Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИЯк зробити вивіску на фасаді приміщення

Вывеска на магазине

Композитні панелі з алюмінію стають все більш популярним матеріалом для облицювання фасадів. Через такі чудові властивості, як висока гнучкість і міцність, алюміній відмінно підходить для зовнішнього оздоблення та оформлення будівель.

Панелі також використовують для розміщення рекламної інформації. Продумана і якісно виконана зовнішня реклама є не тільки візитною карткою компанії, але і ефективним засобом для залучення до неї потенційних покупців.

Вивіска на магазин

Композитна алюмінієва панель незамінна при виготовленні фасадних вивісок. Вона складається з двох листів алюмінію, між якими розташовується шар полістиролу. При цьому фарба, нанесена на зовнішню сторону листа алюмокомпозіта, максимально стійка до впливу.

Для фарбування сендвіч-панелей покупцям пропонується більше двадцяти кольорів. З яких найбільш часто використовуються сірий, жовтий і коричневий. Багато хто вибирає для зовнішнього оформлення імітацію таких матеріалів, як дерево, граніт або мармур. Але композитна алюмінієва панель може мати і будь-який інший малюнок.

Завдяки легкості фарбування, широкому вибору кольорів і текстур сендвіч-панелі все частіше використовують для представлення і просування компаній. Але для застосування в зовнішній рекламі даний матеріал має й інші переваги:

  • стійкість до появи іржі;
  • вогнестійкість. Тобто вивіски, виготовлені на основі композитної алюмінієвої панелі, можна встановлювати на фасади без отримання додаткового дозволу;
  • невелика вага;
  • надійність і довговічність. Гарантований термін служби становить більше двадцяти п’яти років.

Встановлювати подібну вивіску можна як на вулиці, так і всередині будівлі. При бажанні можна доповнити її світловою рекламою.

Вивіска на фасаді

Вирішуючи, чи варто зайти в магазин, при його оцінці покупці перш за все звертають увагу на оформлення його вітрини. Якщо топові бренди всім відомі, то менш популярні або тільки відкриті торгові точки повинні залучати відвідувачів, використовуючи всі доступні засоби.

Саме зовнішній вигляд вітрини здатний зацікавити покупців в першу чергу. Тому кожен власник магазину повинен звернути увагу на її дизайн і замовити відповідну вивіску на фасад.

Світлова реклама

Облицювання фасадів будівель за допомогою композитних панелей може бути виконана різними способами. Зовнішні вивіски можна виготовити у вигляді світлових коробів або використовувати при їх оформленні об’ємні букви і неонове підсвічування. Також існують дахові установки для реклами. Панелі відрізняються гладкою поверхнею, тому вони відмінно підходять на нанесення трафаретного друку. Крім того, на них легко поклеїти самоклейку.

У порівнянні з іншими матеріалами алюмокомпозит є більш зручним для авторського оформлення і створення унікальних зображень. Завдяки чудовим технологічним властивостям алюмінію сендвіч-панелі все частіше використовують для виготовлення всіх видів зовнішньої реклами, що розміщується на фасадах і дахах будівель.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ