Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Як вибрати бра для спальні

Бра для спальни

Для спальні вкрай важливим є вибір освітлення. У цій кімнаті повинен бути розташований не тільки верхнє центральне джерело освітлення, але і додаткове світло. Його основним завданням є забезпечення комфорту, який буде створювати атмосферу затишку і спокою в кімнаті. Допомагати людині розслабитися перед сном. Для другорядного освітлення найбільше підходять настінні світильники бра.

Як вибрати бра для спальні

Бра в спальні є додатковим елементом декору. Саме тому такий світильник повинен повністю відповідати дизайну та інтер’єру спальні. У процесі вибору бра слід керуватися кількома простими правилами:

 1. Якщо в спальні не передбачений еклектичний інтер’єр, то слід вибирати бра близький за стилем оформлення спальні.
 2. Всі освітлювальні прилади в приміщенні повинні бути підібрані в одному стилі і складати цілісну композицію. Основним завданням світильників в спальні є не безпосередньо освітлення, а скоріше зонування простору, поділ кімнати на кілька зон.
 3. Вибирати бра для спальні слід так, щоб весь простір в кімнаті сприймалося в якості єдиного ансамблю.
 4. Не слід ставити неонові або занадто яскраві бра, адже спальня в першу чергу призначена для сну. Тому освітлення повинно сприяти легкому засипанню і пробудженню, а освітлення не повинно впливати на сон.

Однак навіть з огляду на те, що бра в спальні виконують лише функцію другорядного освітлення, такі світильники можуть значно змінити зовнішній вигляд приміщення.

Розміщення світильників над ліжком

Основою завданням бра є освітлення в прикроватной зоні, щоб перед сном людина могла розслабитися, спокійно подивитися телевізор або почитати книгу. Щоб правильно розмістити бра в спальні необхідно керуватися цими простими рекомендаціями:

 1. Вимикач світильника повинен розташовуватися на відстані витягнутої руки, щоб людина лежачи в ліжку, могла не встаючи вимкнути світло.
 2. Бра не повинні бути потужними. Якщо ліжко двоспальне, то для кожної половини ліжка потрібен свій світильник.
 3. Правильним розміщенням бра вважається парне, прямо над узголів’ям. Таке розташування не тільки красиве, але і допомагає захистити очі відпочиваючої людини від занадто яскравого освітлення.
 4. Бра зазвичай кріпитися на висоті 130-160 сантиметрів від підлоги.

Різновиди бра

Існує кілька популярних різновидів бра, які використовуються для освітлення в спальнях:

 • LED-світильники. При виборі таких бра необхідно звертати увагу на їх яскравість. Адже вони можуть бути як невеликими джерелами світла, так і повноцінно висвітлювати кімнату. Відмінною особливістю таких бра є розсіяний потік світла, який підійде далеко не всім. Проте для індивідуального спального місця цей варіант один з найкращих.
 • Світильники, які поділяють спальне місце на зони. Потік світла в таких бра спрямований вниз, тому вони підходять для нетривалого читання перед сном. А також, завдяки невеликій потужності, дозволяють очам людини повноцінно відпочити.
 • Естетична підсвічування, яке створює інтимну обстановку і м’яке світло. Освітлення направляється вгору. Тому такий варіант відмінно підійде для тих, хто любить перед сном подивитися телевізор або почитати новини в смартфоні.
 • Бра-споти з можливістю регулювання потоку світла. Завдяки яскравому світлу, який можна самостійно направляти, цей різновид прекрасно підходить для тих, хто любить почитати перед сном книгу.

При виборі бра для спальні слід розуміти, які функції він буде виконувати. Гарний світильник, який не виконує своє завдання, швидше буде заважати, а не створювати затишок і допомагати відпочити перед сном.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: