Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИЯк вибрати обідній комплект меблів для кухні

Обеденный комплект Маркиз

Обідні комплекти меблів призначені для установки в їдальню або на кухню. Зазвичай вони складаються з обіднього столу і декількох кухонних стільців. У якісному обідньому комплекті всі предмети меблів повинні бути зручними, функціональними і естетичними. Спроектованими в єдиному стилі, здатні гармонійно вписатися в кухонний інтер’єр. Обідній комплект часто виступає центральним елементом інтер’єру в приміщенні, тому підбирати його слід з усією відповідальністю. Знаючи всього кілька критеріїв вибору, ви без зусиль зорієнтуєтеся в широкому асортименті інтернет-магазинів. І напевно зробите вдалий вибір.

Оцініть бюджет

Перш ніж приступати до пошуків обіднього комплекту, встановіть максимальну суму, яку ви в змозі витратити на покупку. Щоб звузити поле пошуку, можна визначитися і з нижньою межею вартості. Це допоможе відсівати занадто дорогу і занадто дешеву меблі при пошуку в Інтернеті.

Розрахуйте кількість користувачів

Також важливо визначитися, скільки людей будуть розміщуватися за столом і скільки на них буде потрібно стільців. Це можуть бути не тільки домочадці, а й гості, родичі, друзі. Тому рекомендується брати комплект з числом стільців дещо більшим (на 2-3), ніж число членів сім’ї. Любителям застіль і вечірок з великою кількістю гостей можуть сподобатися комплекти з розкладними столами.

Визначте бажану форму і стиль

У сучасних інтернет-магазинах представлені комплекти зі столами будь-яких форм. Форма столу має не тільки естетичне, але і практичне значення: від неї залежить місткість і комфорт сидять за столом людей.

Столи овальної або круглої форми добре підходять для установки по центру кухні, за ними можуть розміститися більше людей, але ставити такий стіл біля стіни або в кут непрактично. Незграбні столи у формі квадрата, прямокутника або ромба більш універсальні та прекрасно підходять для невеликих і середніх компаній.

При виборі обіднього комплекту робіть поправку на стиль кухні, де його належить розмістити. Це дозволить гармонійно доповнити наявний інтер’єр.

Визначтеся з кращим матеріалом

Часто обідні комплекти виробляються з деревини – вона міцна і візуально приваблива, може вписатися в будь-який інтер’єр. Але бувають і комплекти з металу, розраховані в основному на любителів стилю «модерн».

Візьміть до уваги розміри приміщення

Розміри обіднього столу повинні відповідати обсяги доступного вільного місця, щоб не захаращувати приміщення або не виглядати до безглуздого маленьким. Тому, підбираючи комплект, подумки прикиньте, як він встане у вашій їдальні або кухні. Чи буде вам комфортно кожен день проходити повз нього.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ