Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ



Вас може зацікавити:

Як заощадити під час проведення ремонту житла

Інструменти та будівельні матеріали в кімнаті для проведення ремонту

Перед початком робіт важливо розуміти, наскільки виправданим є вкладення коштів. Коли вам потрібно якнайшвидше в’їхати у квартиру або ви плануєте її здавати, то достатньо обмежитися косметичним ремонтом. А якщо ви купили квартиру в новобудові або хочете повністю переробити вторинне житло під свій смак, доведеться запастися часом і грошима.

До речі, а ви знаєте, у чому різниця між комплексним і косметичним ремонтом? Ми підкажемо, як пережити капітальний ремонт, де економити цілком доречно, а на що краще не шкодувати коштів.

На чому економити не можна

Електрика і проводка. На цих речах економити точно не варто! Єдине, що можна зробити самостійно – встановити розетки. У типових будинках старих серій, таких як «хрущовки» або «чешки», обов’язково потрібно повністю поміняти проводку. Якщо не зробити цього під час ремонту, то в майбутньому усувати проблеми буде дуже складно і дорого. Завдання електрика – порахувати потужність споживавчів, вибрати дроти і автомати, зробити грамотну розводку. Не забудьте про телевізійні та комп’ютерні розетки. Хоча наразі саме телевізійні (під антенну) для багатьох втрачають актуальність. Комп’ютерні зазвичай встановлюють не тільки біля робочих столів та телевізорів, проте і у передпокої, де буде розташований wi-fi роутер.

Підготовлені інструменти для проведення ремонту в санвузлі

Інженерні комунікації. Системи газопостачання, каналізації, водопостачання, опалення та вентиляції можуть вийти з ладу раптово і в найбільш невідповідний момент. Тому на них краще не економити. Несподіваний прорив труби обійдеться в копієчку – адже усувати наслідки потопу вам доведеться і в себе, і в сусідів. Зазвичай у новобудовах із цим проблем немає. А ось у вторинному житлі краще одразу поміняти старі труби і радіатори .При виборі сантехнічних труб зверніть увагу на поліпропіленові труби. Їхній термін служби близько 50 років. Вони дешевші за металопластик і мідь, але не поступаються їм у надійності. Вибираючи ванну, зупиніться на акриловій або чавунній. Сталеву дуже скоро доведеться міняти. Такі ванни швидко остигають і рухаються, що спричиняє розгерметизацію стиків ванни зі стіною. Якщо у вас вже є сталева ванна, усунути її недоліки можна за допомогою обшивки теплоізоляційними матеріалами. До речі, чи знаєте ви, в яких будинках радянської забудови були найгірші ванна та туалет? Бажано також розглянути питання встановлення підвісного унітазу (інсталяції) замість класичного підлогового, адже саме підвісні моделі мають багато переваг та однозначно є більш естетичними, комфортними у використанні та зручнішими у обслуговуванні, зокрема при прибиранні санвузла.

Комбінація використання на стінах житлової кімнати шпалерів та плитки "під цеглу"

Вікна та двері – це ваша безпека. І тут все зрозуміло. Якісні вікна забезпечують надійну тепло- і звукоізоляцію будинку. Вибирайте надійні потрійні склопакети з проточною вентиляцією, щоб вікна не запотівали. Не економте на фурнітурі – якісні петлі та ручки окупляться дуже швидко, адже їх не доведеться постійно міняти. замовляйте вікна у виробника, а не в дилера. Як правило, це дешевше. Багато заводів мають у штаті професійних замірників і несуть гарантії за монтаж. Розгляньте також можливість та доцільність встановлення панорамних вікон, адже таке рішення може додати колориту та затишку у вашу оселю. Якщо у вас немає гострої потреби у міжкімнатних дверях, не кваптеся з покупкою. Адже їх можна встановити в будь-який момент без шкоди для ремонту. Тим паче двері візуально зменшують простір.

Дизайн-проект – основа майбутнього інтер’єру.

Ретельне опрацювання ескізу допоможе вам не тільки облаштувати інтер’єр, а й уникнути помилок у розрахунку кількості матеріалів і викликаних цим додаткових витрат.

За наявності креслень вартість робіт будівельної бригади зазвичай нижча. Ви можете зберегти до 25% від загального бюджету на ремонт!

Крім цього дизайнер підкаже вам нестандартні ходи і рішення. Він знає, як замінити дорогі будівельні матеріали дешевшими аналогами. А також підкаже, що у вашій квартирі можна НЕ робити. Наприклад, не переносити радіатор, не вирівнювати стіни та стелю (особливо у санвузлі) або не переносити дверний отвір.

На чому можна заощадити

Підготовлена ніша під вбудовану шафу

Тепер про приємне. 🙂

Купівля будматеріалів. Купуйте оптом. У цьому випадку можна отримати знижку до 20%. Крім того, купуючи обладнання та комплектуючі в одному місці, ви уникнете проблем з їх складанням. Іноді деталі з однаковою назвою і призначенням не підходять до приладів, куплених в іншому магазині. Не женіться за брендами. Нерідко вітчизняні матеріали та обладнання не поступаються розрекламованим зарубіжним аналогам, але коштують у кілька разів менше. Головне, вивчіть перед покупкою відгуки покупців та почитайте про те, які будівельні матеріали можуть бути небезпечними та токсичними. Ловіть знижки. Традиційно будівельний бум у країні починається з настанням теплих днів. Отже, оптимальний час для закупівель – осінні та зимові місяці. До речі, в цю пору року багато будівельних бригад працюють за зниженими тарифами.

Вирівнювання стелі та стін. Щоб заощадити гроші та час на вирівнюванні стелі можна встановити натяжну. Різноманітність кольору та фактури допоможе вам підібрати стелю під будь-який дизайн-проект. Ідеально вирівнювати стіни потрібно в тих місцях, де будуть вбудовані меблі: кухня, передпокій або шафа-купе (особливо це стосуються невеликих квартир). В інших частинах квартири досить вирівняти контури плінтуса, оскільки саме на них видно нерівності. Незначні тріщинки або дефекти стін легко приховати щільними шпалерами. Також можна заощадити, якщо обшити стіни гіпсокартоном. Цей матеріал підходить для цегляних стін, а також якщо в стіні є великі западини. Але в цьому разі ви втратите від 5 до 15 см простору. Хороший спосіб заощадити на оздоблювальних матеріалах – відмовлятися від них за будь-якої слушної нагоди. Наприклад, використовувати такі напрямки як стиль лофт або ф’южн. Необроблені стіни при ремонті в новобудові завжди виглядають доречно. Застосувати цей прийом у вторинному житлі вам допоможе дизайнер.

Використання елементів декору в стилі лофт

Утеплення балкона. Якщо ви не плануєте об’єднувати балкон з кімнатою і використовувати його як житлове приміщення, то відкладіть дорогий ремонт. Вам буде достатньо засклити балкон і обшити його сайдингом. Для внутрішнього оздоблення можна використовувати МДФ-панелі, фанеру або вагонку. Такий балкон можна буде використовувати для зберігання речей або сушіння білизни (хоча, звісно, кращим рішення для цього буде придбання пральної машини з функцією сушіння).

Меблі. В ідеалі плануйте купівлю меблів на етапі дизайн-проєкту, а вибирайте їх разом із дизайнером. Ця послуга оплачується окремо, але вона вбереже вас від купівлі непотрібних і нефункціональних предметів. Дизайнер знає асортимент магазинів і уявляє, який вигляд ті чи інші меблі матимуть у вашій квартирі. Не купуйте меблі про запас або цілими гарнітурами. Купіть один функціональний диван і не беріть до нього два крісла і пуф (навіть якщо це має чудовий вигляд на вітрині). У кращому разі ними користуватиметься ваш кіт або собака. У гіршому – вони просто займатимуть простір.

Коротко

Щоб ремонт не затягнувся на роки і не позбавив вас грошей, нервів і сну, запам’ятайте основні правила:

  • Довіряйте професіоналам.
  • Перевіряйте професіоналів.
  • Економте там, де це не позначиться на результаті.
  • Платіть за якість, але не переплачуйте за бренди.
  • І, головне, ставтеся до всього з позитивом! 😉
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: