Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Як зрозуміти, що амортизатори або стійки несправні?

Ремонт (заміна) амортизатора в автомобілі

Фундаментальними елементами автомобільної підвіски можна назвати амортизатори, а також стійки в зборі. Від їх працездатності прямо залежить не тільки комфорт, але і керованість, поведінка автомобіля під час поворотів і різких віражів. Несправні амортизатори можуть привести до того, що ви потрапите в аварію, здійснюючи якийсь маневр. Але водій згадує про підвіску, коли транспортний засіб починає вести себе зовсім вже непередбачувано. Витекле масло – найбільш красномовна ознака того, що з амортизаторами щось не так.

Але як дізнатися, що пора міняти амортизатори, якщо масло їх них точно не випливає. Якщо амортизатори течуть, їх можна списувати з рахунків. Але фокус в тому, що стійка перестає коректно працювати задовго до того, як зовні з’явиться гідравлічна рідина. Машина стає гіршою в управлінні, причому іноді набагато гіршою. А знос починає загрожувати іншим елементам підвіски. Якщо справа пускається на самоплив, страждають навіть покришки, а ризик потрапляння у ДТП стрімко зростає.

Коротше кажучи, зношені амортизатори в кращому випадку обіцяють вам дорогий ремонт підвіски автомобіля. А про гірший випадок навіть говорити не хочеться. Якщо амортизатори течуть, це фініш. Важливо набагато раніше пізнати їх несправність, і ознаки тут будуть наступними.

Ознаки несправності амортизаторів

  1. Вібрація на кермі.

Дрібні дорожні шорсткості починають впливати на управління, прагнучи вибити баранку з водійських рук. А все тому, що сальник в амортизаторі зносився і почав пропускати масло в обхід перепускного клапана. Шток почав ходити вільно. Всі нерівності передаються не тільки на кермо, але і на хребти всіх, хто їде в автомобілі.

  1. Машина стала інакше себе вести в ході гальмування, а саме клювати носом.

Багато позашляховиків, а також вантажівки так роблять вже з конвеєра. Але для простого легковика це явно ненормально. Не такий вже він важкий і високий, щоб здійснювати подібні рухи.

  1. Транспортний засіб змінює свою траєкторію, скаче по проїжджій частині.

Це вже явна ознака того, що заміна амортизаторів повинна бути проведена вчора. Подальше ігнорування ситуації призведе до великих проблем.

  1. Коли у машини зношені стійки, зростає гальмівний шлях.

Елементи підвіски вже не здатні забезпечити достатнє притиснення коліс до асфальту. Педаль гальма доводиться тиснути раніше. І тиснути глибше, але багажник автівки, яка йде попереду, все одно наближається надто вже швидко.

  1. Ще на знос амортизаторних стійок вказує нерівномірний знос протектора шин.

Іноді покришки по-різному стираються через те, що тиск в них неоднаковий. Якщо ви качаєте шини до норми з високою точністю, доведеться вирушати на діагностику. Амортизатори – це найкраще, що може трапитися.

Якщо геометричні параметри кузова «пішли», це говорить про те, що машина побувала у важкому ДТП – переверталася, наприклад. Іноді нерівномірний знос шин обумовлений порушенням геометрії транспортного засобу.

Скільки зазвичай «ходять» амортизатори

І наостанок розповімо, скільки служать амортизатори на машині. Тут все залежить від вашої стилістики водіння. У ощадливих автомобілістів ця деталь працює до 100 000 км. У режимі екстремальних поїздок витікання гідравлічної рідини може статися вже на 30 000 км. Можна з розмаху загальмувати на лежачому поліцейському або у великих ямах, і амортизатор накаже довго жити в 10 000 км.

Середньостатистичний ресурс амортизаторів становить 50-70 тис. км. Справний стан забезпечує не тільки комфорт в поїздці, але і безпеку. Пам’ятайте про це, діагностуйте і міняйте амортизатори вчасно!

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: