Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ



Вас може зацікавити:

Які бувають електрозамки

Электрозамок на двери

Щоб організувати безпеку будинку або офісу від проникнення сторонніх осіб, будуть потрібні якісні двері з листової сталі. Однак їх може бути недостатньо, знадобиться ще й надійний замок. У сучасних системах безпеки використовую найбільш надійні замки: електромеханічні або електромагнітні.

Електрозамок в основі має одні з двох елементів: механічний електропривод, або магнітний привід. Управління пристроєм здійснюється за допомогою електронного блоку.

Особливості електромеханічного та магнітного замка

Перш, ніж вибрати електрозамок, слід вивчити їхні особливості. Замки з електроеханічним приводом виконують відкриття і закриття ригеля за допомогою соленоїда малої потужності. В електромагнітному замку рух ригеля обумовлено впливом на нього електромагніту, який створює потужне електромагнітне поле. Це поле і тримає двері в закритому стані.

Електромеханічний замок по конструкції нагадує звичайний механічний замок, але відрізняється можливістю відкриватись і закриватись дистанційно. Підходить для організації охорони заміських будинків, підприємств, інших видів нерухомого та рухомого майна. Відкривати і закривати замок можна не тільки за допомогою приводу, але і ключами, що робить використання його більш зручним. Замки можуть бути врізними або накладними. Але врізні можна встановити правильно тільки на етапі виготовлення дверей. Накладні простіші і зручніші у використанні.

Електромагнітний замок складається з двох пластин-магнітів, які забезпечують надійне замикання дверей при зіткненні, яке відбувається після подачі електричного струму. Коли струм перестає діяти, двері відкриваються.

Замок простий у використанні і конструкції, але забезпечує надійний захист, оскільки сила утримання становить до 500 кг. У числі переваг електромагнітного замку також те, що його ціна нижче, ніж електромеханічного.

Але така конструкція працює тільки при стабільному електричному сигналі. Якщо будівля знеструмлена, то закрити двері не вийде. Доведеться ставити або резервне джерело живлення, або додатковий замок для захисту.

Переваги електрозамків

Головні переваги конструкції, це:

  • надійний захист приміщень;
  • непомітний механізм4
  • просте використання, можливість перепрограмування пристрою;
  • дистанційне керування системою;
  • наявність джерел резервного живлення.

В сучасних системах безпеки використовуються саме такі замки.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: