Фахівці використовують автокрани в межах міста, що сприяє оптимальному руху на автомагістралях. Застосовувати цю техніку цілком можливо з додатковим змінним обладнанням. Оренда спецтехніки здійснюється згідно з такими критеріями:

  • Тип приводу. Виробники випускають одне і багато моторні приводи, які відрізняються принципом функціонування. Універсальна комплектація спецтехніки-це наявність гідравлічного приводу.
  • Вантажопідйомність. Підібрати спецтехніку рекомендовано для малогабаритних вантажів (від 4 до 8 тонн) або середніх вантажів (30-60 тонн). Додатково випускаються моделі, які забезпечують вантажопідйомність до 250 тонн.
  • Габарити спецтехніки.
  • Швидкість руху і спускання вантажу.
  • Параметри висоти підйому.
  • Параметри функціонування автокранів

Важливим елементом функціонування зазначеної техніки прийнято вважати виліт стріли. У будівельній діяльності використовують машини з подовженою стрілою, що забезпечує маневреність транспорту. Ще функціонують автокрани з гуськом, що забезпечують оперативність роботи. Від довжини стріли безпосередньо залежить вантажопідйомність техніки. З метою її збільшення використовується спеціальний гулек. В процесі оренди фахівцям немає необхідності виконувати технічний огляд або обслуговування техніки. Застосовувати спецтехніку рекомендовано з розрахунком габаритів вантажу, що піднімається. А ще слід враховувати можливість закріплення вантажу в певній позиції.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ