Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Як вибрати батарею для ноутбука

Низкий заряд батареи на ноутбуке

Кожен користувач ноутбука повинен бути готовий до того, що в певний момент тривалість автономної роботи техніки значно скорочується. В один день ноутбук може і зовсім перестати працювати від акумулятора, а включатися буде тільки від мережі. Це приносить масу незручностей, тому батарею потрібно періодично міняти.

На перший погляд може здатися, що вибрати нову батарею досить просто, адже магазини пропонують величезний асортимент. Але це не зовсім так. Навіть якщо не враховувати те, що всі акумулятори можна умовно розділити на копії та оригінали, то все одно залишається багато проблем. Потрібно підібрати батарею, яка буде підходити під конкретну модель ноутбука, буде співвідносна за параметрами ємності і потужності.

Що вибрати: оригінальну батарею або копію

В процесі вибору нового акумулятора для ноутбука необхідно визначитися, яку саме деталь замовляти: оригінальну, яка може коштувати досить дорого, або копію, яка коштує значно дешевше.

При покупці нового оригінального акумулятора користувач завжди отримує чудову якість:

  • корпус батареї зроблений з високоякісних матеріалів без сторонніх запахів;
  • всі деталі корпусу добре підігнані і проклеєні;
  • немає зайвих зазорів;
  • контакти якісні;
  • на АКБ є наклейки від виробника, на яких міститься детальна інформація про все, що необхідно знати користувачеві.

У нових ноутбуках завжди встановлені тільки оригінальні батареї від виробника. Купити таку ж запчастину можна в ліцензованому сервісному центрі.

Копії нерідко можуть бути вкрай схожими на оригінал, іноді їх буває складно відрізнити за рівнем якості і деталей. Але нерідко виробник копій намагається максимально здешевити виробництво, тому якість таких батарей може бути низьким. Намагаючись заощадити кошти, можна отримати копію акумулятора, яка буде погано зроблена, при цьому з досить дешевих матеріалів. Якщо при цьому контактні роз’єми встановлені погано, то це може закінчитися плачевно, аж до виходу ноутбука з ладу.

Найчастіше низькоякісні копії потрапляють на ринок прямо з Китаю, де основним завданням виробників є зниження вартості виготовлення деталей. Такі виробники практично не стежать за якістю товару, тому подібне обладнання оцінюється як непридатне для тривалого використання.

Як відрізнити підробку від оригіналу

Cамостійно відрізнити оригінальний акумулятор від копії може бути досить складно. Наприклад, деталь може пахнути дешевим пластиком або бути виконана неякісно. Однак якщо підробка зроблена добре, то відрізнити її від оригіналу практично неможливо.

Варто звернути увагу на те, що відрізнити якісну копію від оригіналу іноді не зможе навіть досвідчений професіонал.

Як правильно вибрати акумулятор

У разі, якщо користувач не є експертом у сфері оцінки комп’ютерної техніки, то найкраще буде звернутися за допомогою до професіоналів. Менеджери спеціалізованих інтернет-магазинів нададуть вам всю необхідну допомогу у виборі нової батареї, враховуючи всі побажання, а також фінансові можливості. Допоможуть вибрати нову батарею за максимально доступною ціною.

Найкраще в ноутбуки встановлювати оригінальні АКБ, адже за інформацією фахівців вони точно будуть добре працювати і не підведуть. Оригінальні батареї довго тримають заряд і служать довгі роки. Єдиним недоліком таких АКБ є їх висока ринкова вартість.

Якщо людина не планує витрачати на заміну батареї багато грошей, то багато магазинів готові запропонувати копію. Вони підберуть максимально якісний акумулятор, який ідеально підійде для вашого пристрою.

Особливості акумуляторів для ноутбука

Необхідно чітко усвідомлювати, що АКБ для ноутбука це не звичайна батарейка, у якій є мінус і плюс. Батареї для ноутбуків – це досить складні деталі, які мають вбудовані контролери. Дана деталь забезпечує не тільки моніторинг ємності АКБ, але також відстежує рівень заряду, температуру батареї та показники напруги.

В ході вибору нової батареї слід уважно оглянути стару. Найчастіше на корпусі АКБ міститься вся необхідна інформація про неї, включаючи модель, що входить і виходить напруга, ємність тощо.

При виборі нової батареї в першу чергу можна візуально порівняти її зі старою. Найчастіше в різні моделі ноутбуків потрібні різні акумулятори. Тому спочатку можна просто подивитися на деталь і зрозуміти, схожа вона принаймні візуально, за формою і розміром зі старою батареєю.

У разі, якщо потрібна установка АКБ, яка буде мати більшу ємність, ніж стара, варто розуміти, що така деталь буде куди більше. Це не тільки збільшить вагу ноутбука, але також може викликати і певні проблеми з ПЗ. Щоб ноутбук коректно розпізнав батарею в обов’язковому порядку необхідно оновити прошивку БІОСа. Також варто пам’ятати про те, що характеристик потужних АКБ можуть відрізнятися, це слід враховувати.

Вибираючи нову батарею варто звернути увагу на такі характеристики АКБ:

  • заявлену ємність. Цей параметр відображає кількість ампер-годин, які видає акумулятор (наприклад, 4000 мА год);
  • вихідна напруга, яка вимірюється в вольтах. Зазвичай показник становить від 10.8 V і більше;
  • показник потужності, яку знатна накопичити батарея, пишеться не на всіх АКБ. Проте, саме ґрунтуючись на ньому, можна чітко обчислити реальну енергоємність батареї. Даний параметр вимірюється в співвідношенні Ватт до годин (Wh). Чим вище цей показник, тим батарея могутніше.

У разі, якщо ви не знаєте, який саме акумулятор потрібен для ноутбука, то найкраще буде звернутися за допомогою в профільний сервісний центр або спеціалізований інтернет-магазин. Співробітники якого проконсультують і завжди допоможуть зробити правильний вибір.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ