Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ



Вас може зацікавити:

Як вибрати стиль інтер’єру, коли не знаєш, чого бажаєш

Разные интерьеры на одном фото

Нерідко буває так, що починаючи робити ремонт в новому будинку або квартирі, власник не може визначитися з майбутнім інтер’єром і дизайном приміщень. Особливо складно планувати стиль майбутнього житла, якщо в цій сфері немає ніякого досвіду. Але не варто опускати руки, цю проблему можна вирішити досить просто. Для цього необхідно прислухатися до рекомендацій, які можна знайти в даній статті. Вони допоможуть вибрати правильне оформлення приміщень і створити унікальний стиль, який буде радувати власника, створюючи затишок і комфорт в будинку.

Для початку слід визначитися, який інтер’єр підійде саме вам. Для цього доведеться трохи розібратися в різних стилях і зрозуміти, чим відрізняється лофт від мінімалізму, класика від арт-деко. Щоб ознайомитися з різними варіантами декору приміщень, можна пошукати приклади оформлення інтер’єру в Інтернеті, відзначити для себе основні переваги і недоліки кожного зі стилів.

Необхідно розуміти, що дизайн інтер’єру визначають саме спосіб життя людини, її характер, захоплення і звички. Щоб максимально детально продумати інтер’єр, слід приблизно розуміти, яка техніка і предмети будуть потрібні в будинку. Наприклад, якщо людина любить світлий відкритий простір, то їй швидше за все відмінно підійде хай-тек або мінімалізм. Тим, хто захоплюється колекціонуванням і зберігає сімейні реліквії або антикваріат, варто розглянути для себе оформлення житла в англійському стилі або у класицизмі.

Оформлення в скандинавському стилі прекрасно впишеться в ритм життя людей, які вважають за краще затишок і комфорт. Але одночасно з цим хочуть більше мінімалізму і світла. Лофт – для креативних людей, які не боятися експериментувати.

Варто відзначити, що не потрібно прагнути оформити весь будинок в єдиному стилі, адже такий дизайн більше буде схожий на картинку з каталогу нерухомості, ніж на комфортний будинок. Не потрібно боятися експериментувати і комбінувати різні стилі. Наприклад, строгий лофт добре поєднується з елементами арт-деко, а кімнату в стилі хай-тек можна розбавити вінтажними елементами.

Як вибрати інтер’єр квартири

Оформлення квартири безпосередньо залежить не тільки від бажань і переваг власника, але і від самого приміщення, адже площа і планування також впливають на майбутній дизайн. Наприклад, оформити житло в класичному стилі можна, тільки якщо приміщення просторе і світле, з великими віконними прорізами. А ось для невеликої квартири, такої як хрущовка, чешка або навіть гостинка, прекрасно підійде неокласицизм і скандинавський стиль.

Створення комфорту в квартирі – це не тільки про стиль інтер’єру, але і про правильне планування. Слід продумати розташування меблів і техніки, як в житлових кімнатах, так і у ванній, і на кухні. Якщо кімнати невеликі, то їх простір слід використовувати максимально раціонально. Можна підібрати вбудовану техніку та універсальні багатофункціональні меблі, які можна складати.

Вибираючи інтер’єр квартири, слід розібратися в основних сучасних стилях.

Сучасний стиль інтер'єру квартири

Конструктивізм

Сформувався ще на початку минулого століття. Передбачає прості геометричні форми, стриманість колірної гами, багатофункціональність всіх меблів і техніки, велику кількість світла.

Арт-деко

Даний стиль найчастіше вибирають креативні та творчі люди. В арт-деко переважає чітка геометрія, абстракціонізм, комбінування темних і яскравих відтінків. Нерідко застосовують елементи декору в смужку. В даному стилі використовують виключно природні матеріали.

Хай-тек

Стиль є даниною високим технологіям, які повсюдно увійшли в наше життя. Хай-тек характеризується стриманим дизайном, глянцевими матеріалами, які дозволяють візуально збільшити простір. Наприклад, часто використовують метал і скло. Даний стиль підходить для любителів сучасних технологій і строгих форм.

Мінімалізм

Головний стереотип про мінімалізм свідчить, що це незатишний і холодний стиль. Однак це зовсім не так, адже основним критерієм в мінімалізмі є наявність тільки потрібних предметів у кімнаті та лаконічність всього інтер’єру в цілому. У мінімалізмі немає єдиної концепції колірного оформлення, тому даний стиль завжди є унікальним і таким, що запам’ятовується.

Скандинавський стиль

Даний варіант оформлення приміщень став вкрай популярним останнім часом, адже він дозволяє не тільки створити затишок і комфорт, але й ідеально підходить для типових планувань наших квартир. В інтер’єрі переважають теплі кольори, м’які та лаконічні форми, природні матеріали і м’які меблі. Важливе місце займає освітлення, яке повинно бути хорошим і яскравим.

Природно, це не всі варіанти оформлення квартир, проте найбільш практичні. Ґрунтуючись на них, можна створити свій дизайн, зробивши власну оселю ідеальним місцем для життя.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: