Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Як вибрати золотий ланцюжок

Золотые цепочки в руке

Ланцюжок із золота – це елегантна прикраса, яка символізує самопізнання і владу. Важливим є саме матеріал прикраси, адже золото – благородний метал, який не тільки асоціюється з красою і багатством, але і наповнює людину позитивною енергією.

Кому підійде золотий ланцюжок

Ланцюжок із золота це універсальна прикраса, яка ідеально підійде для жінок, чоловіків, і навіть для дітей. Все завдяки тому, що золотий ланцюжок є універсальним ювелірною прикрасою, яке підійде всім.

Носити такий ланцюжок можна як на шиї з натільним хрестиком або будь-яким кулоном, так і на руці в якості самостійного прикраси або з додаванням невеликої підвіски. Досить елегантно поєднуються золоті прикраси на зап’ясті і шиї. Однак при цьому рекомендується вибирати однакове плетіння ланцюжків.

Види золотих ланцюжків

Існує безліч різновидів золотих ланцюжків, тому для зручності їх можна розділити на такі типи:

  1. Універсальні ланцюжки підходять всім. Їх можна носити як з підвісками, так і в якості самостійного прикраси.
  2. Декоративні ланцюжки, які відрізняються складним орнаментом плетіння. Найчастіше їх носять без будь-яких підвісок.
  3. Ланцюжки призначені для носіння кулонів. Завдяки посиленій конструкції, міцному плетінню і округлій формі вони не порвуться, навіть якщо на ланцюжку буде висіти важка підвіска.

Жіночі варіанти прикрас відрізняються витонченими формами, вони більш легкі та блискучі. Золотий ланцюжок підкреслює ніжну жіночу шию або руку. Ланцюжки для чоловіків більш грубі, перетин ланок товще, а блиску менше. Це зроблено для того, щоб підкреслити статус власника, а також звернути увагу на мужність і силу.

Типи плетіння

В першу чергу при виборі золотого ланцюжка варто звернути свою увагу на тип плетіння. Одні способи і техніки скріплення золотих ланок більше підходять жінкам, а інші чоловікам.

Існує більше 30 видів плетінь, які використовуються в даний час. Серед найбільш популярних варто відзначити такі типи плетіння, як: бісмарк, якірне, кордове і панцирне плетіння, ромбо, мотузка, снейк. Вибір типу плетіння безпосередньо залежить від особистого смаку власника.

Довжина ланцюжка

При виборі ланцюжка із золота також варто звертати увагу на його довжину. Наприклад, ланцюжок для дитини не повинен бути довше за 40 сантиметрів. Для чоловіків оптимальна довжина прикраси становить від 55 до 65 сантиметрів. Для жінок вибір довжини ланцюжка трохи складніший. Тут все залежить від того, чи носить жінка на ланцюжку кулони або підвіски. А також від того, на якій висоті розташована прикраса.

Розмір золотих ланок

Вкрай важливим є розмір ланок ланцюжка. Адже на тонкій жіночій шиї не буде виглядати ланцюг з товстими ланками, а чоловікові навпаки не підійде тоненька ланцюжок з дрібними ланками. В процесі вибору прикраси варто пам’ятати, що ланцюжок із золота повинен підкреслювати краще в людині, звертати увагу на її сильні сторони.

Види золотих ланцюжків для чоловіків і жінок

Існує кілька простих рекомендацій, які можуть допомогти вибрати золотий ланцюжок:

  • на чоловічому ланцюжку повинні бути великі, брутальні ланки. Найкраще підійдуть такі плетіння: бісмарк, ромб, а також панцирне.
  • жіночим ланцюжкам характерні ніжні, граціозні форми і легкий блиск. Кращим вибором переплетення ланок буде французька косичка, нонна або венеціанське плетіння.
  • ланцюжки в стилі унісекс відмінно підійдуть як для чоловіків, так і для жінок. Найбільш поширені види плетіння-якірний, джут, ролло.
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: