Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Як вибрати та купити дробарку гілок для дачі

Садовий подрібнювач в роботі


Кожен завзятий садівник у своїй аматорській практиці стикався із обрізанням дерев, підпилюванням сухих гілок та іншими завданнями, пов’язаними з доглядом за рослинами на своїй ділянці. Природно після проведення подібної роботи накопичуються спиляні гілки, тирса, обрізки і подібного роду сміття. Найоптимальнішим способом ліквідації садового сміття вважається використання садового подрібнювача.

Садовий подрібнювач – це пристрій, призначений для подрібнення різного роду дачного сміття і гілок утворилися в результаті обрізки невеликих дерев. Процес дроблення відбувається шляхом попадання гілок на ножі агрегату з подальшою їх переробкою. Результатом такої утилізації є утворення екологічно чистого органічного компосту, що займає мінімум місця і не створює шкоди для людини і навколишнього середовища.

Види дробарок для гілок

Агрегати подібного роду класифікуються за типом ріжучої системи.

  1. Дискова ножова система – виконана у вигляді диска зі встановленими на ньому сталевими ножами. Спеціальний вал приводить в рух диск із ножами, подрібнюючи матеріал, який подається у отвір. Подрібнювач із такою ножовою системою відмінно підійде для переробки свіжозрізаних гілок, бур’янів, трави та чагарнику.
  2. Фрезерна ножова система – конструктивно має вигляд шестерні, виконаної з суцільнолитого шматка заліза. Відрізняється високими показниками міцності. Дробарки з фрезерною системою невибагливі у роботі та більш універсальні. Завдяки шестерному механізму дроблення подібні агрегати мають функцію самостійного втягування, завдяки якій досить просто розмістити гілки у воронці. А далі машина зробить все сама. Також дуже корисною виявиться функція реверсу при завантаженні надмірної кількості матеріалу. Такий подрібнювач призначений для переробки гілок діаметром до 45 мм.
  3. Комбінована ріжуча система – поєднує в собі властивості обох перерахованих вище пристроїв і оснащена особливою системою ріжучого механізму. Однаково ефективно справляється із різного роду садовим сміттям від трави і листя до сухих гілок. Пристрої, оснащені подібними системами, мають досить високу вартість, тому підходять далеко не всім споживачам.

Як вибрати оптимальну дробарку гілок для саду?

Для проведення різних типів робіт на дачних ділянках використовується велика різноманітність інструменту і техніки. Для утилізації та переробки сухих гілок та схожого сміття альтернативи подрібнювачу немає. Тому садовий подрібнювач або як його в народі називають «дробарка для гілок» – це зовсім не розкіш, а господарська необхідність.

Щоб раціонально вибрати необхідний агрегат варто враховувати наступні фактори:

  • загальна площа ділянки і кількість насаджень на неї;
  • переважання старих або нових дерев;
  • інтенсивність проведення робіт по ділянці;
  • загальна кількість сміття після різних типів робіт;
  • наявність джерел живлення або заправки, враховуючи особливості електричних або бензинових версій.
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: