Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИВас може зацікавити:

Які квартири обирає молодь

Квартира для молодёжи

Навколишній світ постійно змінюється. На це впливає як технічний розвиток, так і зміна поколінь. Природно, сучасний ринок нерухомості вже зовсім не той, яким він був кілька десятиліть тому. Він змінився під впливом активних молодих покупців, які висувають особливі запити у зв’язку з характерними особливостями їх стилю життя.

Яким же хоче бачити своє житло молоде покоління? І чи можуть компанії-забудовники задовольнити запити сучасних покупців? Давайте розберемося в цьому питанні.

Простота, багатофункціональність та мінімалізм

В даний час приблизно третина покупців на ринку первинної нерухомості складають молоді люди до 30 років. У свою чергу, вони діляться на дві категорії:

  1. ті, хто вже встиг влаштуватися в житті, знайти роботу і накопичити кошти для покупки власного житла;
  2. ті, для кого квартиру купують батьки.

Ці дві групи молодих людей об’єднують спільні погляди на темп життя, захопленість сучасними технологіями, а також прагнення до мінімалізму, простоті і комфорту.

Типовий молодий покупець не хоче, щоб у його майбутній квартирі була велика зала із громіздкою люстрою, килимом на стіні та сімейною порцеляною в серванті. Замість цього молоді люди хочуть бачити більше вільного простору, наприклад, велику дитячу кімнату або кухню-студію.

Крім цього характерною рисою даного покоління є тотальна цифровізація та захоплення сучасними технологіями. Саме з цієї причини для молодих покупців у віці до 30 років є обов’язковими такі атрибути, як вай-фай, система кондиціонування, а також система смарт-будинок.

Будинок – це не тільки стіни

Більшість молодих покупців, оцінюючи різні варіанти квартир, хочуть придбати житло на первинному ринку нерухомості. Саме тому найбільш привабливим варіантом для даної категорії є сучасні житлові комплекси. У ЖК покупці хочуть знайти не тільки своє помешкання, а й співтовариство таких же молодих і активних людей. Крім цього в число переваг покупки квартир в ЖК також слід віднести:

  • упорядковану прибудинкову територію;
  • велику кількість місць для паркування машин;
  • окремі кімнати для зберігання колясок, велосипедів у громадських зонах;
  • наявність сучасних дитячих майданчиків;
  • зони для заняття спортом;
  • наявність консьєржа;
  • огороджену територію під охороною.

Також слід звернути увагу на те, що молодь висуває особливі вимоги не тільки до житла та благоустрою території навколо будинку. Молоді люди також прагнуть жити в будинках, які виконані за дизайнерськими замовленнями, володіють відмінними архітектурними елементами і виділяються серед простих «сірих» будівель.

Сьогодні серед молоді найбільш популярні такі стилі, як мінімалізм, лофт, еко, хаотизм, мінімалізм. При цьому обов’язковим є оригінальний декор і стильний зовнішній вигляд. Перевага також віддається ЖК, де є оглядові майданчики або функціональні зони для відпочинку на даху.

Сучасний покупець прагне купити не тільки стіни в будинку, але і місце в комфортному та облаштованому співтоваристві. Такі тенденції значно змінили ринок нерухомості, який тепер пропонує набагато більше подібних варіантів.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ
Вас може зацікавити: