Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Як вибрати бронедвері, на що звернути увагу

Дешевая бронедверь

Вибираючи броньовані двері, необхідно чітко уявляти, що це таке і чому вони так називаються. Вибор входних дверей – це, очевидно, важливе і складне питання. Оскільки саме двері не тільки захищають майно квартири або житлового будинку від злодіїв, але і є фасадом, “обличчям” будь-якого приміщення, а, точніше, – його власника.

Бронедвері – двері зі сталі, які виготовлені із застосуванням додаткових матеріалів підвищеної міцності. Такі двері зазвичай встановлюють в якості вхідних в квартиру. Варто розуміти, що ніякого особливого бронювання в них немає, проте в народі вже давно прижилася саме така назва.

Бронедвері стали особливо популярними з середини 1990-х років, адже саме в той час в країні простежувався особливий стрибок злочинності. На жаль, але в наші дні ситуація з квартирними крадіжками все ще залишається тривожною. Саме тому кожна свідома людина намагається захистити себе від подібних неприємностей і захистити вхід в своє житло.

Де краще купити броньовані двері

Зараз у Києві є досить багато компаній, які займаються виготовленням і реалізацією броньованих дверей. Варто звернути увагу на те, що більше 40 відсотків бронедверей на сучасному ринку є дешевими китайськими підробками, тому при виборі потрібно бути особливо пильним.

Щоб гарантовано і надійно купити бронедвері, які будуть повністю виконувати свої функції, необхідно ретельно вибирати продавця. Для цього можна:

 • переглянути відгуки про компанію в Інтернеті. Слід вибирати тільки ті компанії, які вже давно на ринку і мають хорошу репутацію;
 • запитати у друзів і родичів про те, де вони купували бронедвері, дізнатися їх думку;
 • попросити представника компанії пред’явити сертифікати якості на товар, ознайомитися з лабораторними тестами продукції.

Як вибрати бронедвері

Після того, як продавець був успішно обраний, можна приступати безпосередньо до вибору броньованих дверей. В першу чергу варто дізнатися рівень стійкості до злому. Існує сім рівнів захищеності бронедверей: перший найменш стійкий до злому, а сьомий є найнадійнішим. Розглянемо їх докладніше:

 1. двері можна розкрити без спеціальних інструментів, впливаючи на них виключно фізично. Такі двері недорогі, проте надійного захисту вони не дадуть.
 2. двері цього класу можна зламати за допомогою фомки, лому або кувалди.
 3. щоб зламати двері третього рівня захисту, необхідно буде використовувати ріжучий електроінструмент. Двері третього рівня захисту є оптимальним співвідношенням ціни та якості, для їх установки використовуються спеціальні анкерні кріплення. Крім цього замки на дверях обладнані системою проти злому, а раму деформувати майже неможливо.
 4. двері четвертого рівня захисту дозволяють забезпечити хороші показники безпеки, адже вони мають додаткові ребра жорсткості. Також в таких дверях товщина металу набагато більше, а для їх установки використовується багатопетельна конструкція. Такі двері не можна зламати за допомогою болгарки, також вони можуть захистити від пострілів з пістолета.
 5. двері з 5-7 рівнем захисту є найбільш надійними і можуть протистояти практично будь-якому впливу. Вони відрізняються тільки товщиною сталі та якістю її гарту. Такі бронедвері найчастіше встановлюють в банках або інших місцях, де потрібен особливий захист.

Щоб максимально убезпечити квартиру або офіс від злому досить буде встановити двері третього або четвертого класу.

На що звернути увагу при виборі бронедверей

Щоб точно переконатися в тому, що майно буде в безпеці за броньованими дверима, в процесі їх вибору слід звернути на:

 • товщину металу під обшивкою. Саме даний показник відповідає за складність розкриття дверей за допомогою електроінструментів;
 • дверні замки. Найкраще себе зарекомендували двері з двома різнотипними замками, це допоможе бути впевненим у надійності та безпеці;
 • показник захищеності замків. Вкрай важливо, щоб серцевина замку була захищена спеціальними броненакладками. Це необхідно щоб не можна було висвердлити, вибити або зламати замок;
 • установка. У зв’язку з тим, що характерною рисою броньованих дверей є велика вага, провести їх монтаж самостійно вкрай складно. Щоб уникнути перекосу конструкції, деформації рами або інших наслідків неправильної установки, краще, щоб двері встановлювали професіонали. Компанії, які продають бронедвері, завжди надають послуги з їх монтажу.

Утеплені бронедвері

Окремо варто звернути увагу на одну поширену оману. Багато хто вважає, що якщо в їх квартирі встановлена дорога броньовані двері, то немає ніякого сенсу встановлювати ще й сигналізацію. На жаль, зламати можна практично будь-які двері, все залежить від того, скільки у злочинця буде часу. Тому залишаючи житло на тривалий час буде краще, якщо в будинку буде встановлена сигналізація.

Броньовані двері та сигналізація дозволять максимально убезпечити житло, а також бути впевненим в тому, що ваше майно буде в безпеці.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: