Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Як вибрати тепле житло для оренди?

Як вибрати теплу квартиру

При пошуку квартири більшість орендарів цікавить питання, наскільки буде теплим житло, в якому вони будуть проживати. Як оцінити квартиру з точки зору її температурного комфорту? Зустрічаються випадки, коли в квартирах взимку настільки холодно, що люди змушені ходити в теплому верхньому одязі. Причини низької температури працівники ЖЕКу можуть називати різні:

  • зношені батареї,
  • старий житловий фонд,
  • відсутність продувки системи
  • або ж необхідність проведення капітального ремонту всієї системи теплопостачання.

Більш холодно (на 2-3 градуси) завжди в торцевій квартирі, тому під час телефонних переговорів з господарями нерухомості, дуже важливо уточнити, з якого боку будинку знаходяться житлові кімнати. Жити в холодній квартирі, за оренду якої платиш пристойні гроші, очевидно, ніхто не хоче. Особливо якщо змушений знімати житло з дітьми. Тому орендарі з кожним роком все більш вимогливо ставляться до вибору нерухомості.

Бойлер та сучасні вікна

При пошуку квартир мешканці вимагають від господарів, щоб вони встановлювали бойлер. Також одними з частих вимог квартирантів є установка нових вікон, які змогли б забезпечити теплоізоляцію в приміщенні. Для того, щоб взимку було тепло, багато господарів квартир також утеплюють стіни. Але для квартирантів це не так важливо, головне, щоб в квартиру не заходило холодне повітря.

Звичайною справою є випадки, при яких орендар, побачивши, що в квартирі стоять старі вікна, вимагає, щоб господар їх замінив на нові склопакети. Часто квартиранти погоджуються зробити заміну самостійно. Але при цьому орендна плата зменшується на вартість нових вікон і послуг з їх встановлення. Заміна вікон – дороге задоволення, і не всі орендарі можуть відразу ж оплатити їх повну вартість. Тому зустрічаються випадки, коли вікна беруться в розстрочку і господар потроху виплачує їх вартість.

Якщо справа стосується оренди дорогого елітного житла, вартість якого становить від 1 тис.дол., вимог у орендарів набагато більше. Стосуються вони не тільки нових вікон, але і в цілому проведеного ремонту в квартирі. Багатьох орендарів цікавить, чи утеплена підлога, як давно проводився капітальний ремонт системи теплопостачання, чи поставлена система автономного опалення. Наявність бойлера – обов’язкова умова для квартирантів.

Чи буде взимку тепло в квартирі?

Це залежить і від місця розташування квартири. Якщо будинок з усіх боків захищена від вітрів зеленими насадженнями, в квартирі буде досить тепло. Але якщо будинок знаходиться на околиці, навколо нього знаходиться пустир, температура в приміщенні взимку буде дуже низькою. В такому випадку питання з приводу утеплення стін може піднятися орендарями. Але вирішити його з орендодавцями часто неможливо.

Утеплення стін вимагає вкладення чималих коштів. Це стосується як покупки будматеріалів, так і проведення будівельних робіт. Тому господарі квартир не погоджуються утеплювати стіни навіть тоді, коли квартиранти пропонують платити за квартиру трохи більше. І не дивлячись на те, що такі роботи значно збільшують ринкову вартість квартири при її продажу в майбутньому.

Те, що орендарі не прагнуть покращувати умови проживання квартирантів, ріелтори пояснюють досить просто. Сьогодні попит на квартири досить високий, особливо якщо це стосується однокімнатних квартир економ-класу. У великі міста, особливо у Київ, постійно приїжджають люди по роботі або на навчання. Тому знімні квартири будуть популярні в них завжди. Буває так, що житло знімають по закінченню одного дня з моменту опублікування оголошення про його здачі в оренду. З цієї причини орендодавці, знаючи, що запропонованими ними житло рано чи пізно знімуть, не погоджуються на такі вимоги квартирантів як утеплення стін або заміну батарей.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: