Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИЯк вибрати офісний папір для струменевого і лазерного друку

Офисная фотобумага для струйной печати

Аркуш паперу застряг в принтері або вийшов з нього зім’ятим. Знайома ситуація? Як бути? Відразу кликати фахівців-комп’ютерників для усунення поломки в техніці? Однак справа може бути просто в якості паперу для принтерів, хоча частка провини IT-фахівців в цьому теж є. Але про це трохи пізніше.

Здається, немає нічого складного в покупці паперу для потреб офісних співробітників. Придбали велику партію одного виду і нехай використовують її хоч для письма, хоч для оргтехніки, для лазерного або струменевого друку. Тільки важливо пам’ятати, що папір буває різним.

Основні параметри фотопаперу для струменевого друку

Фотопапір, призначений для струменевих принтерів, має певні властивості, серед яких важливими є її щільність і прозорість. Також офісний папір відрізняється білим відтінком, вологістю (співвідношення целюлози і води), гладкістю/шорсткістю поверхні, електропровідністю та іншими аспектами. Але, погодьтеся, при покупці паперу для принтера в магазині, ви, ж не станете уточнювати у продавця ступінь вологості і білизни всіх 500 аркушів в пачці паперу А4?

Це і не потрібно робити. Все набагато простіше. Необхідна інформація розміщена виробниками на упаковці. На неї і варто звернути вашу увагу. Так, позначення InkJet вказує на те, що дана фотопапір підходить для струменевих принтерів (струменевого друку). Фарба на таких аркушах не розпливеться, а зроблені фотографії порадують яскравими квітами. Правда, для друку фотографій все ж таки краще використовувати спеціальний фотопапір.

А що з лазерним друком?

Якщо на упаковці стоїть позначка LaserJet, то такий папір призначений для лазерних принтерів. Він цілком може перенести високу температуру, задану при друку. А також не піддасть механізми принтера зносу, як папір іншого плану. На практиці найчастіше використовується папір щільністю 85-90 г /кв. м і вологістю близько 4,7%. Закуплена пробна партія паперу повинна бути протестована IT-фахівцями офісу. Це їх прямий обов’язок.

Правда це не завжди просто зробити тому, що найчастіше закуповується папір одного сорту, а при роботі в офісі використовуються принтери і ксерокси різних фірм. Затребуваний формат паперу для офісу – А4, рідше використовується А3.

В даний час на ринку витратних матеріалів для оргтехніки працює безліч постачальників фотопаперу для принтерів в тому числі і для струменевого друку. Важливо вибрати сумлінного продавця, який правильно зберігає папір і вчасно здійснює його доставку.

Чи є сенс переплачувати за бренд?

Необов’язково купувати дорогий імпортний папір. Багато недорогих брендів теж вміють порадувати якісною продукцією за ціною, приємною для покупця. Важливо пам’ятати, що в офісі теж потрібно зберігати папір для принтера правильно, не піддавати його перепадам температури і вологості. Придбаний папір потребує акліматизації. Якщо пачку купили взимку, то застосовувати її за призначенням краще через три доби. У літній період цей термін скорочується до 24 годин.

Вимогливі до сорту паперу А4 картриджі для техніки Canon, Samsung і HR. Зазвичай керівництво любить економити на папері для принтерів свого офісу. Тільки чи буде виправдана така економія, якщо примхлива оргтехніка дасть серйозний збій після того, як «прожене» через себе черговий лист, зроблений з вторсировини?

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ