Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИЯк вибрати якісну прикрасу

Сережки

Дарувати ювелірну прикрасу – це завжди дуже цінний досвід. І так хочеться догодити людині. Щоб вона не просто згадувала про цей подарунок щоразу, коли відкриває скриньку, а була задоволена протягом довгого часу. Крім того, щоб вгадати зі смаком, потрібно переконатися, що ви даруєте якісний товар. Для того, щоб вибрати гарне ювелірний виріб, потрібно слідувати декільком простим порадам.

Як визначити гарний ювелірний виріб

Перше, на що потрібно звертати увагу, це проба. На срібних виробах їх повинна бути вказана проба мінімум 925. Це означає, що у виробі оптимальна кількість домішок, сплав якісний, зносостійкий. Навряд чи на срібних виробах ви побачите пробу вище, тому що більш висока використовується для виготовлення конкретно злитків. Вироби ж переважно маркуються пробою 925.

Купуючи сережки з камінням зі срібла або срібний браслет в магазині великої мережі, ви може можете бути впевнені, що воно пройшло сертифікацію і контроль якості. Зазвичай в магазинах є відповідні документи, які ви без зусиль зможете запросити. Якщо ж ви купуєте прикраси у приватних осіб, то будьте уважні, щоб вас не обдурили. Найбільш поширений спосіб обману при покупці срібла – це продаж цинкових виробів. А цинк при постійному використанні негативно впливає на наш організм і викликає як мінімум алергічні реакції. Для того, щоб переконатися, що Вам продають срібні прикраси, використовуйте звичайний магніт. У срібних ювелірних виробах високої якості немає звичайних металів, і відповідно такі прикраси не притягуються магнітом.

Також можна спробувати натерти вироби крейдою або на внутрішню сторону прикраси нанести невелику кількість йоду. При зіткненні з цими речовинами срібло темніє. Це буде показником того, що виріб якісний.

Можна спробувати перевірити теплопровідність прикраси. Опустити її в теплу рідину. Справжнє срібло моментально нагрівається, підробка довше переймає тепло.

Потрібно звертати увагу на зовнішній стан прикраси. На ній не повинно бути подряпин. Якщо ж ця прикраса була вже у вжитку, то під подряпинами не повинно бути темних місць. Це буде свідчити, що прикраса всього-на-всього має срібне напилення. Будьте пильні та не соромтеся перевіряти товар на якість, це ваше пряме споживче право.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ