Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Як вибрати пластикові карнизи

Пластиковый карниз для штор

Людина завжди намагається зробити свій будинок більш затишним і комфортним. Тому невід’ємною частиною інтер’єру є штори, які закривають вікна і дозволяють уникнути уваги сторонніх. Щоб закріпити на вікні штори необхідний карниз. Однак зараз з’явилося безліч різних варіантів карнизів, тому вибрати відповідний буває досить важко. Пластикові карнизи є одними з найбільш практичних і невибагливих, саме тому багато людей вибирають саме такий варіант.

Пластикові карнизи

Стельові пластикові карнизи для кріплення штор або фіранок досить часто можна зустріти в будинках і квартирах. Існує кілька видів пластикових карнизів:

 • настінні, які виконані у вигляді однієї або більше напрямних, розташованих горизонтально і зафіксовані куточками. Штори вішаються на колечка;
 • стельові, виконані у формі профілю з пластика, в прорізах якого знаходяться кріплення для штор. Кріпляться прямо до стелі.

Вибір карниза залежить тільки від смаку покупця і його бажань. Адже як настінні, так і стельові карнизи можуть бути встановлені на будь-які вікна. Пластикові карнизи відрізняються зручністю і простотою в експлуатації, широким модельним рядом, а також низькою вартістю.

Переваги пластикових карнизів

Серед основних переваг карнизів із пластику варто відзначити:

 • невисоку вартість в порівнянні з карнизами з дерева або металу;
 • невелику вага і простоту монтажу;
 • безліч різних варіантів, які підійдуть під будь-який інтер’єр завдяки різноманітності форм і дизайну;
 • можливість кріплення як легких гардин, так і важких штор;
 • невибагливість у використанні і довговічність;
 • можливість установки разом з механічним управлінням для штор.

Зараз пластикові карнизи стали популярним і масово поширеним варіантом для кріплення штор. У наш час пластмаса, з якої роблять карнизи, є високоміцним матеріалом. Вона стійка до впливу зовнішніх факторів і невибаглива у використанні. Варто відзначити, що пластикові карнизи не втрачають свій зовнішній вигляд навіть після тривалої експлуатації, тому можна не переживати, що виріб втратить свій первісний вигляд.

Як вибрати пластикові карнизи

Завдяки тому, що в сучасних магазинах представлений широкий асортимент карнизів, вибрати цей виріб не складе труднощів. Тут важливо спиратися на власні естетичні переваги. Однак при виборі карниза варто пам’ятати кілька простих правил:

 • не потрібно купувати найдешевші карнизи, адже вони можуть бути зроблені з низькоякісних матеріалів і навряд-чи прослужать довго;
 • варто враховувати вагу штор і гардин. Для легких фіранок підійдуть однорядні карнизи, а для щільних штор з ламбрекенами знадобляться вже трирядні;
 • встановити такий карниз можна самостійно, однак для цього будуть потрібні спеціальні інструменти;
 • необхідно вибирати карниз, який буде відповідати стилю інтер’єра приміщення.

Вибрати пластиковий карниз може бути непросто, проте правильний варіант буде служити довгі роки і завжди радувати око. Адже штори на вікнах з красивим карнизом допоможуть створити затишок в кожній оселі.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: